Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2012 o 20:33, Ifym napisał:

Oby, oby, patrząc na cyrki z wypływaniem danych, numerów kart (Nie tylko na PSN oczywiście,
wszędzie się to dzieje), wolę być ostrożny i nic takiego nie udostępniać.

Karta jednak jest niezbędną, trzeba ją podać, żeby w ogóle dostać kod :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie się pytając - fajny ten Singstar? Bo właśnie robię z konsoli takie bardziej rodzinne centrum rozrywki, czyli Move i nad Singstarem się też zastanawiam. Ujdzie to jakoś dla osób chcących się po prostu pobawić, czy będzie tylko żal i zatykanie uszy, że się nie potrafi śpiewać? Bo wiesz karaoke w klubie to jednak co innego chyba nieco ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na PS3 w takie rzeczy, ale na PS2 na prawde dawało rady kiedyś na imprezie, zabawa była przednia :) Ale to tylko imprezowe gierki i nic więcej, nie każdemu też mogą się spodobać poszczególne wydania (z tego co kojarzę są różne wydania z różnymi gatunkowo utworami). Move daje rady, ale trzeba mieć trochę tej przestrzeni przed TV (najlepiej ze 2 metry podłogi bez mebli), inaczej bankowo będą straty i niedogodności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to działają te z PS2? W sensie czyta płytki wersji Singstara z PS2? Nawet jeśli moja wersja PS3 oficjalnie nie ma kompatybilności wstecznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 19:04, MKRaven napisał:

Ale jak to działają te z PS2? W sensie czyta płytki wersji Singstara z PS2? Nawet jeśli
moja wersja PS3 oficjalnie nie ma kompatybilności wstecznej?

Tak, to działa, bo gra pobiera tylko piosenki z Singstara z PS2 a nie odpala kod wykonawczy z tamtej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody wpisujemy w reedem code? Cholera, dostałem ten cdkey na Dust 514 i nie działa, jest napisane że albo źle wpisuję, albo kod jest nieważny, dostałem go wczoraj, więc o co chodzi?

Druga sprawa, mam klucz na PS+ na 30 dni, jest jakiś sposób żeby go uaktywnić nie wpisując numeru karty itp? Kiedy chce wpisać numer, wyskakuje info że coś wpisałem źle, a wiem że wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też skorzystałem z tego miesięcznego kodu na PS Plus. Ifym może i dobrze wpisujesz dane karty, ale na nic to się nie zda jeśli nie masz aktywowanych transakcji internetowych na karcie (z reguły limit jest ustawiony na 0, co = wyłączony). Zadzwoń na linię tel. banku albo aktywuj to samodzielnie (w mBanku wystarczy wejść na ustawienia karty w intnerecie).

diablolod- Do ściągnięcia mam: inFamous 2, LBP2, Motorstorm Apocalypse, Just Cause 2, Borderlands, Hell Yeah, Bulletstorm... i chyba tyle z tych większych gier co pamiętam. ;)
EDIT: Piszę o sklepie EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... Myślę nad dokupieniem 3 miesięcznego PS Plusa i można go kupić w składce na 2 osoby? Z normalnymi grami to działa, ale zastanawiałem, bo w końcu gry plusowe można uruchamiać tylko na koncie, na którym zakupiło się PS+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 17:01, woko27 napisał:

bo w końcu gry plusowe można uruchamiać tylko na koncie, na którym zakupiło się PS+.

Błąd. Na każdym innym też;p. Ogólnie to jest piękna sprawa nawet online passy się nie gryzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy, że na drugiej konsoli na pierwotnym loginie wejdę w dział Downloads i pobiorę PS+ ?
I rozumiem, że jak na tej drugiej konsoli usunę konto, na którym kupiłem Plusa, to uruchomienie gier nie będzie już możliwe? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 20:02, woko27 napisał:

Czyli wystarczy, że na drugiej konsoli na pierwotnym loginie wejdę w dział Downloads
i pobiorę PS+ ?
I rozumiem, że jak na tej drugiej konsoli usunę konto, na którym kupiłem Plusa, to uruchomienie
gier nie będzie już możliwe? ;D

Z tym, że musisz być zalogowany na koncie, na którym masz aktywnego plusa w trakcie gry. Jak jesteś offline, to wyrzuca komunikat, że materiał utracił ważność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:06, Magwisienka napisał:

Z tym, że musisz być zalogowany na koncie, na którym masz aktywnego plusa w trakcie gry.
Jak jesteś offline, to wyrzuca komunikat, że materiał utracił ważność.

Hmm... nie ukrywam, że się lekko pogubiłem. Czyli nie mogę grać na innym użytkowniku, mimo że na konsoli jest user z plusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 21:59, MKRaven napisał:

Ujdzie to
jakoś dla osób chcących się po prostu pobawić, czy będzie tylko żal i zatykanie uszy,
że się nie potrafi śpiewać?


No to zależy czy umieją śpiewać. ;) Ale poza tym można zmniejszyć głośność głosów z mikrofonów i podkręcić głośność muzyki i będzie darcie mało słychać.

Dnia 30.10.2012 o 21:59, MKRaven napisał:

Ale jak to działają te z PS2? W sensie czyta płytki wersji Singstara z PS2? Nawet jeśli moja wersja PS3 oficjalnie nie ma kompatybilności wstecznej?


Ja mam slimkę PS3 i działa. A działa to tak, że włączasz aplikację wybierasz odczytanie utworów z płyty i wkładasz płytę z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 23:00, woko27 napisał:

Hmm... nie ukrywam, że się lekko pogubiłem. Czyli nie mogę grać na innym użytkowniku,
mimo że na konsoli jest user z plusem?

A jednak działa. Dziwne, bo dam sobie rękę uciąć, że kilka dniu temu będąc niezalogowaną dostałam komunikat o utracie ważności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować