Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2011 o 20:17, nightfaler napisał:


> Zawsze to powtarzałem i nadal będę: Sony nie rozdaje banów za ściąganie jednej gry
na
> różne konsole. Istnieje też limit, który ogranicza te ściąganie do 5 różnych
konsol.
Wtrącę się ;p. Ściągnąć można na wiele konsol, ale na 5 konsolach może być jednocześnie
aktywowana ;]


Niestety wycfanili się i w nowych grach nie da się grać jeśli nie zaloguje się do usługi na konto, z którego grę kupiliśmy: np Death Spank, Stacking i Lara Croft. Czyli z trofików dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2011 o 08:50, BluesBoy napisał:

Niestety wycfanili się i w nowych grach nie da się grać jeśli nie zaloguje się do usługi
na konto, z którego grę kupiliśmy: np Death Spank, Stacking i Lara Croft. Czyli z trofików
dupa.

Bzdura. Grałem w te gry ze składkowych kont, a Larze mam nawet 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 09:31, Q-Jot napisał:

Bzdura. Grałem w te gry ze składkowych kont, a Larze mam nawet 100%.


To muszę jeszcze raz spróbować pobrać te gry od kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 10:11, BluesBoy napisał:

> Bzdura. Grałem w te gry ze składkowych kont, a Larze mam nawet 100%.

To muszę jeszcze raz spróbować pobrać te gry od kumpla.

Chyba wiem o którym błędzie mówisz ;p. Wystarczy, że raz odpalisz grę na koncie z którego gra została kupiona i po kłopocie. I podobnie jak Q-jot grałem w te gry i problemów nie miałem;p. Właśnie przy Limbo miałem problem to 5 wersji rozeszło się miedzy nami coś za szybko ;p ale tutaj przyszła na pomoc dezaktywacja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Brak mnie. Nick PSN - InFeSs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 17:17, Michu94x napisał:

> Czy ktoś widział sklep ale europejski gdzie można dostać kolekcjonerkę Uncharted
3?
>

Drogo, ale jest:
http://www.ultima.pl/uncharted_3_drakes_deception_pl_ang_edycja_kolekcjonerska/i10804/


Nawet bardzo drogo:). Chyba kupię wersję limitowaną, cena niewiele wyższa od normalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 08:32, Mavarius napisał:

> > Czy ktoś widział sklep ale europejski gdzie można dostać kolekcjonerkę Uncharted

> 3?
> >
>
> Drogo, ale jest:
> http://www.ultima.pl/uncharted_3_drakes_deception_pl_ang_edycja_kolekcjonerska/i10804/


Nawet bardzo drogo:). Chyba kupię wersję limitowaną, cena niewiele wyższa od normalnej.

1/4 ceny więcej za dodatkowe inne pudełko i kilka kodzików na bzdury z DLC. To nie jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:31, Dodus14xv napisał:

Lepiej kupić nowego PS3 czy używanego z grami?

Używanego zależy ile, ja odstawiłem wersję FAT po 5 latach użytkowania (wersja 60gb), bo dwa razy się zYlodował i wolałem już nową kupić. :)
A nówki możesz teraz od 160gb+ dostać za 849 zł+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 11:31, Dodus14xv napisał:

Lepiej kupić nowego PS3 czy używanego z grami?

Ja mam FATa 80GB i do tej pory działa bez problemów, a przeżył sporo już. Także jak dobrze użytkowany to nie ma przeciwwskazań.

Z drugiej strony... lubię mieć coś od nowości i sam raczej nie kupuje rzeczy używanych (a już na pewno nie elektroniki), chyba, że nie ma już możliwości zdobyć w inny sposób :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytlumaczyć jak mam swoje ps3 podłaczyć do internetu po przez router D Link 524? Nie wiem jakie DNS wprowadzic, kompletnie tego nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszyscy zainteresowani wiedzą, ale przekazuję szczegóły co by może przypomnieć niektórym.

Jak wiadomo od paru miesięcy, sieć Subway organizuje małą promocje, która gwarantuje dostęp do pełnej wersji gry wieloosobowej Uncharted 3 miesiąc przed wyjściem gry na półki. Będzie to normalna pełna wersja tego co na dysku i statystyki zostaną przeniesione. Promocja startuje 29 Września.
Kupując napój otrzymuje się kod, którego realizacja przed 1 Października gwarantuje dostęp do multi U3, zaś realizacja później 7 subskrypcję premium do DCUO na 7 dni. Kupno kanapki zaś gwarantuje kod który pozwala na pobranie motywu do konsoli, skórki dla postaci albo do PS Home.

Promocja kończy się 13 Października. Prawdopodobnie chodzi tylko o Subway w US tudzież US/Kanada, raczej nie ma szans na to że dostaniemy kod w Polsce. Dlatego jeżeli macie znajomych w US, np. na PSN i chcecie pograć przed czasem, warto zapytać takiego znajomego czy nie kupiłby napoju w Subway i nie wysłał wam kodu ;) Ja już się dogadałem, zobaczymy czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś magiczny trik, żeby konsola nie włączała się po naciśnięciu przycisku PS na padzie, tylko jedynie przez wciśnięcie włącznika na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 09:19, Lfdracon napisał:

Jest jakiś magiczny trik, żeby konsola nie włączała się po naciśnięciu przycisku PS na
padzie, tylko jedynie przez wciśnięcie włącznika na niej?

Sprawdź Menu->Ustawienia i czy tam da się cokolwiek wyłączyć jeśli nie, niestety nie da się.
Zresztą nie przypominam sobie, żeby taka opcja istniała, ale jak kupisz "lewego" pada, który wygląda jak oryginalny DualShock3 to uwaga będziesz zadowolony konsola nie odpali się po naciśnięciu przycisku PS!
A pada dopiero włączysz jak uruchomisz PS3, kupiłem kiedyś białego pada za 129zł - miał być oryginał, a dostałem straszną podróbkę. : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki wątek od czapy. Nigdy nie grałem w przygody szopa Slya Coopera na PS2. I teraz pocinam na PS3 - bardzo fajne gierki. 3 w 1 i można łatwo 3 platyny zdobyć. Ale nie o tym.
Im dłużej gram to mam wrażenie, że seria Assasin''s Creed dużo ściągnęła z przygód Slaya.
Wspinanie się po budynkach, przebieranki czy też odnajdywanie kodów na obrazach. Czy ktos miał takie same wrażenia jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:08, woko27 napisał:

Lista osób z forum wraz z PSN id: www.grampsn.jcom.pl Jeśli nie ma Cię na tej
liście odpowiedz na tego posta - postaram się aktualizować listę co jakiś czas.


Mój ID: CatInABag

Jak ktoś chętny do nabijania aczików w RDR to dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować