Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Najgorsze jest to, że na PSN tak na prawdę nie ma dobrych promocji, bo np na PC na Steamie mogę przeboleć te ceny, skoro są kilka razy w roku promocje nawet -66%. Ja też narzekałem na ceny RE4HD i RE:CV HD, bo Capcom wycenił je sobie na ponad 69 zł każda, ale i tak kupiłem bo wyjścia nie miałem, a bardzo chciałem zagrać. Pytanie nie ile warta jest dana gra, a jak bardzo chce się w nią zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej standard - rynek gier PC jest o wiele bardziej otwarty, jest mnóstwo sklepów, które co i rusz robią promocje. Na PC można grać za grosze.
Konsola (zarówno M$ jak i Sony) wraz z Livem/PSN należy do jednej firmy, i to oni sobie mogą ustalać ceny. Ich cyrk, ich małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholernie wkurzają mnie ceny gier na konsole. Szkoda że nie właśnie czegoś w stylu steama, z dobrymi promocjami na święta czy tam inne okazje. Niby teraz jest kilka obniżek, ale za duże to one nie są. Zaleta to ten PS+ bo tam za te 200 złociszy rocznie naprawdę widzisz za co płacisz.

Tak swoją drogą - Logując się do steama można wybrać konto PS3 - Steam i PS3? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 10:07, PanSzpieg napisał:

Tak swoją drogą - Logując się do steama można wybrać konto PS3 - Steam i PS3? O_o

Jak kupowałeś Portala 2 na PS3 i rejestrowałeś się na Steamie, to dostawałeś kopię gry na PC za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2012 o 10:16, Henrar napisał:

Jak kupowałeś Portala 2 na PS3 i rejestrowałeś się na Steamie, to dostawałeś kopię gry
na PC za darmo.

Wow, musze w końcu kupić i zagrać, wyczytałem że da sie grać w multi na PS3 z pecetowcami, dobrze to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy polecacie jakiś konkretny sklep z używanymi grami? Czy na przyklad jakiś sklep z allegro, trudniący się sprzedażą używanych gier na konsole będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem. Mianowicie.. Mam na PS3 w sumie jedynie Mortal Kombat, czyli szybkie potyczki. Gorsza jest sprawa z FIFA 13. Bo myślę aby ją zakupić sobie :) Aby grać w Multi..

PS3 mam podłączone przez WiFi.. bo kabla nie mam jak przeprowadzić. Dlatego połączenie Ethernet odpada. Czy da rae grać w FIFE 13 na WiFi ?? Mam ruter LINKSYS WAG200 i ruter jest w tym samym pomieszczeniu.. Gorzej jest z filmami HD/Bluray zacina jak chce oglądać przez sieć.

Co można zrobić oprócz przekierowania portów na linksysie? Aby te WIFI było silne i wystaczające do grania?

Grając w MK czasami mi rozłączało przy rozgrywkach online, ale jak przekierowałem porty to niby już nie rozłączało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 22:39, Azazell napisał:

Gorzej jest z filmami HD/Bluray zacina jak chce oglądać przez sieć.

Filmy HD wymagaja MONSTRUALNYCH przepustowosci (choc z tymi monstrualnymi to nie mowcie, ze przesadzam, bo nie w tym rzecz ;)). Tym bym sie akurat nie przejmowal, bo na 99.9% nie masz na tyle duzej przepustowosci samego dostepu do neta, by moc ogladac streamowane W CZASIE RZECZYWISTYM filmow bluray z neta. Potyczki sieciowe wymagaja ulamek tego, ale bardziej potrzebuje stabilnego lacza i rownomiernej predkosci tegoż.

Zrob sobie test predkosci lacza z dowolnej strony i sprawdz jaki masz ping. Jesli ponizej 100ms to powinno byc w miare okej. Idealnie by bylo, jakby byl w okolicach 30-40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2012 o 22:39, Azazell napisał:

Co można zrobić oprócz przekierowania portów na linksysie? Aby te WIFI było silne i wystaczające
do grania?

Grając w MK czasami mi rozłączało przy rozgrywkach online, ale jak przekierowałem porty
to niby już nie rozłączało.



Zrób test połączenia z opcji PS3 :). Zobaczysz jaką masz prędkość. To co powiedział Piotrek_K streamowanie materiałów na PS3 wymagana dużych przepustowości więc się nie dziw, że Ci nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 17:01, PanSzpieg napisał:

Grał ktoś w Brink na PS3? Warto to za 3 dyszki kupić?

Może i za 30zł warto, ale ja bym tego nie tykał. Na PC gdzie tak gra sprzedała się lepiej mało już kto gra po sieci, więc na konsoli może być ciężko kogoś znaleźć gra niebywale słaba. Bardzo zmarnowali materiał na dobrego FPS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza multi ma jakieś rażące błędy? Ja w sieci mało gram, lubię singla, a tutaj widzę że jest to fajnie ''zmieszane''. Poczytałem recki i zamówiłem już, 3 dyszki to nie majątek, jak się nie spodoba to wymienię gdzieś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:00, PanSzpieg napisał:

Poza multi ma jakieś rażące błędy? Ja w sieci mało gram, lubię singla, a tutaj widzę
że jest to fajnie ''zmieszane''. Poczytałem recki i zamówiłem już, 3 dyszki to nie majątek,
jak się nie spodoba to wymienię gdzieś. ;)


Czytałem dwie recenzje tej gry i wszędzie pisano że ma baaaaaaardzo słaby singly player. Oczywiście że za 30zł można wypróbować, ale na PS Store masz za tą cenę wiele lepszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 18:02, Wijet napisał:

Czytałem dwie recenzje tej gry i wszędzie pisano że ma baaaaaaardzo słaby singly player.
Oczywiście że za 30zł można wypróbować, ale na PS Store masz za tą cenę wiele lepszych
gier.

Problem w tym że PSN nie obsługuje mojej karty, a na kod za sto złotych na doładowanie czy plusa na razie nie mam pieniędzy. Single jak widzę to jak multi, tyle że z botami, a o taką grę właśnie mi chodziło. Coś lekkiego, żeby pograć pół godziny.

BTW: Beta GoW Ascension to mistrzostwo, dawno w tak dobrego multiplayera nie grałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz szlag mnie trafi!

Mam filmy w MKV.. Kombinuje z programami jak tsmuxerGUI, MKV2Vob, PS3 muxer, AVIaddsubs itp .. wiele innych jeszcze

i nie mogę znaleźć szybkiej i prostej metody aby przetworzyć MKV do formatu obsługiwanego przez PS3 + wtopić szybko napisy (ABY BYŁY DUŻE). Bo mam Telewizor w pokoju 32calowy i ciągle jak tworze to małe.

Czy ktoś ma sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Bully nie jest "US only", bo na tej grze mi najbardziej zależy, a póki co nie widzę go w naszym sklepie.

Scratch that, najwyraźniej Bully występuje w naszym sklepie pod nazwą Canis Canem Edit. WTF? To jakaś upośledzona wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już MK mam, kupiłem Komplete Collection i nie żałuję tych 100 wydanych złotych, bo gra jest miodzio, a postaci z DLC są super :) Jestem tylko ciekaw czy gdybym to sobie zainstalował z PS+, to gra byłaby kompatybilna z pudełkową wersją (pod względem trofeów i postępów w grze)? Fajnie byłoby pracować dalej nad platyną bez żonglerki płytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować