Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2012 o 18:10, Reffanov napisał:

To normalne?

Powiem Ci po sobie. U mnie gra zainstalowala sie w 13 minut.

Gdy nie przeluzysz abonamentu to nie bedziesz mogl odpalic gry. Sadzac po tym, ze w informacjach dot. gier sciagnietych z PSN jest info ''expires [...] (czyli w dniu kiedy mi sie konczy PS+), moge jedynie podejrzewac, ze gre strace na zawsze. Choc na 100% bede przedluzal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 17:54, Piotrek_K napisał:

Gdy nie przeluzysz abonamentu to nie bedziesz mogl odpalic gry. Sadzac po tym, ze w informacjach
dot. gier sciagnietych z PSN jest info ''expires [...] (czyli w dniu kiedy mi sie konczy
PS+), moge jedynie podejrzewac, ze gre strace na zawsze. Choc na 100% bede przedluzal

Jeżeli wrócisz do płacenia abonamentu będziesz mógł ponownie grać w te gry. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trochę kicha, że trzeba mieć wykupiony ten abonament żeby nadal grać w te gry, na szczęście to tylko 200 zł rocznie (a więc 17 zł miesięcznie), więc nie ma tragedii. Fajnie by było tylko gdyby automatyczne aktualizacje na prawdę działały (mało która aktualizacja do gry sama mi się ściągneła) i żeby zniżki były na prawdę konkretne, a nie jakieś kilka/kilkanaście złotych (Steamowe wyprzedaże biją na łeb te z PS+, a tam nie trzeba opłacać abonamentu żeby z nich skorzystać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 19:32, 8bit napisał:

Mam pytanie do posiadaczy białego pada Sony.
Łatwo się brudzą? :d

Nie, ale uważaj na podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 19:09, Azvar napisał:

Ogólnie trochę kicha, że trzeba mieć wykupiony ten abonament żeby nadal grać w te gry,
na szczęście to tylko 200 zł rocznie (a więc 17 zł miesięcznie), więc nie ma tragedii.
Fajnie by było tylko gdyby automatyczne aktualizacje na prawdę działały (mało która aktualizacja
do gry sama mi się ściągneła) i żeby zniżki były na prawdę konkretne, a nie jakieś kilka/kilkanaście
złotych (Steamowe wyprzedaże biją na łeb te z PS+, a tam nie trzeba opłacać abonamentu
żeby z nich skorzystać).


Ta, ale na steam mw3 kosztuje 60 EURO. nikt przy zdrowych zmyslach nie kupuje gier steamowych przy standardowych cenach. przypomina mi to polityke apple. pierwszego iphona trzeba bylo trzymac w specjalny sposob, bo inaczej nie bylo zasiegu. przy nastepnym dodali kolejna antene i juz problemu nie bylo i cala applowa zgraja: ''łooooo". Robią problem, zeby potem go cudownie rozwiazac. Steam daje ceny z kosmosu zeby potem wspaniale napisac, ze oszczedzasz 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to samo o czym mówisz jest na PSN, tam ceny również nie są dostosowywane do cen gier w polskich sklepach :) Apropo promocji, ja np kupiłem na Steam ME2 za ok 40 zł (gdzie nadal w sprzedaży była premierówka), Portal 2 za 25 zł i F3 GOTY za 40-50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 15:03, Azvar napisał:

Ale to samo o czym mówisz jest na PSN, tam ceny również nie są dostosowywane do cen gier
w polskich sklepach :) Apropo promocji, ja np kupiłem na Steam ME2 za ok 40 zł (gdzie
nadal w sprzedaży była premierówka), Portal 2 za 25 zł i F3 GOTY za 40-50 zł.


Promocje na Steamie są cudowne. Sam kupiłem kilka(naście) tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się od niedawna nad kupnem konsoli. Jestem zdecydowany raczej na XBoxa, ale zastanawia mnie blueray wbudowany w PS3. Czy gry wyglądają przez to faktycznie lepiej niż na XBoksie? Czy pełni to raczej tylko funkcję odtwarzacza multimediów? Jak wiele gier ewentualnie korzysta z tej technologii, bo jeśli nieliczne to raczej nie jest to fajne. FAQ nie odpowiedziało na moje wszystkie wątpliwości. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie, ktoś Ci bzdur naopowiadał. Bluray nie wpływa na wygląd gier (na filmy i owszem, bo więcej miejsca=lepsza jakość). Multiplatformowe gry wyglądają najczęściej odrobinę gorzej niż na Xboxie (ale to też kwestia gustu raczej, bo różnica w wielu przypadkach sprowadza się do innej palety barw), ale za to exclusive''y na PS3 wyglądają o 50% lepiej niż wszystko, co możesz zobaczyć na konsolach (np. Killzone 3, Uncharted 2 i 3, God of War III). Bluray powoduje jednak, że na PS3 wszystkie gry wychodzą na jednej płycie (więcej miejsca na płycie), natomiast na Xboxie czasem masz np. 2/3 DVD - przykładem może być Final Fantasy XII, Mass Effect 2 i 3, bo na jednym DVD zwyczajnie by się nie zmieściły.Najlepiej popatrz na gry, w które chciałbyś pograć i wybierz tę konsolę, na której w owe tytuły pograsz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym "lepiej" to chyba zazwyczaj X360 wygrywa (lepszy framerate, tekstury), ale PS3 i tak ma najlepsze exclusive''y (do tych co napisał Mikex dodałbym Demon Souls, Dark Souls, Heavy Rain, Metal Gear Soild 4, seria Ratchet&Clank Future i WipEout HD). Jedyne dobre exclusive''y z X''a jakie mi przychodzą do pamięci to Gears of War 2 i 3 :) Teraz jak Alan Wake wyszedł na PC Xbox wypada po prostu biednie (czytaj: jeśli posiadasz w miarę dobry PC, to X360 jest tobie zbędny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blu-Ray wpływa na parę rzeczy.
a) na transfer danych z płyty - praktycznie każdą grę trzeba instalować na HDD bo BD w PS3 jest wolniejszy od DVD w X360
b) dźwięk - gry na PS3 mają w 99% dźwięk w formatach bardziej zaawansowanych niż Dolby Digital 5.1 (nie mylić z Dolby ProLogic) - czyli DTS, LPCM 5.1 i 7.1
c) zawartość dodatkową - jak Sony wybuli, to na BD zawsze znajdzie się coś ciekawego, np. pierwsza część jakiejś serii (niedługo np. w Bioshocku Infinite będzie pierwszy Bioshock).

Ogólnie jednak BD w PS3 to głównie kosmetyka - do większości gier wystarcza spokojnie DVD a zmiana płytek, jeżeli isnieje, nie jest zbytnio uciążliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie w demo " I Am Alive " i muszę powiedzieć, że z chęcią zagrałbym w pełną wersję, szkoda że dostępna jest tylko na PSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 10:33, Azvar napisał:

Dark Souls


Nie mąć Pan, bo na X360 Dark Souls też wyszło.

@Corporal: Weź też pod uwagę fakt, że jakakolwiek gra po sieci na Xboxie wymaga wykupienia subskrypcji Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 09:57, Corporal napisał:

Witam, zastanawiam się od niedawna nad kupnem konsoli. Jestem zdecydowany raczej na XBoxa,
ale zastanawia mnie blueray wbudowany w PS3. Czy gry wyglądają przez to faktycznie lepiej
niż na XBoksie? Czy pełni to raczej tylko funkcję odtwarzacza multimediów? Jak wiele
gier ewentualnie korzysta z tej technologii, bo jeśli nieliczne to raczej nie jest to
fajne. FAQ nie odpowiedziało na moje wszystkie wątpliwości. Z góry dzięki za odpowiedzi.


Ja Ci powiem, że obie konsole są niemal identyczne w użytkowaniu. Jeśli masz znajomych posiadających x-a i wiesz, że będziecie dużo grać po sieci, ew. chcesz dużo grać po sieci ze stałą ekipą (obojętnie czy starą czy nowo poznaną), to bierz x-a. Jeżeli grasz sam, nie ma sensu brać Xboksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w wszystkie Assassin''s Creed na PS3? Są jakieś mankamenty, które sprawiają że lepiej zainteresować się wersją na PC, czy też gra się w porządku? Pomijam ceny i jakość grafiki, bardziej chodzi mi o wygodę i ewentualne bugi/glitche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:16, Azvar napisał:

Grał ktoś w wszystkie Assassin''s Creed na PS3? Są jakieś mankamenty, które sprawiają
że lepiej zainteresować się wersją na PC, czy też gra się w porządku? Pomijam ceny i
jakość grafiki, bardziej chodzi mi o wygodę i ewentualne bugi/glitche.


Poza problemami z płynnością nie stwierdziłem żadnych innych błędów. Moim zdaniem lepiej grać na konsoli, pad jest lepszy od klawiatury i myszki w tej grze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad to akurat nie problem, posiadam pada X360 i chyba wszystkie AC go obsługują, na PC boje się tylko przesadzonych zabezpieczeń, a na konsoli jakichś irytujących przypadłości typu glitche czy framerate uniemożliwiający efektywną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować