Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Czy ktoś kto ma polską wersję BC2 na PS3 może powiedzieć mi czy - po pierwsze - jest opcja ustawienia pełnej angielskiej wersji i po drugie - czy trofea są przetłumaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:41, Siriondel napisał:

Czy ktoś kto ma polską wersję BC2 na PS3 może powiedzieć mi czy - po pierwsze - jest
opcja ustawienia pełnej angielskiej wersji i po drugie - czy trofea są przetłumaczone?


Na pierwsze pytanie nikt Ci nie odpowie, bo Bad Company 2 na PS3 został wydany TYLKO po angielsku. W polskiej dystrybucji po polsku jest jedynie tył okładki i książeczka... ;) Wszystkie trofea ang.

Jeśli kupujesz używkę BC2 to pamiętaj o jednorazowym VIP CODE, który jest w pudełku z grą i który umożliwia pobieranie za darmo DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:41, Siriondel napisał:

Czy ktoś kto ma polską wersję BC2 na PS3 może powiedzieć mi czy - po pierwsze - jest
opcja ustawienia pełnej angielskiej wersji i po drugie - czy trofea są przetłumaczone?

A jest polska wersja na PS3 w ogóle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 20:42, nightfaler napisał:

Nie mam z kim boostnąć paru trophy;p

Napisz które, bo też szukam partnera do boosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 21:27, Lex napisał:

> Nie mam z kim boostnąć paru trophy;p
Napisz które, bo też szukam partnera do boosta.


Jeśli chodzi wam o zabicia poprzez zawalenia budynków to powodzenia :P Najbardziej wkurzające trophy ze wszystkich, ale platyna weszła :]

Ifym - dwa posty wyżej... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 20:42, nightfaler napisał:

No to ja odpowiem na to i:
Nie. Nie są tłumaczone. Jak już kupisz daj znać. Nie mam z kim boostnąć paru trophy;p

No to super, dzięki. Mogę bez obaw grać na swoim koncie. Gdyby były przetłumaczone nie tknąłbym nawet kijem, bo nie chcę zrobić sobie papki językowej w kolekcji trophy przez nieudolność tłumaczy. Anyway, już mam grę tylko chciałem się upewnić zanim wrzucę płytkę pierwszy raz do konsoli ;P

@Ifym
No pudełko ma polskie napisy a kiedyś tam słyszałem o ponoć dobrej lokalizacji BC2 więc doszedłem do wniosku że jest ona i na PS3. Ale Twoje pytanie utwierdza mnie w przekonaniu że jednak jej nie ma, czyli tak jak lubię.

Mogę więc spokojnie wkraczać na pole bitwy :)

//
Oł szit, woko Tobie też dziękuję, nie zauważyłem Twojego posta od razu bo nie przewinąłem strony dostatecznie do góry :) A VIP code nie mam jako że grę pożyczyłem ale zawsze mogę ją odkupić od pożyczającego jeżeli mi się spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 21:27, Lex napisał:

> Nie mam z kim boostnąć paru trophy;p
Napisz które, bo też szukam partnera do boosta.

Et tutu srutu brutu -zknifowanie przyjaciół i właśnie zabicia poprzez zawalenia. Mam jeszcze tego z zabawą w dentystę, ale tego nie chce boostować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 10:03, Q-Jot napisał:

Szukam kogoś miłego, kto uściskałby się ze mną w coopie w grze Portal 2. Mogę
pomóc przy innych trophy. PSN ID- Q-Jot

Może miły nie jestem, ale chętnie pomogę przy tym trophy. Chyba nie mam Cię na liście znajomych, więc za chwilę wyślę zaproszenie i później się dogadamy (dzisiaj jestem zajęty od 16:30-20:00).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... otóż

Przy info dotyczących demka fify 12 jest napisane,że działa w 720p/1080i/1080p...Ale podczas gry,śmiga tylko w 720p.Da się to w jakiś magiczny sposób zmienić,czy może to 1080p odnosi się do przerywników animacji lub menu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 18:34, Fimbulvinter napisał:

Wam też długo wyszukuje graczy w Uncharted 2 w trybach innych niż koop na 3 osoby i starcie
drużyn?

To są najpopularniejsze tryby więc najłatwiej można znaleźć graczy. W pozostałych trzeba czasem poczekać, najgorzej eliminacja i gry rankingowe. Ludzie już nie kombinują z jakimiś wyszukanymi grami tylko szlifują skilla przed Uncharted 3, które jest zaraz za rogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 00:12, Memorr napisał:

Mam pytanko... otóż

Przy info dotyczących demka fify 12 jest napisane,że działa w 720p/1080i/1080p...Ale
podczas gry,śmiga tylko w 720p.Da się to w jakiś magiczny sposób zmienić,czy może to
1080p odnosi się do przerywników animacji lub menu!?

Jeśli jeszcze tego nie robiłeś to wejdź w ustawienia wyświetlania > ustawienia wyjścia wideo > hdmi > niestandardowe i "odchacz" wszystko prócz 1080p. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2011 o 17:06, Renzov napisał:

Jeśli jeszcze tego nie robiłeś to wejdź w ustawienia wyświetlania > ustawienia wyjścia
wideo > hdmi > niestandardowe i "odchacz" wszystko prócz 1080p. Powinno pomóc.



A jeśli się tak ustawienia zrobi to gry co mają rozdziałkę 720p nie będą się wyświetlać? Czy konsola jednak zmieni rozdzielczość "na siłę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy nie ma gdzieś w necie pełnej listy darmowych/przecenionych gier z PlayStation Plus? Sam znajduję ciągle tylko rozpiski najnowsze lub stare na pojedyncze miesiące, a chciałbym sobie przejrzeć w pełni, co mnie ominęło i co kupić szybciej, a nie czekać na darmówki, które już nie wrócą.
Będę wdzięczny za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować