Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Poza jedynką, która jest na PS3 rozmazanym (kochany quincunx anti-aliasing) i przycinającym się bublem - reszta gier z serii chodzi na PS3 normalnie i od Brotherhooda często lepiej niż na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 10:27, Henrar napisał:

http://www.gametrailers.com/video/ps3-vs-assassins-creed/28005
Tak mniej więcej.
Z 2 metrów na 42 calach jednak to rozmycie widać i jest ono, delikatnie mówiąc, wkurzające.
+ dodatkowo spadki FPS do 15-20 i screen tearing.


Rzeczywiście ogromna różnica... Muszę więc wybrać pomiędzy PC a PS3 jeśli idzie o AC. Ciekawe czy tak samo ma się to w przypadku serii Prince of Persia, która przecież jest od tych samych autorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 09:23, Azvar napisał:

Ale bardzo przycina? Z jakiej odległości grasz, skoro mowa o rozmazanym obrazie (ja z
2,5 m)?


Grałem z jakiś dwóch metrów. Do przycinania szło się przyzwyczaić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2012 o 21:16, Azvar napisał:

Grał ktoś w wszystkie Assassin''s Creed na PS3? Są jakieś mankamenty, które sprawiają
że lepiej zainteresować się wersją na PC, czy też gra się w porządku? Pomijam ceny i
jakość grafiki, bardziej chodzi mi o wygodę i ewentualne bugi/glitche.


Assassin''s Creed II na PS3 to jedna z gier, w którą najprzyjemniej mi się grało w XXI wieku w ogóle - niezależnie od platformy ;) . Prawda Brotherhood czasem zwalnia w centrum Rzymu, ale o dziwo mi wraz z postępami w grze to minęło.

Moim zdaniem po prostu przyjemniej gra się w AC na kanapie z padem w ręku i polecam w ten sposób :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za relacje, mam więc trudny wybór i chyba poczekam jeszcze z serią AC aż wyjdzie trójka (może wypuszczą w końcu jakieś - dopracowane - wydanie zbiorcze?). Za PS3 przemawia u mnie łączna cena gier z wybranymi DLC (porównuję tu do Steam, bo co raz bardziej lubię tą platformę) i wygoda, natomiast za PC grafika/framerate oraz w zasadzie to samo co powyżej (na przełomie roku była np promocja i obniżki chyba z 50-66%), tyle że na padzie od konkurencji :P Taki sam dylemat mam z trylogią Tomb Raidera (też czytałem, że konsolowe wersje cierpią przede wszystkim na framerate). Za to wiem już prawie na pewno, że nie kupię Prince of Persia Trilogy na PS3 (czytałem, że jest mocno zabugowany, wybrakowany i zawiesza konsolę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi! W końcu zakupiłem PS3! :)))
Jakie gry tylko dla tej konsoli polecacie? Nie jestem zbytnio w temacie ;) Heavy Rain, Uncharted? Jeszcze więcej tytułów wartych koniecznej uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LBP
God of War
Killzone
Team ICO Collection
Infamous
MGS
Resistance
Ratchet & Clank
Gran Turismo
Heavenly Sword
Demon''s Souls
Disgaea
Journey
Flower
Yakuza..
Lista może się ciągnąć w nieskończoność zależy czy to twoja pierwsza konsola i czy byłeś wcześniej zapalonym PC i masz ograne większe multiplatformowe produkcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 19:34, Fimbulvinter napisał:

Jak z ilością ludzi w sieci w Medal of Honor?

Jak sprawdzałem miesiąc temu to były pełne serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Podczas grania w Uncharted 3 na PS3 Slim gra przeszedła do ładowania. Ładowanie nie kończyło sie. Po 10 minutach nacisnąłem przycisk wyjmowania płyty i konsola pikła 2 razy i po chwili płyta wyszła z konsoli i się ona wyłączyła. Gdy następnym razem włączyłem konsole igrepo4 minutach grania wszystko sie potorzyło tylko tym razem nieskończenie sie nie ładowało tylko gra sie zacieła. Myslalem ze to wina gry lecz przy innych grach jest to samo. Czego może to być wina i jak to naprawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:04, psmaniak napisał:

Potrzebuje pomocy. Podczas grania w Uncharted 3 na PS3 Slim gra przeszedła do ładowania.
Ładowanie nie kończyło sie. Po 10 minutach nacisnąłem przycisk wyjmowania płyty i konsola
pikła 2 razy i po chwili płyta wyszła z konsoli i się ona wyłączyła. Gdy następnym razem
włączyłem konsole igrepo4 minutach grania wszystko sie potorzyło tylko tym razem nieskończenie
sie nie ładowało tylko gra sie zacieła. Myslalem ze to wina gry lecz przy innych grach
jest to samo. Czego może to być wina i jak to naprawić???


Dzwoń albo pisz do Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jestem posiadaczem PSX i PS2. Obie konsole dały mi niesamowicie wiele radości i satysfakcji z ich używania po dziś dzień, ale od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna PS3, nawet używanej. Powiedzcie mi szczerze, czy w obecnym wymiarze czasu (przed zapowiedzią nowej generacji) jest sens kupna akurat PS3 przy konkurencji X kloca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sam odpowiedziałeś sobie na to pytanie. Skoro PS i PS2 dały Ci tak dużo satysfakcji i to nawet tyle lat po premierze to dlaczego miałoby być inaczej z PS3?

Moim zdaniem warto. Zresztą sam kilka miesięcy temu byłem w podobnej sytuacji. Chciałem odpuścić tę generację i przeczekać do następnej, ale w październiku "nie wytrzymałem" i kupiłem PS3. Nie żałuję.

Co do pytania PS3 vs Xbox. Musisz zobaczyć w które gry chciałbyś zagrać. Mi exclusivy które ma Playstation odpowiadają bardziej niż te xboxowe, zresztą ogólnie jest ich więcej. Odkąd obydwie konsole doczekały się wersji slim to różnice pomiędzy nimi w dużej mierze się zatarły. Za SONY nadal stoi napęd BR (jeśli zamierzasz oglądać filmy) oraz darmowy Internet i Multiplayer w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde musisz sprawdzic jakie gry Cie interesuja: czy multiplatformy, ktore troche lepiej zachowuja sie na X-Boxie niz PS3 czy jednak znalezy Ci na konsoli, ktory uzupelnia zestaw gier dostepnych na PC o ciekawe i interesujace exclusive''y - niedostepne gdzie indziej. Niestety, te drugie na X-Boxie kuleja i zawieraja sie w slowach Gears of War, Forza oraz Halo.

A to, ze wychodzi nowa generacja nie powinno stanowic problemu. Zanim stanieje i/lub pojawia sie nowe gry troche minie, wiec dwa lata grania na obecnej konsoli masz zapewnione :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:07, BzyQacz napisał:

Wiecie co, jestem posiadaczem PSX i PS2. Obie konsole dały mi niesamowicie wiele radości
i satysfakcji z ich używania po dziś dzień, ale od dłuższego czasu noszę się z zamiarem
kupna PS3, nawet używanej. Powiedzcie mi szczerze, czy w obecnym wymiarze czasu (przed
zapowiedzią nowej generacji) jest sens kupna akurat PS3 przy konkurencji X kloca?


Moim zdaniem jest sens. Teraz konsola nie jest droga, nawet patrzac na nowe egzemplarze. Gry są naprawde swietne, zwlaszcza Uncharted i Infamous sa dla mnie cenne bo przypominają mi stare dobre czasy psx :p Poza tym jest naprawde w co grac... nudzic sie nie bedziesz. Ja mam konsole juz dobre kilka lat i powiem Ci, ze duzo przy niej spedzam czasu. A Xbox? Jesli chodzi o gry to tylko i wylacznie Gears of War mnie zaciekawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 15:19, Reffanov napisał:

Ręki sobie uciąć nie dam, ale coś mi się o uszy obiło że Silent Hill będzie dopiero od
9 Kwietnia.


Mamy 11 kwietnia i nadal nie widać Silent Hill...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować