Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 01:01, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Witam panowie, jako że pojawiła się okazja to miałbym pytania.
1. Oferta konsoli Playstation 3 FAT 80 GB za 400-450 złotych. Opłaca się? Trzecia generacja
- podobno mało używana (od ludzia z rl).

Za tą cenę dwa miesiące temu kumpel kupił slima 250GB. Upolował ją bodajże na tablicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, w październiku wykupiłem abonament ps+ na 3 miesiące i tak pod koniec grudnia powinien mi się skończyć. No ale nic się nie działo dalej mogłem grać w gry pobrane na ps, jednak dzisiaj patrze że z karty pobrało mi pieniądze za kolejne 3 miesiące. Dlatego też chciałbym się spytać czy to normalne i jak mogę wyłączyć, tę opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System domyślnie włącza funkcję "Automatyczne odnawianie subskrypcji", aby ją wyłączyć musisz wykonać następujące kroki:
Zarządzanie kontami > Zarządzanie transakcjami > Lista usług > Playstation Plus > Subskrypcja > Anuluj automatyczne odnawianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 11:11, charnjit013 napisał:

Czy tylko ja przy wejściu na PSS dostaję informację o pracach konserwacyjnych?


Najprawdopodobniej prace się jeszcze przeciągają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/gta-vice-city-zmierza-do-playstation-store/140677

Pięknie. :)

http://www.ps3site.pl/kup-god-of-war-wstapienie-zagraj-w-demo-the-last-of-us/140686

A to już nie piękne, wkurza mnie takie podejście do dem gier. Z nowym GoW też było tak, że trzeba kupić to tą gównianą Pamięć Absolutną żeby zagrać. Nikt tego syfu nie kupuje to wciskają tam dema żeby ktoś to w końcu wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Z nowym GoW też było tak,

Dnia 26.01.2013 o 09:32, NuuGGet napisał:

że trzeba kupić to tą gównianą Pamięć Absolutną żeby zagrać. Nikt tego syfu nie kupuje
to wciskają tam dema żeby ktoś to w końcu wziął.

Akurat w tym wypadku taki sposób promocji ma sens. W końcu obie gry to ekskluziwy Sony. Chociaż też bym oczywiście wolał, żeby demo było dostępne dla wszystkich. Z drugiej strony TLoU łykam w ciemno, więc demo mi do szczęścia nie jest potrzebne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2013 o 09:32, NuuGGet napisał:

A to już nie piękne, wkurza mnie takie podejście do dem gier. Z nowym GoW też było tak,
że trzeba kupić to tą gównianą Pamięć Absolutną żeby zagrać. Nikt tego syfu nie kupuje
to wciskają tam dema żeby ktoś to w końcu wziął.


To się nazywa czasowa ekskluzywność. Demo będzie później dostępne dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów na płytach dvd. PS3 ma blokadę regionalną ? Ponieważ posiadam płytę z Korei i nistety ale nie da się jej odtworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 16:38, kryst90 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów na płytach dvd. PS3 ma blokadę regionalną
? Ponieważ posiadam płytę z Korei i nistety ale nie da się jej odtworzyć.


W przypadku filmów na DVD obowiązuje blokada regionalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 17:09, Bracio napisał:

> Ja mam pytanie odnośnie odtwarzania filmów na płytach dvd. PS3 ma blokadę regionalną

> ? Ponieważ posiadam płytę z Korei i nistety ale nie da się jej odtworzyć.

W przypadku filmów na DVD obowiązuje blokada regionalna.


A w przypadku blu ray ? Ponieważ chciałem sobie sprowadzić z Korei kilka filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować