Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Oglądałem wczoraj i prezentacja KZ nie zrobiła na mnie wrażenia. To samo widziałem w w BF3 na PC... Potem ten... DriveClub? - O, trailer z aktorami pewnie, myślałem. A tu jeb - taka grafa! 0o Osom
Fajny był render Square Enix. I te ''nie powiemy wam co tworzym ale już się jarajcie'' mnie rozbawiło. Za to prerender Capcomu oszołomił mnie - tu poczułem tą nową, kurna, generację. Jak tak gry mają wyglądać jeszcze w tym roku, to czekam jak najbardziej.
Diablo nie jest dla mnie niespodzianką, nie mniej miło się zaskoczyłem gdy zobaczyłem przedstawiciela Blizza na scenie. Watch Dogs - dobrze że idzie na PS4, PS3 tylko ''zatrzyma'' grafikę w tej grze, a ta oszołamia.To tyle z rzeczy, które specjalnie przykuły moją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 16:20, zerohunter napisał:

Bo był starym piernikiem?

No jak znasz odpowiedzi na takie mądre pytania, to na swoje nieco bezsensowne też powinieneś umieć sam sobie odpowiedzieć ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mam pojęcia, zobaczyłem rano w wiadomościach że Sony miało konferencje o PS4 i tyle, to tylko zapowiedzieli i pokazali możliwości, bez danych itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 16:09, zerohunter napisał:

A czemu nie pokazali wyglądu tej nowej konsolii?


Za wcześnie jeszcze po prostu na finalny design skoro konsola ma wyjść w listopadzie/grudniu. Pewnie na E3 pokażą, chyba że jakiś wcześniejszy event się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 12:50, Fimbulvinter napisał:

Nadal to jest KONSOLA. Kupiłem PCta za 2k bo mnie ciągneło pograć w masę PCtowych exów
i co? PS4 będzie prawdopodobnie tańsze od tego PC i dużo lepsza a nie zapinajmy, że i
tak za rok, półtra muszę wymienić kartę/procesor bo po prostu będzie za słąby.


Ale musisz wymienić tylko jeśli chcesz jeszcze lepszych tekstur i wyższej rozdziałki :) Postęp w ostatnich latach znacznie spowolnił, spokojnie można dalej grać na 2-3 letniej konfiguracji. No, może po za kolejnymi wersjami benchmarków, tj Crysis, Far Cry czy TES :P A jeśli wierzyć plotkom, to PS4 raczej nie będzie mieć wyprzedzających czas bebechów, właściwie to bez rewelacji, po prostu może wreszcie każda gra będzie w Full HD i z 60 fps, tylko tego można sobie życzyć. Premiera PS4 raczej nie przyśpieszy znacznie postępu technologicznego w grach, bo tak na prawdę jest on i tak napędzany głównie przez producentów podzespołów do PC.

Nad tym wszystkim gdzieś tam w przestworzach wisi już technologia TV z rozdzieloczścią 4K (a więc i PS5), ale czy na prawdę czegoś takiego potrzebujemy? Oczywiście na pewno Sony i Micro$oft będą nas chciały przekonać, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, czy opłaca mi się taka wymiana? Ja mam PS3, 250GB, stan idealny, 7 gier, pad. Kumpel daje mi za to X360, 250GB, stan idealny, 2 pady, jakieś 80 gier (!). Wymieniać się? Zastanawiam się żeby wziąć tego X''a na miesiąc i zobaczyć jak się będzie grało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 07:14, NuuGGet napisał:

Mam do Was pytanie, czy opłaca mi się taka wymiana? Ja mam PS3, 250GB, stan idealny,
7 gier, pad. Kumpel daje mi za to X360, 250GB, stan idealny, 2 pady, jakieś 80 gier (!).
Wymieniać się? Zastanawiam się żeby wziąć tego X''a na miesiąc i zobaczyć jak się będzie
grało. ;)

To chyba zalezy od tego jakie to są gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 07:14, NuuGGet napisał:

Mam do Was pytanie, czy opłaca mi się taka wymiana? Ja mam PS3, 250GB, stan idealny,
7 gier, pad. Kumpel daje mi za to X360, 250GB, stan idealny, 2 pady, jakieś 80 gier (!).
Wymieniać się? Zastanawiam się żeby wziąć tego X''a na miesiąc i zobaczyć jak się będzie
grało. ;)


Podaj jakie ma gry na tym X360 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 20:15, mati285 napisał:

L.A. Noire wyszło też przecież na PS3 ;-)

Tak, ale nie miałem okazji zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 07:14, NuuGGet napisał:

Mam do Was pytanie, czy opłaca mi się taka wymiana? Ja mam PS3, 250GB, stan idealny,
7 gier, pad. Kumpel daje mi za to X360, 250GB, stan idealny, 2 pady, jakieś 80 gier (!).
Wymieniać się? Zastanawiam się żeby wziąć tego X''a na miesiąc i zobaczyć jak się będzie
grało. ;)


Sądząc po ilości gier na Xa są to piraty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2013 o 14:54, MKRaven napisał:

Sądząc po ilości gier na Xa są to piraty?

Pudło. :) Gość właśnie mnie zdziwił bo za dzieciaka zawsze brał gry i przegrywał sobie wszystko jak leci, a tutaj na x''a nagle same oryginały. Konsola nawet nie przerobiona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer Uncharted 3 jest do ściągnięcia za darmo jako free 2 play. Nie wiem tylko czy wyłącznie dla subskrybentów PS Plus czy dla wszystkich. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to niespodzianka. Wbijam na PSS i widzę God of War HD za darmo (PS+). Miałem Ghost of Sparta na PSP i tytuł raczej mnie nie przekonał (chyba nie mój gatunek) ale że za darmo to ściągnę i sprawdzę. Kto wie, może mi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2013 o 19:54, Darnok_Rukia napisał:

Czy nie instalowanie gier na dysku może wpłynąć na znaczne podgłośniony tryb pracy konsoli
??


Tak. Jak nie zainstalujesz, będzie częściej chodził napęd. A btw. W ps3 jest opcjonalna instalacja? nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować