Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Grając w Warhammera 40 000 konsola ma tendencję do zawieszania się. Jak przechodziłem kampanię to było dobrze, takie coś zaczęło pojawiać się w multi. Czy możliwe aby to była normalna rzecz dla tej gry? Czy może jest to oznaka czegoś niepokojącego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 21:06, LukaszR50 napisał:

No dokładnie mam TV Sony, a można to jakoś ustawić, tak jak powinno być, żeby były te
nowe ustawienia ? :P


Wybierz dowolną inną opcję niż "Automat.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 22:25, Pitej napisał:

Grając w Warhammera 40 000 konsola ma tendencję do zawieszania się. Jak przechodziłem
kampanię to było dobrze, takie coś zaczęło pojawiać się w multi. Czy możliwe aby to była
normalna rzecz dla tej gry? Czy może jest to oznaka czegoś niepokojącego?


Masz grę z PSS czy płyta?

No i domyślam się że chodzi o Space Marine, a nie 'Warhammer 40k'. W40k to tylko znaczek mówiący, że gra dzieje się w tym uniwersum SF i było już sporo takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSS

Dnia 26.06.2012 o 23:27, Fatal-X napisał:

chodzi o Space Marine


A... pfff... tak, tak, nie wiedziałem, że na PS3 było coś jeszcze. Chodzi o Space Marine.

P.S Dzisiaj była aktualizacja systemu, może tutaj leży problem? Wcześniej Podobne rzeczy działy się przy GT5, ale zdecydowanie mniej często, do tego wtedy chyba zawieszała się sama gra (nie pamiętam dokładnie). Teraz cała konsola. Dziś z 3-4 razy (nie grałem w nic innego dzisiaj). W Space Marine grałem do tej pory z 20h i wcześniej, raz, też zdarzył się zwiech. Też w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 00:05, Pitej napisał:

PSS


O...to niedobrze. Przy płycie to dość powszechne, podobno w wersjach cyfrowych problem z wieszaniem się nie jest taki dokuczliwy/nie ma go. Wygląda na to że jednak i tak występuje.

Cóż chętnie bym pomógł, mnie też te zwiechy nie omijają, ale nic z tym nie możesz zrobić. Zwiechy są dość przypadkowe ze wskazaniem na częstsze występowanie w pełnych grach+sporo osób z headsetami. I oczywiście dotyczą w 99% tylko multi.
Niestety Relic skończył support dla tej gry, także o patchu który by to wreszcie naprawił można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 23:19, Azvar napisał:

> No dokładnie mam TV Sony, a można to jakoś ustawić, tak jak powinno być, żeby były
te
> nowe ustawienia ? :P

Wybierz dowolną inną opcję niż "Automat.".


Nie no, ja chyba zgłupiałem, nie mam pojęcia gdzie tego w ogóle szukać, ale czy po aktualizacji wygląd wam się zmienił w PS3 ? Menu albo coś, jakiś nowy motyw czy cokolwiek.Podczas instalowania aktualizacji zmienił się wygląd na taki czarny z niebieskim i w prawym górnym rogu ikonka od ładowania była inna, niż ten niby zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 15:47, LukaszR50 napisał:

Nie no, ja chyba zgłupiałem, nie mam pojęcia gdzie tego w ogóle szukać, ale czy po aktualizacji
wygląd wam się zmienił w PS3 ? Menu albo coś, jakiś nowy motyw czy cokolwiek.Podczas
instalowania aktualizacji zmienił się wygląd na taki czarny z niebieskim i w prawym górnym
rogu ikonka od ładowania była inna, niż ten niby zegarek.


Ja mam monitor, ale w weekend mogę sprawić na mojej bravii jak to wygląda. Wydawało mi się, że jak wyskakuje powiadomienie o dostępności znajomych, to ma chyba jakąś taką inną obwódkę. Innych zmian nie zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, dzięki za odpowiedzi :P
Nie wiem czy tak już było, czy teraz po nowej aktualizacji tak jest, bo u mnie w czasie aktualizowania obraz mienił się właśnie na taki, a później komunikat że obraz się zmienia i ustawił się taki obraz jak przed aktualizacją.
Po screenach w internecie z tej nowej aktualizacji wygląda to tak:

20120627191623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mimo zakończenia konkursu w GT Academy nadal można zdobyć samochody-nagrody za złote trofea? Podenerwowany ostatnim testem wywaliłem grę do kosza, ale teraz się tak zastanawiam czy aby dobrze zrobiłem, bo jeszcze chciałem kilka aut chociaż zdobyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi tobie o to: http://cdn1.nwlinux.com/ps3-installing-3.61-520x390.jpg ....
Taki theme zawsze jest przy aktualizacji softu, pewnie jest on na pamięci systemowej i nie można go normalnie ustawić w menu głównym. Prawdopodobnie mogą być podobne fanowskie motywy do ściągnięcia z internetu o podobnym wyglądzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 22:16, woko27 napisał:

Pewnie chodzi tobie o to: http://cdn1.nwlinux.com/ps3-installing-3.61-520x390.jpg ....
Taki theme zawsze jest przy aktualizacji softu, pewnie jest on na pamięci systemowej
i nie można go normalnie ustawić w menu głównym. Prawdopodobnie mogą być podobne fanowskie
motywy do ściągnięcia z internetu o podobnym wyglądzie. :P


No właśnie o to :D
Aha, no to już wszystko jasne, THX :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupił na PSN Magic 2013? Bo jest tam taki kodzik w Extras, który NAPRAWDĘ chętnie bym przyjął, jeśli oczywiście nie gracie w realu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 16:44, barsum napisał:

Czy ktoś z was kupił na PSN Magic 2013? Bo jest tam taki kodzik w Extras, który NAPRAWDĘ
chętnie bym przyjął, jeśli oczywiście nie gracie w realu. :)


Nie wiem o co chodzi. ale kolega kupił. :P Uderzaj na psn grimir_pl i powiedz, że jesteś ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakbyś mógł to zapytaj go czy może odstąpić ten kod, który ma w Extras, jeśli tak to miałbym prośbę abyś ten kod od niego wziął i wysłał mi na mejla(na gramsajcie jest adres). Przepraszam, że ci zawracam głowę, ale problem w tym że nie mam PS3, inaczej sam bym kupił na nim Magic 2013. :P A chodzi o to, że ten kodzik uprawnia cię do odebrania w jednym ze sklepów dla nerdów karty, która dla kogoś kto gra w realu talią na wampirach jest naprawdę kusząca. :D Z góry wielkie dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedział, że wie o tych kodach i je wykorzystał. Co więcej sprzedaje jakieś karty promocyjne i zarabia kasę na tej grze. oO Nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ten wampirek jak i inne karty które dostaje się za kupno tej gry są naprawdę dużo warte, i może na niej zarobić. :P W każdym razie dzięki za wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor HD ready, który obsługuje 1080i, ale kiedy włączam god of war 3 ,który obsługuje tą rozdzielczość, w prawym górnym rogu telewizor pokazuje mi ze obraz wyświetlany jest w 1280 na 720. Na konsoli mam ustawione obsługiwanie wszystkich rozdzielczośći,dlatego nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90% gier na konsoli obsługuje maksymalnie 1280x720 (bo to jest rozdzielczość natywna danej gry). Wszystko powyżej to najczęściej upscaling i nie każda gra na PS3 musi tego używać.

PS. 1080i niekoniecznie jest lepszą opcją od 720p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2012 o 14:02, slipknotslayersoad napisał:

Mam telewizor HD ready, który obsługuje 1080i, ale kiedy włączam god of war 3 ,który
obsługuje tą rozdzielczość, w prawym górnym rogu telewizor pokazuje mi ze obraz wyświetlany
jest w 1280 na 720. Na konsoli mam ustawione obsługiwanie wszystkich rozdzielczośći,dlatego
nie wiem co sie dzieje.


Telewizor OBSŁUGUJE 1080i, nie oznacza to, że fizycznie to wyświetla. Matryce LCD to dana ilość pikseli tj. fizycznych punkcików i koniec kropka, nie da się tego przekroczyć ani ominąć. Innymi słowy jeśli włączysz mniejszą rozdzielczość niż natywna telewizora LCD (natywna tj. rozdzielczość odpowiadająca liczbie pikseli, twój TV ma ich 1280x720) to TV, czy tam konsola robi sobie upscaling i np. kilka pikseli fizycznych twojej matrycy robi za jeden piksel tej mniejszej rozdzielczości.

Natomiast obraz w wyższej rozdzielczości ekran wyświetla obniżając jego jakość i dostosowując do swojej natywnej rozdzielczości.

Innymi słowy na swoim telewizorze HD Ready nigdy nie obejrzysz jakości Full HD i nigdy nie wyświetlisz nic ponad 1280x720.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować