Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2012 o 20:08, MrGregorA napisał:

Ja mam 250 Gb i około 60 dem zainstalowanych, z czego tylko ze 30 uruchomiłem. Kupiłem
250, bo okazja była w zestawie z uncharted 2. Jak znajdziesz gdzies 120 nową, to bierz
120. Więcej nie trzeba

Tobie nie trzeba. Ja na ten przykład mam zainstalowanych 8 dem i kilka gier i jak mówiłem mam zajęte prawie 200 GB (chyba coś ponad 180 aktualnie). Dużych dysków w konsoli nie wymyślono bez powodu. Mało komu wystarcza tak mało pamięci. To, że Ty czujesz się usatysfakcjonowany takim dyskiem o niczym nie świadczy.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale on mówił, że nie będzie korzystał z filmów itp (a właśnie przypomniało mi się, że mam jeszcze 30 albumów kilka filmow w 1080p i kilka tysiecy zdjec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 23:19, bobobo napisał:

A można rozbudować dysk wewnętrzny PS3 o zewnętrzną pamięć? (Pendrive,dysk przenośny
itp.)


Nie ma ''dysku wewnętrznego'' w ps3. Istnieje tylko pamięć wewnętrzna, na której znajduje się np. firmware oraz zwykły, wyjmowalny hdd. Dysk można wymieniać na każdy - o ile dobrze pamiętam 2.5".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi, którzy dokupowali pada - kupiłem czarnego Dualshocka w Saturnie, rozpakowałem i po porównaniu z padem, który był dołączony do konsoli... nie wyglądają tak samo. Główna różnica to obudowa - nowo kupiony ma widocznie jaśniejszy odcień czerni i jest jakby bardziej szorstki w dotyku. Mogę grać spokojnie, czy od razu uderzać do sklepu z reklamacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 15:33, Lfdracon napisał:

Pytanie do ludzi, którzy dokupowali pada - kupiłem czarnego Dualshocka w Saturnie, rozpakowałem
i po porównaniu z padem, który był dołączony do konsoli... nie wyglądają tak samo. Główna
różnica to obudowa - nowo kupiony ma widocznie jaśniejszy odcień czerni i jest jakby
bardziej szorstki w dotyku. Mogę grać spokojnie, czy od razu uderzać do sklepu z reklamacją?


A kiedy kupiłeś konsole? Wydaje mi się, że o sprzęt z Saturna można być spokojnym, ale dla pewności napisałbym do Sony : D Dodam, że mój dokupiony pad jest znacznie lżejszy niż, ten od konsoli (a mam z edycji specjalnej infamousa 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 19:50, MrGregorA napisał:

A kiedy kupiłeś konsole? Wydaje mi się, że o sprzęt z Saturna można być spokojnym, ale
dla pewności napisałbym do Sony : D Dodam, że mój dokupiony pad jest znacznie lżejszy
niż, ten od konsoli (a mam z edycji specjalnej infamousa 2)


Konsolka kupiona w listopadzie 2010. Wrzucam jeszcze dla porównania etykietki ze spodów obu padów - na saturnowym po CECHZC2E jest B1. Może ktoś będzie w stanie coś z tego odczytać, bo mi te cyferki nie mówią nic :p
Nie podoba mi się różnica napięć/natężeń, choć z drugiej strony nie znam się na tym na tyle, by wiedzieć jak się ta specyfikacja przekłada na rzeczywiste funkcjonowanie pada na "polskim prądzie".

[te dziwactwa na obudowie to zdejmowalne silikony kupione na Allegro]

20120319202057

20120319202108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 11.2009. Pewnie się zmieniły przez ten czas. Nie wiem, czekaj na bardziej doświadczonych użytkowników. Takie duże sklepy jak Saturn biorą wszystko bezpośrednio od sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 15:33, Lfdracon napisał:

Pytanie do ludzi, którzy dokupowali pada - kupiłem czarnego Dualshocka w Saturnie, rozpakowałem
i po porównaniu z padem, który był dołączony do konsoli... nie wyglądają tak samo. Główna
różnica to obudowa - nowo kupiony ma widocznie jaśniejszy odcień czerni i jest jakby
bardziej szorstki w dotyku. Mogę grać spokojnie, czy od razu uderzać do sklepu z reklamacją?


Żadna reklamacja, zmienili tworzywo :P Sam widziałem trochę tych "nowych padów" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 20:26, Lfdracon napisał:

Nie podoba mi się różnica napięć/natężeń, choć z drugiej strony nie znam się na tym na
tyle, by wiedzieć jak się ta specyfikacja przekłada na rzeczywiste funkcjonowanie pada
na "polskim prądzie".

Jeżeli majstrowali przy napięciu to pewnie zmienili akumulator na pojemniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony najwyraźniej lubi zmieniać swoje pady. :P Mój DS3 z grubej konsoli jest bardzo gładki, nie czuć żadnej matowości... Później przy wyjściu wersji slim ps3, pady stały się bardziej matowe, wyraźnie było inny lakier (miałem w rękach u kolegi). Jakiś rok czasu po wyjściu slima kupiłem pada w MM, który stał się jeszcze bardziej matowy i kompletnie nie ślizgał się w dłoniach, a oprócz tego miał w sobie odchudzony (wielkościowo) akumulator. Nie masz się co obawiać, twój pad jest na 100% oryginalny (nawet w Empiku takie są, a tam podróbek raczej nie może być:), jak mówi Henrar akumulator najprawdopodobniej został zamieniony na większy, a jak wiadomo Sony od czasu do czasu wprowadza jakieś zmiany do swoich padów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym akumulatorem to nie wydaje mi się, inaczej jakoś by to zareklamowali żeby wyciągnąć kasę od ludzi :P Ja tam bym życzył sobie prędzej przycisków/gałek chodzących tak twardo i wyczuwalnie jak na padzie od Xbox360, który mam w domu do PieCa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten RE co posiadasz na PSN to wersja Director''s Cut Dual Shock (z dodaną obsługą dual shocka i autocelowaniem znanym z kolejnych odsłon oraz nową muzyką)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Killzone''a od kilku miesięcy, ale dopiero 2 dni temu sobie o nim przypomniałem i zacząłem grać w multi. Gdy wybieram dołączenie do gry to automatycznie znajduje mi mecz w którym jest po kilku graczy w obydwóch drużynach, więc ludzie chyba grają.

Swoją drogą... mając triala grasz przecież z "normalnymi" graczami prawda? Sam powinieneś widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy to możliwe że popularniejsze sklepy aż tak zawyżają ceny http://allegro.pl/wireless-keypad-ps3-rg-fvat-nowy-i2212276143.html ? Tutaj jest po 60 zł, a w sklepach tj gram.pl, komputronik dwa razy tyle... W sumie taka cena byłaby nawet logiczna, bo niby z jakiej racji takie coś miałoby kosztować ponad sto zł? Dlatego, że logo Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 22:54, Azvar napisał:

Jak myślicie, czy to możliwe że popularniejsze sklepy aż tak zawyżają ceny http://allegro.pl/wireless-keypad-ps3-rg-fvat-nowy-i2212276143.html
? Tutaj jest po 60 zł, a w sklepach tj gram.pl, komputronik dwa razy tyle... W sumie
taka cena byłaby nawet logiczna, bo niby z jakiej racji takie coś miałoby kosztować ponad
sto zł? Dlatego, że logo Sony?


Lepiej zamówić z Anglii ze sklepu i mieć spokój, nie kupuj sprzętu od osób indywidualnych na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować