Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2011 o 12:59, slipknotslayersoad napisał:

Problem w tym ze w normalnym sklepie<chodzi mi o nie internetowy> nie dostanie
się samej konsoli 320 GB, zawsze dodają jakieś gry, tak samo jest z 250 GB, przynajmniej
jak patrzyłem w Auchan, media Markt i sony centre.

Proszę bardzo, u mnie w mieście => http://video-play.pl/index.php/29,2388,ps3_slim_320gb_sony_playstation_3_sony

Dnia 04.12.2011 o 12:59, slipknotslayersoad napisał:

A ile tak zajmuje pojemności wgranie
na dysk gry????

Różnie, chyba tak gdzieś z 5-8 GB średnio. Ale zauważ, że nie wgrywasz całej gry, płyta i tak musi być w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no chodzi mi po prostu o to, ze PlayStation chciałbym używać tylko do grania, a słyszałem ze ma tam jakieś dodatki, dlatego zastanawiam się czy mi w ogóle potrzebne jest to 320 GB, czy nie wystarczyło by zwykłe 160 albo 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 16:10, slipknotslayersoad napisał:

Nie no chodzi mi po prostu o to, ze PlayStation chciałbym używać tylko do grania, a słyszałem
ze ma tam jakieś dodatki, dlatego zastanawiam się czy mi w ogóle potrzebne jest to 320
GB, czy nie wystarczyło by zwykłe 160 albo 250.


bierz 160 gb. ja mam 250, a na dysku: 7 pelnych wersji (w tym ze 2 około 10gb), 40 dem, 20 albumow muzycznych i 2000 zdjec. wolnej przestrzeni mam 90gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli podłącze przenośny dysk z filmami do PS3 to będę mógł je odtwarzać? Nie mam teraz możliwośći sprawdzić a muszę to wiedzieć dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni mnie z ta epilepsja wyskakuja, do jakiego znowu doktora- ten komunikat na starcie to jakies nowe ''safety feature'' od Sony? Drazni mnie to to, zwlaszcza ze takie duperele kazdy epileptyk juz wie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 20:56, Ifym napisał:

Czy jeśli podłącze przenośny dysk z filmami do PS3 to będę mógł je odtwarzać? Nie mam
teraz możliwośći sprawdzić a muszę to wiedzieć dzisiaj.

Ta, będzie działać, ale musi być sformatowany na FAT32 co zdeczka go dyskwalifikuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś wydanie UK MW3? Bo zastanawiam się czy jest w polski język, w większości gier na PS3 mimo wersji UK miałem polski język (np. w Killzone 3, Arkham City), czy z MW3 jest tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Btw komunikat wydłuża czas startu konsoli, ale nie na tyle by człowiek zdołał to przeczytać, a jak już przeczyta- niczego nowego się nie dowie. Jak na mój mały rozumek to bez sensu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam i tak przewaznie wracam z pracy, wlaczam konsole i ide albo do kuchni po piciu albo w ustronne miejsce :P. Choc fakt, troche dluzej konsola sie wlacza :(. Buba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 19:39, Pupu2 napisał:

Po odpieciu kabla od internetu od PC i wpięciu w PC mam w rogu ekranu komunikat: no ethernet
connected. Pomocy.


A co ma do tego PlayStation 3 i ogólnie konsole?

Podałaś tak mało informacji, że nie wiadomo o co chodzi, a problem mogą powodować dziesiątki czynników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 21:24, Pupu2 napisał:

Tam mialo byc "i wpieciu w ps3".
No tak.. chce miec internet w konsoli ps3, co mam zrobic?


No, już lepiej. ;]

W menu głównym konsoli (tzw. XMB) wejdź w Ustawienia -> Ustawienia sieci -> Ustawienia połączenia internetowego i wybierz "Automatycznie". Wszystko powinno zrobić się samo, więc tylko przeskakuj dalej (jeśli podłączyłaś kablem bezpośrednio do modemu to ps3 poprosi o hasło i login do sieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 22:07, Pupu2 napisał:

a skad mam znac to haslo i login?


Od dostawcy internetu. :3 A do czego masz podłączony ten kabel? Jeśli do routera to nie potrzebujesz wpisywać hasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować