Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2012 o 17:33, Azvar napisał:

... którą psują takie cioty.


Inaczej nie możesz określić? Musisz używać epitetów? Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 22:27, Lex napisał:

Masz spatchowaną grę? Wersja 1.0 (premierówka i chyba Platinum też) nie wspiera trofeów
bez łatki.


A właśnie... przy pierwszym włączeniu zaczęła się gra patchować, ale coś sieć siadła to pominąłem. Teraz gra włącza się bez próby aktualizacji. Jak to ręcznie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 11:32, Pablovy napisał:

> Masz spatchowaną grę? Wersja 1.0 (premierówka i chyba Platinum też) nie wspiera
trofeów
> bez łatki.

A właśnie... przy pierwszym włączeniu zaczęła się gra patchować, ale coś sieć siadła
to pominąłem. Teraz gra włącza się bez próby aktualizacji. Jak to ręcznie zrobić?


EDIT: Ok, już mam, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, mam kilka dodatkowych pytań (ciągle rozważam kupno konsoli):
1.Rozumiem, że przy podłączeniu konsoli do telewizora poprzez HDMI automatycznie uzyskam dźwięk z głośników w telewizorze. A jak natomiast wygląda sprawa podłączenia konsoli do monitora w sytuacji gdy jednocześnie jest on podłączony do komputera.
2. Mam telewizor HD Ready, nie Full Hd, czy będzie miało to niekorzystny wpływ na jakość (a konkretnie rozmiary) obrazu.
3.Czy konsola może łączyć się z Liveboxem bezprzewodowo, czy nie obejdzie się bez kabla.
4. Czy konsolę z TV najlepiej łączyc za pomocą HDMI czy dołączanych kabli.
5. Empik daje możliwość sprzedaży używanych gier lub wymieniania je na nowe. Czy oznacza to, że mogę wejść do sklepu i po prostu kupić używaną grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2012 o 20:48, Marcin08 napisał:

1.Rozumiem, że przy podłączeniu konsoli do telewizora poprzez HDMI automatycznie uzyskam
dźwięk z głośników w telewizorze.

Tak. Konsola wykryje to automatycznie. Jeżeli nie, to wystarczy to ustawić w opcjach konsoli.

Dnia 26.11.2012 o 20:48, Marcin08 napisał:

A jak natomiast wygląda sprawa podłączenia konsoli
do monitora w sytuacji gdy jednocześnie jest on podłączony do komputera.

W sensie? Jak masz jedno wyjście to dwóch sprzętów naraz tak po prostu nie podłączysz. W każdym razie konsola zachowuje ustawienia (to oczywiste), więc w takim wypadku dźwięk też będzie leciał w monitor.

Dnia 26.11.2012 o 20:48, Marcin08 napisał:

2. Mam telewizor HD Ready, nie Full Hd, czy będzie miało to niekorzystny wpływ na jakość
(a konkretnie rozmiary) obrazu.

Nie będzie. Niektórzy powiedzą nawet, że będzie lepiej, bo rozdzielczość natywna będzie zbliżona do tej telewizora.

Dnia 26.11.2012 o 20:48, Marcin08 napisał:

3.Czy konsola może łączyć się z Liveboxem bezprzewodowo, czy nie obejdzie się bez kabla.

Panie, Wi-Fi w PS3 to standard jest :P

Dnia 26.11.2012 o 20:48, Marcin08 napisał:

4. Czy konsolę z TV najlepiej łączyc za pomocą HDMI czy dołączanych kabli.

HDMI, zawsze i wszędzie. Kable dorzucane do konsoli są dorzucane w niewiadomym dla mnie celu. Ludzie grający na current-genach i SDTV to margines.

Dnia 26.11.2012 o 20:48, Marcin08 napisał:

5. Empik daje możliwość sprzedaży używanych gier lub wymieniania je na nowe. Czy oznacza
to, że mogę wejść do sklepu i po prostu kupić używaną grę?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie do końca rozumiem o co pytasz. Jeśli masz kilka wejść do monitora to zapewne możesz (z poziomu jego menu) wybrać z którego ma być wyświetlany obraz.
2. Większość gier i tak wyświetlana jest w rozdzielczości 720p więc nie powinno być źle.
3. Nigdy nie widziałem na oczy Liveboxa, ale z tego co wiem ma funkcje routera więc konsola "musi móc" połączyć się z nim bezprzewodowo.
4. Z całą pewnością lepiej hdmi, standardowo dołączone kable do PS3 to jeszcze Pegasusa pamiętają :)
5. Używane gry leżą normalnie na półkach, więc tak, wchodzisz i kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.
Co do 1 kwestii chodziło mi o przesyłanie dźwięku (i ewentualne podłączenie słuchawek) jak to się przedstawia...
A co do Liveboxa chodziło mi o to, czy konsola oferuje łączność z internetem bezprzewodowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2012 o 18:36, maniekk napisał:

> Chciałem się zapytać czy wie ktoś coś o kablu HDMI-component? Niektórzy mówią ze
to działa
> a niektórzy ze jest to po prostu nie możliwe bez specjalnego konwertera. Ktoś może
korzysta
> z tego kabla?

Hdmi cyfrowy, a component analogowy. Bez przetwornika ani rusz. Chociaż z drugiej strony
kiedyś krążyły słuchy o cyfrowym componencie. Także niestety musiałbyś sam kupić i sprawdzić.
Poza tym mimo, że sam kabelek jest w stanie przenieść nawet 1080p, to duża liczba telewizorów
nie jest w stanie dźwignąć 1080p przez wejście component.
Dodam ,że HDMI nie ma możliwości wypuszczenia sygnału analogowego.

Dnia 25.11.2012 o 18:36, maniekk napisał:


Generalnie na 99,9% nie zadziała. Poza tym masz w konsoli wyjście multi A/V i tam możesz
pokombinować z przejściówkami.


Na youtube jest filmik jak ktoś podłącza konsole kablem component do telewizora i wszystko działa w pełnej rozdzielczości, z tego co pamiętam to nawet w instrukcji od ps3 była mowa o tym kablu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2012 o 16:36, slipknotslayersoad napisał:

Na youtube jest filmik jak ktoś podłącza konsole kablem component do telewizora i wszystko
działa w pełnej rozdzielczości, z tego co pamiętam to nawet w instrukcji od ps3 była
mowa o tym kablu.


Piszę niewyraźnie czy jak? Po HDMI nie wychodzi sygnał analogowy, po prostu nie ma takiej możliwości, kojarzysz HDCP? to między innymi przez to.
Component jest w stanie przenieść sygnał HD, ale będzie on wypuszczony z wyjścia A/V konsoli. Jak już tak się upierasz przy instrukcji, to otwórz ją na stronie 13 i zobacz gdzie się podłącza taki kabelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 18:35, Piotrek_K napisał:

Batman: Arkham City jako gra grudnia w PS Plus :)

MAN A VANQUISH to co? Imo dumnie może stać obok tego Batmana gra jest niesamowicie grywalna ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh, chyba się na święta wykosztuję i sobie PS+ na rok sprawię, ten Batman i Vanquish mnie przekonał, Limbo na PC ograłem, ale na PS3 też się przyda, szczególnie że na większym ekranie pogram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak - gralem w demko i jakos mnie nie zachwycilo. Dam grze druga szanse w pelniaku, ale nie moge nic obiecac ;)

Limbo tez fajne - w koncu (W KONCU!) sobie pogram, bo od jakiegos czasu odkladalem zakup i jakos nigdy nie mialem weny, zeby kupic.

PS1. Moze ktos napisac ile kosztuje w promocji GTIV Complete Edition? Kupilem miesiac temu, wiec chcialbym sie dowiedziec ile ''stracilem'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 19:31, Piotrek_K napisał:

PS1. Moze ktos napisac ile kosztuje w promocji GTIV Complete Edition? Kupilem miesiac
temu, wiec chcialbym sie dowiedziec ile ''stracilem'' ;)

65 zł (58,50 w plusie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:57, MrGregorA napisał:

Bracia miła! kolega do mnie zadzwonil i zapytal na ile konsol mozna podzielic ps plus.
innymi slowy: ile osob moze korzystac z jednego konta?


Strzelam że jest tak jak z kupowaniem gry na spółke - dwie konsole max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:57, MrGregorA napisał:

Bracia miła! kolega do mnie zadzwonil i zapytal na ile konsol mozna podzielic ps plus.
innymi slowy: ile osob moze korzystac z jednego konta?

Wszystko możne być jednocześnie na dwóch konsolach aktywowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować