Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2012 o 12:18, Magwisienka napisał:

> Bierzcie i jedzcie - 4 darmowe minisy.
Jakie te minisy?

Velocity, Breakquest, Canabalt i Wizorb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce wykorzystać te kody na 3 miesięczny PLUS. I mam problemik. Kartę mam z banku BPH (Visa) i podczas uzupełniania wyskakuję błąd "The credit card information is not valid". Teraz w czym problem? Pisałem bez polskich znaków<- to źle czy dobrze? Wielkie małe litery? A może fakt, że karta jest nie na mnie i koliduję to jakoś z moimi danymi wcześniejszymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 20:42, Qbasmok napisał:

Wie ktoś może dlaczego tylko bf3 odpala mi sie w 576i? Konsola jest ustawiona na 1080i
i wszystkie gry to obsługują, natomiast tylko przy befie rozdziałka autmatycznie się
drastycznie zmniejsza. Nastąpiło to po zmianie tv, wczesniej wszystko było w porządku.
Ktoś wie o co może chodzić?


Nie lepiej grać na 720p zamiast na 1080i ? Dodam, że w Battlefieldzie 3 przy rozdziałce 576p występuje input lag, czyli opóźnienie pomiędzy padem a grą co w multi jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczości "i" to rozdzielczości z przeplotem: w jednej klatce obrazu masz 2 pola - jedno składające się z linii parzystych, drugie z nieparzystych. Wyświetlane są kolejno po sobie dając 2 półobrazy składające się na 1 klatkę obrazu. Jeden półobraz wyświetlany jednocześnie na obrazie ma zatem nie 1080 linii, tylko 540. Ilość klatek na sekundę w rozdzielczości z przeplotem to nie 60, tylko 30. Dlatego 720p (bez przeplotu, tylko pełne obrazy, każdy z 720 linii) zapewnia dużo lepszą jakość obrazu przez: brak artefaktów spowodowanych przesunięciem półobrazów, wyższą ilość klatek na sekundę.

Nie moje. Ale napisane po swojemu..
Chcesz więcej?
lmgtfy.com/?q=1080i+vs+720p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wymienić dysk do czarnulki, taki bedzie w porządku? Musi mieć wejście sata i prędkość obrotową 5400, tak? Znalazłem dwa, będą się nadawać i nie będą mulić?
http://allegro.pl/wd-wd5000bpvt-2-5-500gb-scorpio-blue-8mb-sata-ii-i2871933870.html
http://allegro.pl/hdd-500gb-wd5000bpvt-2-5-5400-sata-ii-8mb-i2876801813.html

I o co chodzi, że niektóre mają dopisek 8MB, a niektóre 16MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny jak ten pierwszy, tylko 750 GB i działa ok. O ile to ten sam model, dysk po za tym, że musi być 2.5" i zalecane jest aby miał 5400 rpm, to jeszcze w przypadku PS3 Slim musi mieć wysokość 9.5mm, w przeciwnym wypadku nie wejdzie do konsoli. Do Fat wejdzie bez problemu każdy dysk 2.5".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 14:21, Azvar napisał:

Ja mam podobny jak ten pierwszy, tylko 750 GB i działa ok. O ile to ten sam model, dysk
po za tym, że musi być 2.5" i zalecane jest aby miał 5400 rpm, to jeszcze w przypadku
PS3 Slim musi mieć wysokość 9.5mm, w przeciwnym wypadku nie wejdzie do konsoli. Do Fat
wejdzie bez problemu każdy dysk 2.5".

A bedzie znaczaca roznica miedzy 8mb a 16mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2012 o 14:53, Qbasmok napisał:

A bedzie znaczaca roznica miedzy 8mb a 16mb?


Różnica w wydajności w granicach błędu pomiarowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 14:53, Qbasmok napisał:

A bedzie znaczaca roznica miedzy 8mb a 16mb?


Myślę, że gdyby to miało znaczenie, to seryjnie montowaliby dyski z cache16 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować