Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2011 o 09:52, BluesBoy napisał:

A jeśli się tak ustawienia zrobi to gry co mają rozdziałkę 720p nie będą się wyświetlać?
Czy konsola jednak zmieni rozdzielczość "na siłę"?

W takim wypadku obraz będzie wyświetlany w "stałej" rozdzielczości tj 576p.

Niestety nie jest to zbyt wygodne, a w swoim nie tak krótkim przecież kontakcie z konsolą spotkałem kilka gier, które nie wyświetlały się w najwyższej możliwej rozdzielczości, przez co trzeba było zmieniać wszystko ręcznie.
Wyjątkowo upierdliwe, ale zawsze skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 09:54, Karfein napisał:

Ktoś się orientuje, czy nie ma gdzieś w necie pełnej listy darmowych/przecenionych gier
z PlayStation Plus? Sam znajduję ciągle tylko rozpiski najnowsze lub stare na pojedyncze
miesiące, a chciałbym sobie przejrzeć w pełni, co mnie ominęło i co kupić szybciej, a
nie czekać na darmówki, które już nie wrócą.
Będę wdzięczny za link.

Jedyne co mi się udało znaleźć to to: http://www.ps3site.pl/tag/playstation-plus
Zdaje się, że są tutaj wszystkie miesiące oprócz września, z tym, że sam portal nie grzeszy jakością, delikatnie ujmując, więc radzę patrzeć wyłącznie na same rozpiski.

Jakby ktoś znalazł coś lepszego, to śmiało, nie krępujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poda ktoś dokładną datę premiery Battlefield 3 na PS3? Bo przeglądając różne strony widzę różne daty. Nie interesuje się grami jakoś szczególnie, ale na B3 czekam bo to co widzę na filmikach wywołuje po prostu ciarki. A i czy wersja na PS3 będzie jakaś wykastrowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 17:24, PierwszaLiga napisał:

Poda ktoś dokładną datę premiery Battlefield 3 na PS3? Bo przeglądając różne strony widzę
różne daty. Nie interesuje się grami jakoś szczególnie, ale na B3 czekam bo to co widzę
na filmikach wywołuje po prostu ciarki. A i czy wersja na PS3 będzie jakaś wykastrowana?

Na konsolach będzie 32 graczy i mniejsze mapy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 17:24, PierwszaLiga napisał:

Poda ktoś dokładną datę premiery Battlefield 3 na PS3? Bo przeglądając różne strony widzę
różne daty. Nie interesuje się grami jakoś szczególnie, ale na B3 czekam bo to co widzę
na filmikach wywołuje po prostu ciarki. A i czy wersja na PS3 będzie jakaś wykastrowana?

28 październik, ale w sklepach pewnie będzie wcześniej kilka dni. Zawsze tak jest z grami EA. Na konsolach nie będzie takiej grafiki jak na trailerach, nie napalaj się więc zawczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 17:27, Pablo_Querte napisał:

>
Na konsolach będzie 32 graczy i mniejsze mapy :/


32? A nie 24? Jeśli tak to więcej niż w BC2, co wychodzi już na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 15:18, Renzov napisał:

Jedyne co mi się udało znaleźć to to: http://www.ps3site.pl/tag/playstation-plus
Zdaje się, że są tutaj wszystkie miesiące oprócz września, z tym, że sam portal nie grzeszy
jakością, delikatnie ujmując, więc radzę patrzeć wyłącznie na same rozpiski.

Jakby ktoś znalazł coś lepszego, to śmiało, nie krępujcie się.


Wielkie dzięki za linka, nie dolukałem się tych rozpisek jakoś.

Niestety szczęka mi opadła - Kula World już był, trza będzie te kilkanaście zeta wyłożyć, bo kocham tę grę. Cóż, może po ominiętym Castle Crashers i Stacking (akurat kasy nie było na Plusa) doczekam się Flower na pocieszenie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 08:41, BluesBoy napisał:

Witam ! Mam pytanie - czy z polskiego PSStore można pobrać grę Free Realms? Czy jest
ona darmowa ? Czy gra ktoś w nią?


Free Realms nie jest grą darmową - występują tutaj mikropłatności, z polskiego PSStore nie można jej ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może powiedzieć mi coś o Renegade Ops i From Dust? Wiem że to zupełnie inne gatunki, ale... zagrałem triale obu i nie wiem co wybrać :P Ktoś może kupił którąś z gier i mógłby coś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ICO & Shadow of the Colossus HD Collection

Magia Magia i jeszcze raz Magia, gry są nietuzinkowe, specyficzne, ale mega Klimatyczne, serdecznie polecam, na pewno się nie zawiedziesz.

tutaj małe info co do gier



Edit @Siriondel - From Dust, ludzie się zawiedli na tym tytule, zapowiedzi były kapitalne, ale gra co najwyżej średnia, co do Renegade Ops się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 08:05, Siriondel napisał:

A czy ktoś może powiedzieć mi coś o Renegade Ops i From Dust? Wiem że to zupełnie inne
gatunki, ale... zagrałem triale obu i nie wiem co wybrać :P Ktoś może kupił którąś z
gier i mógłby coś napisać?

Kupiłem Renegade Ops i jestem bardzo zadowolony. Fenomenalna gra. Ciągła akcja, piękna grafika, coop, fajne akcje w kampanii (szczególnie końcówka 5 misji). Niestety bardzo krótka- 9 misji każdą przechodzi się w 15-20minut co daje czas nieco ponad 2h na przejście na normalu. Historia jest kiczowata i to tylko tło. Do tego jest coop multiplayer do 4 osób na raz, niestety w 4 osoby nawet na hardcore niezwykle prosty i do 2 osób na split-screenie. Ani na splicie, ani w multi nie wpada trophy za przejście gry na hardcore, więc daje to sporo czasu więcej do zabawy, jeśli chcesz komplet trofeów, bo hardcore jest dość trudny. Podsumowując to grę bardzo polecam, ale tylko jak masz z kim grać, bo wszystkie misje przejdziesz w 2,5h a potem zostanie Ci tylko masterowanie i granie tego samego w kilka osób. Grafika świetna, zniszczenia świetne, akcje świetne i ten model jazdy fenomenalny. W menu jest zakładka DLC, więc można się spodziewać czegoś w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jet jakiś problem z PSN,PSS?
chciałem ściągnąć demo " Resistance 3 " i najpierw wychodziło mi ze przekroczono czas a potem " błąd,użytkownik został wypisany z usługi PlayStation Network 8002A308 " - i tak mam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 18:46, lis_23 napisał:

Czy jet jakiś problem z PSN,PSS?

Być może, też mam małe problemy, błąd 8002A548 - nie można utrzymać połączenia. Inna sprawa że może to być spowodowane tym że do mojej sieci domowej ostatnio dołączył nowy PC który lubi sobie zabrać trochę transferu. Więc nie do końca wiem czy to u mnie czy jednak nie.

Zaś Panom dziękuję za opinie nt. gier. Generalnie byłem nastawiony na From Dust, stwarza ciekawe możliwości, pozwala na kreatywność, ale też miałem wrażenie że gra nie dorosła do wyobrażeń o niej. Pomyślę o Renegade Ops bo wygląda tak "nowocześnie", gra się fajnie a i sterowanie bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSN is currently down. We are working on bringing the service back up asap. we''ll keep you updated.
40 minut temu z Twittera PlayStation. Heh... tak jakby PSN nie miało przerwy tylko Sony miało problem i pracowało by przywrócić PSN do działania... tak jakbym skądś to znał?...

//EDIT: faktycznie, grałem sobie cały czas w BC2 i musiałem nawet nie zauważyć jak mnie wylogowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować