Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2011 o 17:04, lis_23 napisał:

Już mam: " Enslaved: Odyssey to the West "
jest demo?,bo tak mi powiedziano przy kupnie U3 ale na PSN nie mogę znaleźć ...

Jest, ogrywałem to jakieś dwa miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:09, lis_23 napisał:

A gdzie?,bo w spisie dem pod E nie ma ...

Faktycznie, sprawdziłem i zniknęło to to z PlayStation Store. Widocznie po prostu usunięto tę pozycję ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:19, Ifym napisał:

Grał ktoś w Mirror''s Edge na PS3? Warto?

Jeśli lubisz te klimaty (i nie mówię tylko o samej rozgrywce, niektóre osoby jaskrawość i sposób przedstawionego świata mogą odrzucać) to imo warto. Gra jest liniowa, a fabuła jest tak naprawdę kiepskiej jakości tłem dla całkiem udanego i sprawiającego sporo frajdy gameplay''u (choć irytujące momenty też się niestety zdarzały), ale całość prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Teraz stoi po jakichś śmiesznych pieniądzach (a ja kupowałem bliżej premiery i nie żałowałem), więc moim zdaniem warto. To jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gra o parkourze. Choć z drugiej strona nie ma za dużej konkurencji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:19, Ifym napisał:

Grał ktoś w Mirror''s Edge na PS3? Warto?

lis_23

Wpisz w wyszukiwarke na PSS bo nie wszystkie dema są w spisie.


Tylko na PC ale bardzo fajna gra

wpisałem ale są tylko dwa trailery i jakiś tam pack,dema brak ... szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się,że " Uncharted 3 " będzie najkrótszą odsłoną serii: ledwo zacząłem grę na najtrudniejszym poziomie a już mam czwarty rozdział ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zmartwiłeś!
A chciałem kupić jakiś (nie za długi) czas po premierze, ale tak, to chyba poczekam aż wejdzie do Platinum.
Jak przejdziesz, napisz ile Ci zajęło, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 01:13, Harrolfo napisał:

To mnie zmartwiłeś!
A chciałem kupić jakiś (nie za długi) czas po premierze, ale tak, to chyba poczekam aż
wejdzie do Platinum.
Jak przejdziesz, napisz ile Ci zajęło, ok?


Wiesz,nie gram z zegarkiem w ręce,może gram już dłużej?,w każdym razie mam już początek szóstego rozdziału i martwi mnie tylko sam fakt,iż następują one tak szybko po sobie a nie jest ich,ponoć jakoś specjalnie dużo ... ale może kolejne są już sporo dłuższe? - nie wiem,okaże się w praniu,w każdym razie sama gra jest fajna,jak to Uncharted ;) i chyba jeszcze ładniejsza niż dwójka.

Unboxing Special Edition:
http://www.youtube.com/watch?v=lZVbQAylh2E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 20:07, kulfonito napisał:

Sprawdźcie swoje zamówienia dotyczące Uncharted 3. Mimo zmiany planowanej wysyłki na
31.10 to mi wysłali już dziś :D

Jaką edycję zamówiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 20:09, Siriondel napisał:

> Sprawdźcie swoje zamówienia dotyczące Uncharted 3. Mimo zmiany planowanej wysyłki
na
> 31.10 to mi wysłali już dziś :D
Jaką edycję zamówiłeś?


Specjalną, za 239.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 20:27, kulfonito napisał:

Specjalną, za 239.

Niby mam to samo co Ty, ale to wygląda na ściemę. Akne nie odpowiada, maila nie dostałem a w tym nowym systemie to status "w realizacji" ja mam na zamówieniach sprzed roku i dalej, jak np. Borderlands czy Assassin''s Creed 2. Więc nie za bardzo temu wierzę. Zobaczymy co Akne będzie miała do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 20:35, Siriondel napisał:

> Specjalną, za 239.
Niby mam to samo co Ty, ale to wygląda na ściemę. Akne nie odpowiada, maila nie dostałem
a w tym nowym systemie to status "w realizacji" ja mam na zamówieniach sprzed roku i
dalej, jak np. Borderlands czy Assassin''s Creed 2. Więc nie za bardzo temu wierzę. Zobaczymy
co Akne będzie miała do powiedzenia.


No, moje zamówienie już w siedzibie UPS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Piszę w imieniu kolegi, który ma pewien problem. Chce pograć w sieci, ale niestety posiada tylko laptopa, win7 i modem usb (nie wiem jaki, biały. Tyle się dowiedziałem). Coś mu poszukałem, że niby można jakoś podłączyć przez kabel ethernet, podałem mu link na YT gdzie jakiś gość coś grzebie i też mu działa, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Można w ogóle jakoś to wszystko skleić aby mu działało? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować