Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam pytanie do osób korzystających z PS+. Czy Wy też w nowym sklepie, nie możecie robić zakupów, po obniżonych cenach/ściągać triali itp.? Subskrypcja mi się na pewno nie skończyła, bo kupowałem w czerwcu na rok, zresztą w XMB mam ten "plusik" przy avatarze.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie to prawda, to rewelacja!
Mam tylko nadzieję, że nie będzie wymagana karta powiązana z PP, a płatność będzie się odbywała jak na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 20:58, hammerfall87 napisał:

pytanie jako ze gram w praktycznie w 2 gry na pc mysle nad konsola jak stoja ceny
z grami

W dniu premiery średnio 150-180 zł. Ale już używki spokojnie znajdziesz poniżej 100 zł. Pamiętaj jednak, że mają one często użyty Online Pass.

Dnia 19.10.2012 o 20:58, hammerfall87 napisał:

i czy oplaca sie kupowac ps 3

Zdecydowanie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 19:30, MrGregorA napisał:

uwaga plusowcy:
dead space 2 i darksiders sa za darmo. nie wiem kiedy to zalataja, ale bierzcie poki
mozna.


Przecież one już były w PS+, więc o co tobie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten nowy PS Store i chyba należę do tej zdecydowanie mniejszej części użytkowników nie do końca do niego przekonanych. Nie wiem czemu, ale wszystko teraz wygląda jakby było robione pod ekrany dotykowe, w tym i nowy Store. W dodatku z jakiej paki awatary, czy motywy są w zakładce Games? Coś tu nie do końca gra, a przeciąganie w prawo tych dużych grafik (właśnie to mi się z dodatkowymi kojarzy) jest w$@#%wiające, niepraktyczne i nieergonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 21:31, Azvar napisał:

> uwaga plusowcy:
> dead space 2 i darksiders sa za darmo. nie wiem kiedy to zalataja, ale bierzcie
poki
> mozna.

Przecież one już były w PS+, więc o co tobie chodzi?


facepalm

facepalm

tak, ale jest gro osob (w tym ja), ktorzy zapisali sie przez znizke i tych gier nie dostali. to jest blad pss i ''o to mi chodzi''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 20:58, hammerfall87 napisał:

pytanie jako ze gram w praktycznie w 2 gry na pc mysle nad konsola jak stoja ceny
z grami i czy oplaca sie kupowac ps 3


Zawsze możesz też ściągać gry z UK tam ceny dają takie, że czasami głowa boli, bo nie wiadomo co wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 19:30, MrGregorA napisał:

uwaga plusowcy:
dead space 2 i darksiders sa za darmo. nie wiem kiedy to zalataja, ale bierzcie poki
mozna.

Dalej widzisz Darksiders? Bo ja jakoś w ogóle tej gry znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 12:43, knopfler napisał:

> uwaga plusowcy:
> dead space 2 i darksiders sa za darmo. nie wiem kiedy to zalataja, ale bierzcie
poki
> mozna.
Dalej widzisz Darksiders? Bo ja jakoś w ogóle tej gry znaleźć nie mogę.


hmm przez wyszukiwarke sprobuj. wzialem i wiecej nie patrzylem. aha. sprawdz przez ''testowanie pelnych wersji gier''. ja tak znalazlem ten bug (ogolnie mam 3 gry ktorych dostac w ramach + nie powinienem: deus ex, darksiders i dead space 2. Moze bedzie cos jeszcze ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie wcześniej tak wziąłem Deus Exa ale on normalnie przesz wyszukiwarkę mi wyskoczył a Darksiders niestety nie znajduje. Zobacze jeszcze przez testowanie pełnych wersji.
EDIT: Niestety 59 zł mi pokazuje, a jedynie testowanie bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2012 o 16:07, knopfler napisał:

No ja właśnie wcześniej tak wziąłem Deus Exa ale on normalnie przesz wyszukiwarkę mi
wyskoczył a Darksiders niestety nie znajduje. Zobacze jeszcze przez testowanie pełnych
wersji.
EDIT: Niestety 59 zł mi pokazuje, a jedynie testowanie bezpłatne.


:/

szkoda. ja ogolnie bede patrzyl co update czy czegos nie dali darmowego. pluje sobie w brode, ze nie wzialem burnouta kiedy byl za darmo w ramach powitania po awarii psn. wtedy ps plus byl bezsensowny i myslalem ze nigdy nie wykupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Znajomy kupuje pewną grę na PSS.
Czy jeśli udostępni mi konto (kody dostępu będzie miał on i ja), to czy możemy grać w ten tytuł nawet, gdy drugi z nas gra? I jak wygląda sprawa z multi. Będzie mógł grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2012 o 21:35, Harrolfo napisał:

Czy jeśli udostępni mi konto (kody dostępu będzie miał on i ja), to czy możemy grać w
ten tytuł nawet, gdy drugi z nas gra? I jak wygląda sprawa z multi. Będzie mógł grać?

Jeżeli w grę będziecie grać na różnych kontach, to jednoczesna gra nie stanowi problemu. Multi tak samo - żaden problem, a wersje cyfrowe posiadają już "zintegrowany" online pass, jeżeli w ogóle taki dla gry wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 07:06, Siriondel napisał:

Jeżeli w grę będziecie grać na różnych kontach, to jednoczesna gra nie stanowi problemu.
Multi tak samo - żaden problem, a wersje cyfrowe posiadają już "zintegrowany" online
pass, jeżeli w ogóle taki dla gry wyszedł.

Dzięki wielkie za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 20:32, nightfaler napisał:

Wzięło mnie na densy która gra jest godna? Czy może szukać czegoś na kinecta?


Jak densy to tylko Dance Central,nic innego.

A ja mam też pytanko: Jakie ograniczenia ma ten darmowy Singstar? Że jakaś mała ilość piosenek i mikropłatności,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2012 o 11:19, Azvar napisał:

O co chodzi z tym Singstar po ostatniej aktualizacji firmware? Chcą już na siłę zacząć
wciskać ludziom rzeczy?


nie, masz darmowa gre i kilka piosenek, a reszte musisz sobie kupic z pss. ceny sa horrendalne i nie wiem czy jest sens w ogole. lepiej kupic sobie pudelkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować