Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2012 o 20:10, Azvar napisał:

Co nie zmienia stanu rzeczy, że w przypadku posiadania kilku kontrolerów i intensywnej
gry (np impreza) ładowanie akumulatorków to istna udręka... Zdecydowanie jest to jedna
z rzeczy, którą chciałbym żeby poprawili w PS4 (albo niech chociaż dłużej wytrzymują
baterie), ja przez to czuje się zmuszony zainwestować w ładowarkę (mam w sumie 4 kontrolery,
będzie 5 jak zdecyduje się kupić drugiego Duala).

Hmm nie wiem co to za kontrolery masz, ale moje potrafią imprezę przetrzymać... I to taką od 17(?) do 6 rano (pomijając fakt, że nie była to wtedy impreza, a holenderne nocne nakurwi*ńsko ;3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny łowca trofeów... ;P
"Pucharki" mają na przykład Sly Collection, Splinter Cell Trilogy, Prince of Persia Trilogy, Metal Gear Solid Collection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 10:40, Harrolfo napisał:

Następny łowca trofeów... ;P
"Pucharki" mają na przykład Sly Collection, Splinter Cell Trilogy, Prince of Persia Trilogy,
Metal Gear Solid Collection.



A ty co ? Adwokat SCEP?

Powiedz lepiej czy to prawda, że Sony wykastrowało także konsolę 60 GB z możliwości uruchamiania gier z PS2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:26, BluesBoy napisał:

A ty co ? Adwokat SCEP?

Nie rozumiem o co ci chodzi...

Dnia 16.02.2012 o 15:26, BluesBoy napisał:

Powiedz lepiej czy to prawda, że Sony wykastrowało także konsolę 60 GB z możliwości uruchamiania
gier z PS2?

A skąd mam wiedzieć? Ja mam 120GB Slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:29, Harrolfo napisał:

> A ty co ? Adwokat SCEP?



Chodzi mi, że wydaje się, że tłumaczysz sie za Sony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2012 o 16:05, BluesBoy napisał:

Chodzi mi, że wydaje się, że tłumaczysz sie za Sony..

W którym miejscu w jakikolwiek sposób cokolwiek tłumaczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 16:05, BluesBoy napisał:

Chodzi mi, że wydaje się, że tłumaczysz sie za Sony..


Domyśliłem się, że o to Ci chodzi, ale nie wiem, dlaczego tak sądzisz.
Pytałeś o trofea w grach z PS2, więc Ci je wymieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:26, BluesBoy napisał:

Powiedz lepiej czy to prawda, że Sony wykastrowało także konsolę 60 GB z możliwości uruchamiania
gier z PS2?

Aniby czemu mieliby to wykastrować? FATy kompatybilne z PS2 wciąż są z konsolą kompatybilne, bo emulacja jest w dużej części uzyskiwana przez hardware (60GB amerykańska i japońska mają CPU i GPU z PS2, 80GB i europejska 60GB ma tylko GPU).
Gry z PS2 Classics mają po prostu zmieniony kod wykonawczy (inaczej byś tych gier nie odpalił, bo PS3 brakuje na to mocy). Tylko tyle i aż tyle. Na trofea czy HD nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 20:26, Lex napisał:

Nadal chcesz kupić tą ładowarko-podstawkę za 2. stówki? Nie lepiej zainwestować w taniego
huba USB i podpiąć go pod telewizor (o ile posiada opowiednie wejście)? Zaoszczędziłbyś
sporo pieniędzy, a pady ładowałyby się nawet przy wyłączonym ekranie.


Tak, bo mam w sumie 4 kontrolery (celuje w 5-6) i chcę spróbować wersji z konsolą pionowo, dlatego że u mnie ona ledwo mieści się w półce RTV i boje się, że zacznie się zanadto grzać. Po za tym wtedy mam tylko 1 kabel (zasilający), a nie plątanine kilku kabli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanka:

1) PlayStation Plus - warto? Trafiają się tam jakieś na prawde ciekawe promocje / darmówki (zaznacze, że kupuje co mogę raczej w retailu, w boxie z płytą), jakie płyną ograniczenia z wersji trial i jak ogólnie oceniacie zawartość darmową tej usługi (także pod kątem avatarów, motywów itd).

2) Można ściągnąć inne motywy niż te w PSN i za darmo? Przede wszystkim chodzi o te dynamiczne (animowane) :)

3) Rozumiem, że nicka z PSN w żaden sposób nie idzie zmienić? Jak zdobęde jakieś trofea, to zostają one przypisane tylko do jednego konta (te, na którym gralem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 17:10, Azvar napisał:

1) PlayStation Plus - warto?

Jak dla mnie - nie.

Dnia 16.02.2012 o 17:10, Azvar napisał:

jakie płyną ograniczenia z wersji trial

Grasz tak, jakbyś miał normalną wersję (włączając zdobywanie trofeów), ale przez godzinę.

Dnia 16.02.2012 o 17:10, Azvar napisał:

2) Można ściągnąć inne motywy niż te w PSN i za darmo? Przede wszystkim chodzi o te dynamiczne
(animowane) :)

Inne można z internetu ściągnąć, ale czy dynamiczne nie wiem.

Dnia 16.02.2012 o 17:10, Azvar napisał:

3) Rozumiem, że nicka z PSN w żaden sposób nie idzie zmienić? Jak zdobęde jakieś trofea,
to zostają one przypisane tylko do jednego konta (te, na którym gralem)?

Tak, dobrze rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie grania wywaliły korki i plejak, jak się pewnie domyślacie, wyłączył się. Po włączeniu konsoli pojawił się napis, że konsola nie została wyłączona poprawnie i trzeba sprawdzić czy pliki nie są uszkodzone i takie tam. Po wciśnięciu X konsola zaczęła coś sprawdzać (był pasek 0-100%). Sprawdziło się i nic więcej nie wyskoczyło, grałem z kumplem dalej. Mam się bać czy wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:26, Fimbulvinter napisał:

W trakcie grania wywaliły korki i plejak, jak się pewnie domyślacie, wyłączył się. Po
włączeniu konsoli pojawił się napis, że konsola nie została wyłączona poprawnie i trzeba
sprawdzić czy pliki nie są uszkodzone i takie tam. Po wciśnięciu X konsola zaczęła coś
sprawdzać (był pasek 0-100%). Sprawdziło się i nic więcej nie wyskoczyło, grałem z kumplem
dalej. Mam się bać czy wszystko jest ok?

Wszystko powinno być ok. Ja tak miałem wiele razy, a PS3 "chodzi" jak po opuszczeniu sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 17:10, Azvar napisał:

Jeszcze pytanka:

1) PlayStation Plus - warto? Trafiają się tam jakieś na prawde ciekawe promocje / darmówki
(zaznacze, że kupuje co mogę raczej w retailu, w boxie z płytą), jakie płyną ograniczenia
z wersji trial i jak ogólnie oceniacie zawartość darmową tej usługi (także pod kątem
avatarów, motywów itd).


Wszystko zależy od tego, ile grasz i wydajesz. Jeżeli grasz dużo i we wszystko (tzn. nie masz gry, której poświęcasz znacznie więcej czasu, np. cod czy bf) i dodatkowo nie żal Ci kasy na gry, to śmiało bierz. W przeciwnym wypadku to raczej bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 10:42, MrGregorA napisał:

Wszystko zależy od tego, ile grasz i wydajesz. Jeżeli grasz dużo i we wszystko (tzn.
nie masz gry, której poświęcasz znacznie więcej czasu, np. cod czy bf) i dodatkowo nie
żal Ci kasy na gry, to śmiało bierz. W przeciwnym wypadku to raczej bezsensowne.


Muszę to sobie przekalkulować, na chwilę obecną jedyna interesująca rzecz jaką widzę, to triale (trochę penisowo, że za takie rzeczy trzeba w ogóle płacić -.-) i może jakieś avatary/motywy (ale jest tego żałośnie mało)... Same triale nie wystarczą, bo i tak jestem zdecydowanym graczem i pewnie taniej będzie kupić choćby nawet na chybił-trafił i ew. odsprzedać ;) Chyba, że tam często się zmienia zawartość, często dodają jakieś nowe (przede wszystkim darmowe) rzeczy, jeżeli tak to do rozważenia, jeżeli nie to imho zwykłe naciąganie graczy.

Btw jest taka opcja związana z PS+ jak "Automatyczna aktualizacja". Z opisu wynika, że dzięki temu system oraz gry automatycznie się aktualizują, a trofea są synchronizowane z serwerem automatycznie. Tylko, że u mnie bez tej opcji PS3 przecież samo się aktualizuje, samo wykrywa poprawki do gier (przynajmniej do demo) i trofea chyba także same się synchronizują po zalogowaniu (czy też nie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2012 o 17:10, Azvar napisał:

2) Można ściągnąć inne motywy niż te w PSN i za darmo? Przede wszystkim chodzi o te dynamiczne
(animowane) :)

http://www.ps3-themes.com/ - Tutaj są najlepsze motywy, dynamiczne, normalne, wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:26, Fimbulvinter napisał:

W trakcie grania wywaliły korki i plejak, jak się pewnie domyślacie, wyłączył się. Po
włączeniu konsoli pojawił się napis, że konsola nie została wyłączona poprawnie i trzeba
sprawdzić czy pliki nie są uszkodzone i takie tam. Po wciśnięciu X konsola zaczęła coś
sprawdzać (był pasek 0-100%). Sprawdziło się i nic więcej nie wyskoczyło, grałem z kumplem
dalej. Mam się bać czy wszystko jest ok?

Mi się tak robiło jak zawieszało Skyrima,po resecie konsoli zliczało pamięć i pisało że pliki mogą być uszkodzone.Konsola działa ,ale gre sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować