Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Wie ktoś jak to z tą betą B3 będzie dzisiaj - czy ona będzie widoczna w sklepie (rano wchodziłem i nic nie było), czy jakiś kod będzie trzeba wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 09:26, BluesBoy napisał:

Wie ktoś jak to z tą betą B3 będzie dzisiaj - czy ona będzie widoczna w sklepie (rano
wchodziłem i nic nie było), czy jakiś kod będzie trzeba wpisać?

Jest normalnie w sklepie. Wpisujesz Battlefield w szukajkę i masz kilka pozycji od góry, między trailerami. Była też chyba w latest 2 dni temu, nie wiem czy dalej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam pytanie.
Chodzi mi po głowie kupno PS3. Czy na horyzoncie jest jakaś obniżka lub ciekawy starter pack dla którego warto byłoby trochę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 19:16, Pitej napisał:

Też mam pytanie.
Chodzi mi po głowie kupno PS3. Czy na horyzoncie jest jakaś obniżka lub ciekawy starter
pack dla którego warto byłoby trochę poczekać?

Obniżka była niedawno, więc teraz prędko następnej raczej nie będzie. Z ciekawszych zestawów widzę ten http://www.ultima.pl/playstation_3_slim_320gb_colin_mcrae_dirt_2_uncharted_2/i10845/ - konsola 320GB, czyli największa, DIRT 2 dobra ścigałka jak lubisz takie klimaty, no a Uncharted 2 wiadomo, klasa :) Będzie też bundle z Uncharted 3 na początku listopada, ale nie widziałam go na razie w ofercie polskich sprzedawców. Generalnie jednak poczekałabym na jakąś promocję w MM czy Saturnie, czasem mają dobre ceny na zestawy z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Magwisienka i Harrolfo

Ok, dzięki za odpowiedzi. Na Allegro znalazłem aukcję z nowymi sztukami (z dyskiem 120 gb, ale taki powinien wystarczyć prawda?) za 800 zł, z odbiorem osobistym. Cena wydaje mi się atrakcyjna. Sprawdzę jeszcze czy w pobliskim MM i Saturnie mają jakąś ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, mi też tak się wydaje.
100 zł to może nie tak dużo (bo dokładając tyle spokojnie można mieć wersję 250 gb, a jakby dobrze poszukać to może i 320) ale to zawsze jakaś gra, albo i ze dwie jak się trafi na dobrą cenę używki. Więc po co dokładać do konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może adres/konto YT z jakimiś dobrymi videorecenzjami gier na PS3? Znam Program OG, GNM, Quaza na gaminatorze, jest coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się przed kupnem konsoli jakbym mógł podłączyć swoje posiadane sprzęty, bo pracuje na jednym stanowisku i właśnie PS3 stać będzie obok PieCyka w małym pokoju. Monitor BenQ G2220HD (2 wyjścia, VGA oraz DVI, kabel DVI-D-HDMI) i głośniki 5.1 Logitech X-530 (3x jacki 3,5), więc dwie sprawy:
a) Dźwięk - dałoby się może wykombinować te głośniki podłączone do PC i konsola do karty dźwiękowej cyfrowym jakoś(zintegrowany Realtek, ma SPDIF out, na płycie głównej Abit IP35E)? Tako to mnie pozostaje dokupić adapter Logitecha (co zmienia na cinche) i po prostu mieć tylko podłączone to do konsoli. Nie wiem czy by mnie to się opłaciło - leciałoby wtedy stereo bodajże, co troszkę mija się z celem.
b) Obraz - nie sądzę by coś się dało z tym zrobić, chociaż może przez kartę graficzną (Zotac GF9800GT, 2x DVI, HDTV) i przy włączonych komputerze móc przerzucać obraz z konsoli na ekran. Jak się nie da to pozostanie mnie VGA w piecu, hdmi do konsoli albo żonglowanie kablem( w sumie nie sprawi problemów, heh x D).
Jeśli chodzi o koszty - na poziomie dodatkowych kabelków lub nowej karty dźwiękowej(bardziej zainwestowałbym w gry jak już...). Amplitunera do biurka nie wcisnę ni to przez portfel nie przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem styczność z Wet. Jest to niezła gra, bez rewelacji, ale pograć się jak najbardziej da (w małych ilościach, żeby nie znudzić się ;)
Jak jest gdzieś tanio do kupienia, to bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 15:12, Pitej napisał:

Potrzebuję przejściówki AV - mini jack, żeby móc podłączyć słuchawki do konsoli. Czegoś
takiego jak na zdjęciu http://www.byx.neostrada.pl/k2.jpg
Wie ktoś gdzie takie coś mogę dostać? Na Allegro nie ma, albo nie umiem znaleźć.

Pierwszy lepszy sklep komputerowy albo media markt, tak ciężko wyjść z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 15:32, Ifym napisał:

Pierwszy lepszy sklep komputerowy albo media markt, tak ciężko wyjść z domu?


Spoko loko. Weekend mam tak zawalony pracą z ćwiczeń, że muszę siedzieć w domu i pracować. Do najbliższego MM mam ok 7 km co komunikacją miejską zajmuje "trochę" czasu, a w pobliskim sklepie komputerowym kupa co jest. Totalna nieobecność tego kabelka na Allegro dała mi do myślenia, czy w ogóle coś takiego jest dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. a) Nie do końca wiem co chcesz zrobić tak to opisałeś :P

Ad. b) Też jakoś to sformułowałeś, że nie wiem czy dobrze rozumiem ocb. Chodzi Ci o to, że przy dwóch włączonych sprzętach będzie Ci przerzucać obraz automatycznie na któryś z nich? Powinieneś mieć w monitorze albo oddzielny przycisk do przełączania wejść albo w podmenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować