Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Mam pytanie odnośnie tych 30 dni promocyjnych do playstation plus. Mam zamiar kupić za 69zł 90 dni playstation plus i w pewnym sklepie dają właśnie jeszcze ten kod promocyjny ale tam pisze ,że kody promocyjne nie przedłużają subskrybcji. I tu jest moje pytanie gdy dostanę dwa kody to mogę dodać najpierw ten promocyjny a potem ten normalny i będę miał 120 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem Batmana na płycie, ostatnio ściągnąłem go z Plusa i wszystko było kompatybilne i działało bez problemów. Więc sądzę, że z MK (i innymi grami) powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do użycia tego kodu promocyjnego potrzebna jest karta płatnicza i wpisanie jej numeru. Inaczej nie przejdzie. Zresztą niech oni tam nie robią łaski, ten kod jest darmowy na facebooku.
Jeszcze coś: 90 dni Plusa kosztuje 59 zł na PSS, więc przepłacisz.

EDIT: Wracając bezpośrednio do Twojego pytania to tak. Gdybyś najpierw użył promocyjnego, to potem mógłbyś użyć 90 dniowego i mieć łącznie 120 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:00, kryst90 napisał:

I tu jest moje pytanie gdy dostanę dwa kody to mogę dodać najpierw ten promocyjny a potem ten normalny i będę miał 120 dni ?

Tak, nie sumują się jedynie kody promocyjne. Jak ja dostałem dwa takie próbne abonamenty to musiałem zaczekać, aż pierwszy się skończy. Lekka paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:06, Pitej napisał:



No właśnie z tymi kodami facebookowymi w konia zrobili, bo sam chciałem takowy dostać ale od kilku dni czekam i nie mam maila. A kolega powiedział mi ,że to tylko dla kont z USA czy coś takiego, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:03, mati285 napisał:

Kiedyś miałem Batmana na płycie, ostatnio ściągnąłem go z Plusa i wszystko było kompatybilne
i działało bez problemów. Więc sądzę, że z MK (i innymi grami) powinno być podobnie.


Byłoby fajnie, mam tylko nadzieję że nie popierniczy to statystyk z wydaniem z Komplete Collection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może im się "skończyły" czy coś takiego, nie wiem, sam nie byłem tym zainteresowany, bo i tak nie mógłbym skorzystać. Ale nie widziałem żeby wcześniej ktoś narzekał na to, że w ogóle nie dostał kodu.

Dnia 20.12.2012 o 20:50, kryst90 napisał:

A kolega powiedział mi ,że to tylko dla kont z USA czy coś takiego, więc nie wiem.

Nie, kolega się pomylił.

http://allegro.pl/playstation-plus-ps-30-dni-automat-5min-24-7-i2874944952.html

Widać nasi rodzimi "biznesmeni" działają na pełnych obrotach.

Promocyjna cena 3.50zl sztuka. Nie przepłacaj u innych (5zl/sztuka) Kupujesz to samo tylko po lepszej cenie! Taniej nie znajdziesz ! No ten tekst to już jest mistrzostwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Czyli wiadomo już gdzie są kody. Właśnie widziałem te aukcje i miałem się o nie pytać czego one są takie tanie. Gdy się zapytałem sprzedawcy po co jest karta to nic mi nie odpisał. heh. Ah ci polacy, nawet na tym co darmowe to i tak zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego tylko bf3 odpala mi sie w 576i? Konsola jest ustawiona na 1080i i wszystkie gry to obsługują, natomiast tylko przy befie rozdziałka autmatycznie się drastycznie zmniejsza. Nastąpiło to po zmianie tv, wczesniej wszystko było w porządku. Ktoś wie o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 13:04, MrGregorA napisał:

sluchajcie. ktos keidys podawal strone z kodami b tanimi kodami psn.100zł bylo nawet
po 85. zna ktos

fabrykakluczy po tyle miała, keye też. Ale teraz na takie ceny bym już nie liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:20, B1SH0P napisał:

To, to z 30 dniami ps+ na fb dalej jest aktualne?


Heh, sam sobie odpowiem, że jest to aktualne, właśnie przyszedł mi mail z kodem ^ ^.

Orientuje się ktoś czy te kody się "stackują", ew. po tym jak upłynie 30 dni i mi się skończy to czy jak wpiszę następny to będzie działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:49, B1SH0P napisał:

Orientuje się ktoś czy te kody się "stackują", ew. po tym jak upłynie 30 dni i mi się
skończy to czy jak wpiszę następny to będzie działać?

Będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 19:48, Renzov napisał:

> Orientuje się ktoś czy te kody się "stackują", ew. po tym jak upłynie 30 dni i mi
się
> skończy to czy jak wpiszę następny to będzie działać?
Będzie działać.


Ok dzięki za odpowiedź, btw. wie ktoś ile czasu dla sony to "później", bo nie mogę dodać swojej karty kredytowej, bo jest im potrzebna, a ja ciągle dostaje komunikat o tym, że mam błędne dane i teraz mnie zblokowali... >_> Chciałem spróbować z inną kartą, ale muszę czekać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 20:21, B1SH0P napisał:

Ok dzięki za odpowiedź, btw. wie ktoś ile czasu dla sony to "później", bo nie mogę dodać
swojej karty kredytowej, bo jest im potrzebna, a ja ciągle dostaje komunikat o tym, że
mam błędne dane i teraz mnie zblokowali... >_> Chciałem spróbować z inną kartą,
ale muszę czekać teraz.

Chodzi Ci o to ile trwa "ban"? Z tego co pamiętam, to 24 godziny. Mnie też kiedyś zablokowali, pamiętam, iż trza było tyle czekać. Chyba, że coś się zmieniło przez dwa lata, ale szczerze wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 20:35, Renzov napisał:

Chodzi Ci o to ile trwa "ban"? Z tego co pamiętam, to 24 godziny. Mnie też kiedyś zablokowali,
pamiętam, iż trza było tyle czekać. Chyba, że coś się zmieniło przez dwa lata, ale szczerze
wątpię.


Tak, o to mi chodzi, za dużo razy próbowałem dodać kartę, moim zdaniem jest to dość głupie, że nigdzie nie ma informacji, że na karcie trzeba coś zmieniać z transakcjami międzynarodowymi.. >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 21:05, Piotrek_K napisał:

A winisz Sony czy swojego wystawce karty za to, ze nie ma nigdzie info?


Tak szczerze to nigdy nie używałem karty kredytowej do takich celów i nie jestem pierwszą osobą, która ma z tym problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie i jedzcie - 4 darmowe minisy. Twitter mieć nie trzeba, wystarczy kliknąć i zaczekać, kod i tak się pojawi. :)
Przy udostępnianiu to samo, mam bana na fb a kod i tak dostałem, w ostatnim prezencie kraj można wpisać byle jaki, bo Polski nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować