Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

:O
W dodatku Journey tydzień wcześniej, niż dla innych? Może posiadanie plusa nabrało sensu.
Tylko żałuję, że po wygaśnięciu mojej subskrypcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 20:37, Renzov napisał:

W dodatku Journey tydzień wcześniej, niż dla innych?

Nom. I Sly Cooper za friko też. Ciekawy update. To będzie dobry weekend.

Dnia 05.03.2012 o 20:37, Renzov napisał:

Może posiadanie plusa nabrało sensu.
Tylko żałuję, że po wygaśnięciu mojej subskrypcji.

Eeee, posiadanie Plusa zawsze miało sens, choć nie dla każdego :P Twój żal wskazuje, że na razie subskrypcji nie odnowisz - czyżby Mass Effect 3 dostatecznie odchudził portfel w tym miesiącu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 20:53, Siriondel napisał:

Nom. I Sly Cooper za friko też. Ciekawy update. To będzie dobry weekend.

Co tam Sly :P. Ja z ogromną niecierpliwością wyczekuję Journey i jak tak sobie kalkuluję to nawet opłacałoby się kupić w tym miesiącu PS Plus, tyle, że ten Trine 2 w ogóle mnie nie rusza ;/. Szczerze dawno nie widziałem tak drętwej i męczącej platformówki, no ale ten coop, klimat i... grafika itd robią swoje, więc mógłbym się skusić.
Jest to sprawa to natychmiastowego rozpatrzenia ;-).

Dnia 05.03.2012 o 20:53, Siriondel napisał:

Eeee, posiadanie Plusa zawsze miało sens, choć nie dla każdego :P

Tak, imponują mi narzekacze, którzy nie widzą sensu w dostawaniu darmowego contentu. Cóż, jak to nie jest powód do kupna plusa, to nie wiem, co nim jest.

Dnia 05.03.2012 o 20:53, Siriondel napisał:

Twój żal wskazuje,
że na razie subskrypcji nie odnowisz - czyżby Mass Effect 3 dostatecznie odchudził portfel
w tym miesiącu? ;)

Nie, powstrzymałem się przed kupnem Mass Effecta. Po pierwsze dla tego, że mam nie skończonych jeszcze kilka gier (w tym jedną... cóż dość niebagatelną w świetle chęci zagrania w nową grę Bioware :P), a po drugie poczekam sobie na jakieś patche może, bo szczerze dawno nie widziałem tak klatkującej gry na PS3, wolę uniknąć frustracji. Tymczasem nadrobi się "starocie" i ogarnie to i owo ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:57, Siriondel napisał:

Wiem, że skandaliczne ale to pierwszy raz od czasów istnienia usługi
darmową gra miesiąca jest świeża pozycja.


Nieprawda. Było tak chociażby z Hydrophobia: Prophecy. A może i więcej razy, tylko jeszcze wtedy nie byłem Plusowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra kolejne problemy nooba z PS3. :p
1. Żeby używać słuchawek do grania (nie na USB) to potrzebuję jakiegoś rozgałęziacza/przejściówki? Jak tak, to jak się takie coś nazywa i gdzie kupić? Będę grać na monitorze, przez hdmi, dlatego pytam.
2. Czy taki pad jest dobry? http://www.amazon.co.uk/Gioteck-HF1-Bluetooth-PS3-Controller/dp/B004AYE3W8 Ktoś miał z nim bliższy kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:43, 8bit napisał:

1. Żeby używać słuchawek do grania (nie na USB) to potrzebuję jakiegoś rozgałęziacza/przejściówki?
Jak tak, to jak się takie coś nazywa i gdzie kupić? Będę grać na monitorze, przez hdmi,
dlatego pytam.


Potrzebujesz czegoś takiego (obrazek). Jak to się nazywa? Przejściówka chinch - mini jack (oba żeńskie)

Na drugie pytanie nie potrafię odpowiedzieć.

20120306205808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:58, Pitej napisał:

Potrzebujesz czegoś takiego (obrazek). Jak to się nazywa? Przejściówka chinch - mini
jack (oba żeńskie)

Łooł. A gdzie ja to dostanę? Będzie w np. Euro RTV AGD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założę nowe konto na konsoli i wpiszę kod na Cat Woman z nowego Batmana, to potem przy sprzedaży gry jak dam passy do konta następnemu właścicielowi, to też sobie pogra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto brać się za Heavy Rain

Spoiler

wiedząc kto zabił (dawno temu, zanim miałem PS3 oglądałem na YT filmiki z różnych gier i tak się trafiło, że obejrzałem HR. Najśmieszniejsze jest to, że miałem wtedy kupować x360 ale chwile później zmieniłem zdanie i za 2-3 miesiące PS3 wylądowało u mnie)

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 14:19, Fimbulvinter napisał:

Warto brać się za Heavy Rain

Spoiler

wiedząc kto zabił (dawno temu, zanim miałem PS3 oglądałem
na YT filmiki z różnych gier i tak się trafiło, że obejrzałem HR. Najśmieszniejsze jest
to, że miałem wtedy kupować x360 ale chwile później zmieniłem zdanie i za 2-3 miesiące
PS3 wylądowało u mnie)

?


W moim przypadku jakiś troll napisał całe zakończenie. Ni z tego, ni z owego. Kupuj, teraz nie kosztuje za dużo, a mimo poznania zakończenia będziesz się dobrze bawił. Wszak gra to nie tylko końcówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 16:53, woko27 napisał:

Co to jest? Pokaz nowego silnika czy nowa gra, w której musimy zasymilować się z ludzkim
społeczeństwem jako android? ;P Na dłuższą metę jest to też niezły film krótkometrażowy.

Pierwsze, to tylko prezentacja technologii. Chociaż kto tam wie, co Cage''owi chodzi po głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to trochę niegodna prośba, ale już nie wydalam. Jest ktoś kto grał/gra jeszcze w Demon''s Souls i byłby na tyle dobry pobawić się ze mną przez jakiś czas w trading? Ew pomoc w uklupkaniu kogoś? Za cel honoru wziąłem sobie zcalakowanie gry i kupno Dark Souls, jednak już powoli brakuje mi do tego siły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 11:58, treek napisał:

Wiem, że to trochę niegodna prośba, ale już nie wydalam. Jest ktoś kto grał/gra jeszcze
w Demon''s Souls i byłby na tyle dobry pobawić się ze mną przez jakiś czas w trading?
Ew pomoc w uklupkaniu kogoś? Za cel honoru wziąłem sobie zcalakowanie gry i kupno Dark
Souls, jednak już powoli brakuje mi do tego siły ;(

Planuje w przyszły weekend(o ile coś mnie nie zabije/porwie/zleci robotę) wrócić do mojego drugiego przejścia Demon''s Souls i byłbym chętny(taki Monk''s Collar można by zdobyć czy cosik:) ). Mój SL z tego co pamiętam to wynosił ~90-100, ale przynajmniej aby móc grać z 120tkami na EU. Mój PSN w opisie.

Tako to polecam tą stronę http://demonssouls.wikidot.com/psn-id-s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować