Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

U mnie jest ok, tzn. nie wylogowało mnie. PSS też działa, pobrałam nawet demko R3. Nie będę się póki co wylogowywać, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Mam nadzieję, że to nie znowu jakieś jaja z Anonimowymi czy innymi oszołomami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAKERZY!

Mi się wydaje, że to przez tą nową aktualizacje. Czyta się, że Japonia działa, USA nie działa, UK działa, EU nie działa i tak sobie skacze.

Też macie wielką ochotę o Crash Bandicoot HD Collection? Może by jakąś petycje do ND napisać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:50, Jagged napisał:

Czy ktoś zna ID człowieka najlepszego na świecie pod względem ilości nabitych trofków

Ja znam :P Ale nie powiem, to w końcu czyjaś prywatność. Kilkaset tych platynek ma. Gość nadal aktywy na dwóch największych forach o trofeach na świecie, łatwo go tam znaleźć.

A PSN działa ładnie, chociaż wczytanie listy znajomych zajęło parę minut jakby coś tam powoli jeszcze ruszało. Na szczęście nie będziemy musieli czekać znów parę miesięcy, przynajmniej teraz się na to nie zapowiada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 22:51, Magwisienka napisał:

> U mnie nadal nie da się zalogować,ani wejść na PlayStation Store.
Ok. 23 niby miało zacząć działać.


Działa już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie demo " Resistance 3 ",pomijając już fakt,ze gra jest dla mnie,osoby nie przywykłej do używania pada zamiast myszki,chciałbym się skupić na innym aspekcie gry,mianowicie na grafice
sama w sobie jest niezła,chodzi mi o jeden jej aspekt,który nie daje mi spokoju: otóż,na zewnątrz jest ok,problem gdy wchodzę do budynków,robi się tam strasznie ciemno a miejsca ciemne,zacienione wyglądają bardzo źle,tak jakby autorzy gry źle dobrali kolorystykę,po prostu czarny kolor jakby " wyziera " z tych czarnych miejsc ...
czy to problem gry,czy mojego monitora?
obecnie mam Samsung SyncMaster P2470HD - wcześniej miałem innego Samsunga / 19 cali / i miałem podobny,aczkolwiek o wiele bardziej dokuczliwy problem z grą na PC - najgorzej objawiało się to podczas gry w " Alone in the Dark ",gdzie nie ukończyłem bardzo fajnej gry tylko dlatego,że w ciemnych pomieszczeniach gry / czyli przez jakieś 80-90% czasu / czarny kolor " wyzierał " z czarnego,przez co po prostu nie było nic widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 15:24, Slappy napisał:

Czy ktoś widział sklep ale europejski gdzie można dostać kolekcjonerkę Uncharted 3?

Również się rozglądam, ale żaden wysyłający do Polski jeszcze chyba nie ma w ofercie. Trzeba czekać, aż ND ujawni cenę chyba i wtedy atakować Amazon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 12:48, lis_23 napisał:

czy to problem gry,czy mojego monitora?


Pomajstruj z ustawieniami kolorów, czerni, szarości w telewizorze. No i z ustawieniami w grze, jak ustawia się ten pasek z kolorami, gdzie trzeba jakiś obrazek "ledwo widzieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 15:28, Q-Jot napisał:

Trzeba czekać, aż ND ujawni cenę chyba i wtedy atakować Amazon.

Jeśli piszesz o brytyjskim Amazonie, to muszę cię zmartwić. Gamestop ma wyłączność na kolekcjonerkę Uncharted 3 w UK. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytań parę:
1. Jak to jest z tą rejestracją gier? Zarejestrowaną grę można pożyczać od kogoś bez problemów z jej działaniem? Wiem, że z instalowaniem gier z PSN na innych PS3 niż swoim są bany, ale jak to jest z normalnymi tytułami. Kolega mówił, że zarejestrował parę tytułów i nie wie jak to będzie z pożyczaniem.
2. Chciałbym się dowiedzieć czego dokładnie mnie będzie potrzeba do podłączenia głośników Logitech X530 (surround 5.1, minijacki) i monitor BenQ G2220HD do konsoli albo przynajmniej same słuchawki minijack. Słyszałem jeszcze o skrzynkach pozwalających na wygodne przełączanie między paroma urządzeniami wykorzystującymi głośniki i monitor/telewizor, chodzi mnie o wygodne przełączanie, przynajmniej dźwięku, między konsolą a komputerem.
3. Na co uważać, zwracać uwagę przy kupowaniu używek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 19:20, Gol_Galad napisał:

Mam pytań parę:
1. Jak to jest z tą rejestracją gier? Zarejestrowaną grę można pożyczać od kogoś
bez problemów z jej działaniem? Wiem, że z instalowaniem gier z PSN na innych PS3 niż
swoim są bany, ale jak to jest z normalnymi tytułami. Kolega mówił, że zarejestrował
parę tytułów i nie wie jak to będzie z pożyczaniem.

Zawsze to powtarzałem i nadal będę: Sony nie rozdaje banów za ściąganie jednej gry na różne konsole. Istnieje też limit, który ogranicza te ściąganie do 5 różnych konsol. Sam prawie wszystkie kupione tytuły z PSN ściągałem na inną konsolę i nadal żyję. :)
Co do drugiej kwestii - egzemplarzy gier się nie rejestruje. Rejestruje się natomiast zazwyczaj konto do gry online, chociaż ta praktyka jest stosowana głównie przez EA; w większości gier wchodzi się w multiplayer i się gra, żadnych cudów z rejestracją.

Dnia 22.09.2011 o 19:20, Gol_Galad napisał:

3. Na co uważać, zwracać uwagę przy kupowaniu używek?

Na tzw. ONLINE PASS, które niestety coraz częściej jest stosowane przez wydawców. Bez tego kodu nie pograsz online/nie będziesz mógł ściągać darmowych DLC. Takie praktyki z tym kodem są też stosowane na PC, a sam kod można dokupić z jakąś tam kwotę.

W skrócie: w 80% przypadkach możesz spokojnie pograć u siebie w pożyczoną grę, ale coraz częściej wydawcy walcząc z rzekomą "walką z używkami" dołączają do pudełek nowych gier online passy (w grach od EA chyba już wszystkie nowe tytuły mają ten kod online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2011 o 19:42, woko27 napisał:

Zawsze to powtarzałem i nadal będę: Sony nie rozdaje banów za ściąganie jednej gry na
różne konsole. Istnieje też limit, który ogranicza te ściąganie do 5 różnych konsol.

Wtrącę się ;p. Ściągnąć można na wiele konsol, ale na 5 konsolach może być jednocześnie aktywowana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 15:31, Q-Jot napisał:

> czy to problem gry,czy mojego monitora?

Pomajstruj z ustawieniami kolorów, czerni, szarości w telewizorze. No i z ustawieniami
w grze, jak ustawia się ten pasek z kolorami, gdzie trzeba jakiś obrazek "ledwo widzieć".

Obawiam się,że to jednak wina monitora,podobne zjawisko występuje i przy " God of War 3 '' i przy " Uncharted 2 " / właśnie sobie włączyłem / i pojasnienie obrazu niewiele dało
co ciekawe,nie widać tego jeszcze w grach na PC,może to taka specyfika grafiki na PS3?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować