Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ja się recenzjami i ocenami nigdy nie sugeruję,ta recenzja tylko zasiała takie małe ziarenko niepewności - ale tam nawet Batman AC nie bardzo się spodobał bo jest zbyt podobny do jedynki i nie ma fabuły - w sumie Uncharted 3 zarzucili dość podobne wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 12:08, lis_23 napisał:

Ja się recenzjami i ocenami nigdy nie sugeruję,ta recenzja tylko zasiała takie małe ziarenko
niepewności - ale tam nawet Batman AC nie bardzo się spodobał bo jest zbyt podobny do
jedynki i nie ma fabuły - w sumie Uncharted 3 zarzucili dość podobne wady.

Oni we WSZYSTKIM wypisują te samy wady. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:08, Mikex napisał:

Ta, pewnie jak zwykle nowy CoD zgarnie wszystko ;D


Pewnie tak, ale przecież ilość sprzedanych egzemplarzy nie świadczy o tym czy gra jest dobra i o jej jakości. Activision może wydawać nowe CoDy co roku przez kolejne 20 lat, a i tak 15 latki i "pro-gamerzy" będą to kupować w milionach sztuk, bo CoD jest taki "zajebisty" i trza być na czasie. Choćby Acti wystawiło na rynek za przeproszeniem gówno pod nazwą Call of Duty, to i tak ludzie by to kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 13:39, woko27 napisał:

Pewnie tak, ale przecież ilość sprzedanych egzemplarzy nie świadczy o tym czy gra jest dobra i o jej jakości

Wszystko zależy od typu głosowania - jeżeli będzie publiczne (choćby Golden Joysticks Award) to CoD zdobędzie pewnie co najmniej dwie nagrody.

Dnia 25.10.2011 o 13:39, woko27 napisał:

a i tak 15 latki i "pro-gamerzy" będą to kupować w milionach sztuk, bo CoD jest taki "zajebisty" i trza być na czasie.

Nastolatek, pr0gamer czy chcesz być na czasie? ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=26892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, mówię o Spike Video Game Awards, jak dla mnie to chyba największa i najbardziej prestiżowa GOTY. A w tym roku to tam CoD nawet nie dostanie nagrody za najlepszego FPSa (bo dostanie ją Battlefield 3) ani za najlepszą grę na X-puszkę (Gears of War 3). GOTY szło tak:
2008 - GTA IV (R*)
2009 - Uncharted 2 (ND)
2010 - Red Dead Redemption (R*)
2011 - Uncharted 3? (ND)
Taka wymiana w grach roku pomiędzy dwoma najlepszymi ekipami w branży by wyszła ;) Tak sobie wróżę tylko. Ale byłoby miło, a jeszcze milej jakby BioShock Infinite okazał się tak dobry by dostać GOTY w przyszłym roku, wtedy wyszłoby że 6 ostatnich lat zdominowałyby 3 studia (2007, GOTY dla pierwszego BioShocka).

Tak więc paradoksalnie może to być najsłabszy rok dla Call of Duty, po którym Activision może przemyśli sprawę i stwierdzi że czas zacząć zmieniać trendy. I jak dla mnie tylko dwie wspomniane gry są na tyle dobre by stanąć z U3 jak równy z równym, a choć ani w nowego Batmana (nie mój klimat) ani w drugiego Portala nie grałem (ale w Portala na bank zagram), to doceniam kunszt tych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:32, Lex napisał:

Nastolatek, pr0gamer czy chcesz być na czasie? ;)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=26892


Hahaha, nie trafiłeś ;) Black Opsa kupiłem specjalnie z kumplem, żeby grać razem po sieci i by mieć jakiegoś CoDa na PS3. Wcześniejsze Call of Duty jakie mam to CoD 1, 2 i 4 na PC. Modern Warfare 2 i World at War nawet nie byłem zainteresowany, bo multi CoD 4 spokojnie mi wystarczało. Ano, wystarczało, bo teraz sobie leży na półce razem z resztą mojej kolekcji na PC, bo jakiś czas temu zepsuła mi się grafika i jedyne w co mogę pograć to Saper... Dlatego teraz gram wyłącznie na PS3 i jak już wspomniałem wcześniej jakieś Call of Duty na konsolę chciałem mieć, coby sobie pogiercować czasem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę powiedzieć że sklep gram.pl dosyć brzydko postąpił.
Zamówiłem tutaj limitkę Uncharted 3, nie powiem bo głównie dlatego że wysyłka miała być w piątek 28 października. No i zapłaciłem z góry. A tu nagle zmiana na 31 października :/

Czyli rozumiem że grę dostanę najwcześniej 2 listopada? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2011 o 21:20, Slappy napisał:

Zamówiłem tutaj limitkę Uncharted 3, nie powiem bo głównie dlatego że wysyłka miała być
w piątek 28 października. No i zapłaciłem z góry. A tu nagle zmiana na 31 października
:/

Czyli rozumiem że grę dostanę najwcześniej 2 listopada? :/


Heh,ja nie chciałem się bawić w pre order i będę miał już swoją special edition w piątek,bezpośrednio w lokalnym sklepiku z używkami i nówkami na PS3/X360

gram sobie obecnie w Batman AC i jedyna rzecz w warstwie technicznej gry która mi doskwiera to fakt,iż peleryna Batmana lub sam gacek przenikają przez przeciwników,ściany,obiekty - ciekawe czy wersja PC będzie wolna od takich błędów,czy raczej nie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 21:25, lis_23 napisał:

peleryna Batmana lub sam gacek przenikają przez przeciwników,ściany,obiekty
- ciekawe czy wersja PC będzie wolna od takich błędów,czy raczej nie?.

Nie sądzę. Tak to już jest z grami w otwartym świecie, że takie błędy się zdarzają. Vide Assassin''s Creedy, Red Dead Redemption, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten dziesięciominutowy gameplay z Uncharted 3? Ktoś już usunął z YT, ale ja zdążyłem zobaczyć bo ciekawość mnie zżerała, mamy grę roku jak nic. ;) Grafika, fizyka, przed wszystkim jak zwykle - klimat jest nie do opisania. Bijatyka z Sullym w knajpie z angolami to jest przech**. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2011 o 09:27, Piotrek_K napisał:

Bedzie zajebiscie jak zachowasz spoilery dla siebie. Dziekuje

To akurat było na trailerach więc nie wiem co za spojlery. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 16:39, lis_23 napisał:

Mam już swoją kopię Uncharted 3 ale musiałem zadowolić się podstawową wersją gry,gdyż
special edition dojdzie dopiero za tydzień.


Zamówiłeś dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,po prostu zrezygnowałem ze SE,gdyż nie miałem pre ordera tylko zamówiłem w sklepie

może ktoś z was zna tytuł takiej fajnej gry na PS3,która ponoć jest bardzo fajna ale nie sprzedała się zbyt dobrze ... nie mogę sobie przypomnieć tytułu a dowiedziałem się,że na PSN jest ponoć demo ... przed kilkunastoma minutami miałem grę w reku i znowu zapomniałem tytułu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 16:49, lis_23 napisał:

może ktoś z was zna tytuł takiej fajnej gry na PS3,która ponoć jest bardzo fajna ale
nie sprzedała się zbyt dobrze ... nie mogę sobie przypomnieć tytułu a dowiedziałem się,że
na PSN jest ponoć demo ... przed kilkunastoma minutami miałem grę w reku i znowu zapomniałem
tytułu ;)

W sensie ex? Heavy Rain? Killzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2011 o 16:52, Henrar napisał:

W sensie ex? Heavy Rain? Killzone?

Nie,te tytuły znam
coś znanego,ponoć dobrego aczkolwiek krótkiego,slasher?,gra akcji?,dokładnie nie pamiętam gatunku,wiem tylko że gra nie sprzedała się za dobrze w tytule jest chyba takie specyficzne " a "lub " e " ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować