Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2011 o 11:36, nightfaler napisał:

> gosh....

Nie napisałeś tego, a z Twojej wypowiedzi można wywnioskować że chodzi o sam produkt. BTW często widzę taką cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2011 o 12:21, knopfler napisał:

Nie napisałeś tego, a z Twojej wypowiedzi można wywnioskować że chodzi o sam produkt.

No sorry, to wywnioskuj, że chyba każdy średnio obyty człek żyjący w dobie internetu powinien orientować się, że taki zdrapki są...

Dnia 26.08.2011 o 12:21, knopfler napisał:

BTW często widzę taką cenę...

A ja napisałem, wcześniej czegoś takiego nie widziałem więc w czym problem? Link (IMO) jest kwasem bo płacimy 90zł za 100zł gdzie mówimy o realnych pieniądzach płacąc kartą na PSN przelicza Ci 1zł do1złotego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2011 o 12:49, nightfaler napisał:

A ja napisałem, wcześniej czegoś takiego nie widziałem więc w czym problem? Link
(IMO) jest kwasem bo płacimy 90zł za 100zł gdzie mówimy o realnych pieniądzach płacąc
kartą na PSN przelicza Ci 1zł do1złotego....


Żaden kwas. Po prostu hurtownik kupując dajmy na to 10 tys zdrapek dostaje przyzwoity rabat. Jasne? Jasne ! Tak to działa na całym świecie w handlu towarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:17, BluesBoy napisał:

Po prostu hurtownik kupując dajmy na to 10 tys zdrapek dostaje przyzwoity rabat.

so?

Dnia 26.08.2011 o 16:17, BluesBoy napisał:

Żaden kwas.

Spoiler

IMO

Kwas! EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica w intensywności pracy konsoli podczas grania ? Jak gram w inFamousa 2 to po 20-30 minutach chłodzenie wchodzi mi na najwyższe obroty, grając w fife 11 nawet 2h konsola nie wchodzi na to chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Line up Sony na TGS2011:
http://www.lensoftruth.com/sonys-confirmed-tokyo-game-show-2011-lineup/
Na PS3 pokażą:
3 niezapowiedziane gry
Battlefield 3 (Electronic Arts)
Dragon’s Dogma (Capcom)
Asura’s Wrath (Capcom)
Street Fighter x Tekken (Capcom)
Dynasty Warriors 7: Extreme Legends (Tecmo Koei)
Ninja Gaiden 3 (Tecmo Koei)
Winning Eleven 2012 (Konami)
Metal Gear Solid HD Edition (Konami)
Metal Gear Solid Peace Walker HD Edition (Konami)
Final Fantasy XIII-2 (Square Enix)
Binary Domain (Sega)
Uncharted 3 (Sony)
ICO (Sony)
Shadow of the Colossus (Sony)
Ratchet & Clank All 4 One (Sony)
God of War HD Collection (Sony)
Hot Shots Golf PS3 the Best (Sony)
Happy Charlie to Soratobu Carnival (Sony)
Ni no Kuni (Level-5)

Do tego 18 niezapowiedzianych jeszcze gier na PSV i jedna na PSP (+pokazanie tych, o których już wiemy).
I jako bonus: http://www.lensoftruth.com/dice-confirms-battlefield-3-open-beta-on-ps3-details-co-op/
Otwarta beta Battlefielda 3 we wrześniu.
Wiadomo też, że Final Fantasy Versus XIII na targach się nie pojawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 16:11, Ifym napisał:

Polska reklama Resistance 3.


Pograłem sobie dzisiaj troszkę w multiplayer beta nowego Resistance i... jakoś mnie nie zachwyciło. Owszem, jakiś klimat jest, ale grało mi się jakby tak "sztywno". Choć to podobno singiel w tej grze ryje beret, więc to w niego chyba najlepiej celować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Owszem, jakiś klimat jest, ale grało mi się jakby tak "sztywno"

Też mi się wydawało, że gra się trochę sztywno. Jest mało dynamicznie, a przez ten blur ma się wrażenie, że jest to gra budżetowa :e. Dla trybu sieciowego na pewno gry nie kupię - ale single to co innego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wygląda na to że historia zatoczyła koło.
Pierwszy Resistance miał bardzo dobrego singla ale raczej słabe multi.
Drugi miał dość słabego singla ale b.dobre multi...przy części trzeciej zapowiada się powrót do wariantu numer jeden. Tzn że multi będzie nieciekawe to już dla mnie wiadomo, pozostaje tylko nadzieja na fajnego singla i co-opa.
Dobrym singlem nie pogardzę, co-opem też, jednak trochę szkoda. Miałem nadzieję że "do trzech razy sztuka" i Insomniac uda się zrobić wszystko świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszędzie na necie czy to na Polskich czy zagranicznych portalach widzę napinkę między BF3 i MW3 jeśli chodzi o multi.
Ja szczerze mam to gdzieś i będę neutralny i końcówkę tego roku w multi poświecę Uncharted 3, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
BF3 i MW3 zostawiam PeCetowcom bo tam będzie lepiej(BF3 na PC aż 64 graczy), a X360 będą mieć Gears of War 3. Dla każdego coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś pobierać z PSS i jednocześnie grać? WI-FI nie mam i denerwuje mnie czekanie 2 godzin, a takto bym sobie pykał w trakcie grania.

PS. PES 12 jest tragiczny (demo). Mówi to amator piłki nożnej wirtualnej jak i realnej. Popiera mnie mój kumpel. Miłośnik realnej i e-piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 19:24, Fimbulvinter napisał:

Da się jakoś pobierać z PSS i jednocześnie grać? WI-FI nie mam i denerwuje mnie czekanie
2 godzin, a takto bym sobie pykał w trakcie grania.

Jasne - z tym, że niektóre gry sieciowe mogą przerwać Ci ściąganie właśnie z powodu multiplayera.

Przy rozpoczęciu pobierania wybierz opcję "Pobieranie w tle", po czym ciesz się szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 19:47, ww3pl napisał:

> Da się jakoś pobierać z PSS i jednocześnie grać? WI-FI nie mam i denerwuje mnie
czekanie
> 2 godzin, a takto bym sobie pykał w trakcie grania.
Jasne - z tym, że niektóre gry sieciowe mogą przerwać Ci ściąganie właśnie z powodu multiplayera.

Przy rozpoczęciu pobierania wybierz opcję "Pobieranie w tle", po czym ciesz się szczęściem.


Własnie gram w Borderlands singla i pobieram DLC i jak stało tak stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko gry z multi przerywają ściąganie w tle. Nawet te z samym singlem i niektóre dema także. Nie wiem od czego to zależy, raz przy jednej grze można pobierać, a przy drugiej już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 15:41, Lfdracon napisał:

Czy zwykła słuchawka Bluetooth do telefonu ma szansę zadziałać jako "headset" z PS3?

Ma. To znaczy może nie musi. Loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 15:41, Lfdracon napisał:

Czy zwykła słuchawka Bluetooth do telefonu ma szansę zadziałać jako "headset" z PS3?


Mi działa. Ciekawe jest jednak to, że moja słuchawka jest droższa od tej przeznaczonej do PS3 i jakość dźwięku jest gorsza. Ogólnie - powinna chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować