Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2013 o 02:12, Fimbulvinter napisał:

Oprócz Blizzarda i Bungie nie było wielkie bomby.

Mam wrażenie, że Watch Dogs i InFamous cholernie podgrzały atmosferę.
No i śliczny Killzone, choć gameplay imo trochę przynudzał. Poza tym ciekawe co tam Cage pichci, technologia zrobiła wrażenie, nie powiem, że nie.

Ale fakt, Diablo 3 zgniotło system, bo chyba tego nikt się nie spodziewał. Choć smuci brak materiału z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:12, Fimbulvinter napisał:

Oprócz Blizzarda i Bungie nie było wielkie bomby.

A tam blizzard jak wyskoczą z czymś nowym to proszę bardzo ;p odgrzewanego kotleta nie chcę.
A co do Bungie to faktycznie bomba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Bungie to żadna niespodzianka. O tym że Destiny będzie także na PlayStation wiadomo było odkąd wyciekły im dokumenty dotyczące rozwoju marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie było fajnie bo, może i jestem fanbojem, ale się podobało bardzo. Choć nie można ukryć, że jak powiedzieli ''Blizzard'' i ''Bungie'' to jakbym dostał morką szmatą w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 02:21, Fimbulvinter napisał:

Nie mówię, że nie było fajnie bo, może i jestem fanbojem, ale się podobało bardzo. Choć
nie można ukryć, że jak powiedzieli ''Blizzard'' i ''Bungie'' to jakbym dostał morką
szmatą w twarz.

Ja tylko chciałbym zobaczyć gameplay z nowego InFamousa i mogę składać pre-order z przedpłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boję się tylko ceny gier. Co prawda i tak nie kupię PS4 szybciej niż dwa-trzy lata po premierze, ale skoro ceny gier na PS3 idą w górę to serio cena tych na PS4 może być cierniem w tyłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę, że ta nadal będzie oscylować w granicach 220zł. No u nas w PL już więcej. Zawsze jest jeszcze amazon, zavii. Nie masz paczki co prawda w następny dzień, ale jest taniej i wysyłka za free do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby podnieśli cenę do 300~ złotych. Już teraz wydawcy starają się podnosić je do oporu - widać po DLC i innych bajerach, że ludzie są w stanie zapłacić dużo więcej za gotowy produkt. Skok technologiczny i ''koszty z tym związane'' z pewnością będą dostatecznie dużym powodem by przekonać graczy do wyższych cen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Skok technologiczny i ''koszty z tym związane'' z pewnością

Dnia 21.02.2013 o 06:20, KrisK91 napisał:

będą dostatecznie dużym powodem by przekonać graczy do wyższych cen :)

Ten skok jest tak duży że woleli pokazać Watch Dogs na PC :D

Bez przesady, ta konsola jest mocna, ale moja obecna, prawie 3 letnia konfiguracja komputera jest na takim samym poziomie.
Tak w ogóle, to chyba pora zmienić nazwę tematy, może być mylący teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nic mnie nie zaskoczyło - Liczyłem tylko na to że pokażą coś od Naughty Dog, nowe Uncharted na przykład, na nowym silniku, jeszcze piękniejsze. Najbardziej podoba mi się to, że w końcu nie będzie trzeba wydawać pieniędzy na jakiś durny sprzęt do zgrywania obrazu/screenów, bo to mnie doprowadzało do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz peceta, który ma podobny konfig do konsoli, to on od razu zostaje w tyle i to dość daleko w tyle. Druga sprawa to cena: niedawno koleś kupił pc (złożony) z PhenomemX6, 560GTX SE i 6GBram za ~2500zł, ps4 zjada to razem z butami a kosztować ma mniej. Można zrobić konsolę za 700, 800, 1000 dolarów (czyli 700, 800 i 1000 euro dla Europy), ale kto ją kupi? Konsola zawsze będzie rozwiązaniem pod pewnymi względami kompromisowym, imo dostaliśmy lepiej niż mogliśmy prosić;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 10:35, Darkstar181 napisał:

Bez przesady, ta konsola jest mocna, ale moja obecna, prawie 3 letnia konfiguracja komputera
jest na takim samym poziomie.


Nadal to jest KONSOLA. Kupiłem PCta za 2k bo mnie ciągneło pograć w masę PCtowych exów i co? PS4 będzie prawdopodobnie tańsze od tego PC i dużo lepsza a nie zapinajmy, że i tak za rok, półtra muszę wymienić kartę/procesor bo po prostu będzie za słąby. Nikt nie mówi, że konsole deklasują PCty. Po prosty nie lubię jak ktoś mówi, że grafika ala Killzone 4 była na PC 5 lat tem bo oprócz Crysisa nie było niczego takiego lub przynajmniej sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować