Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2013 o 18:28, nightfaler napisał:

To Easterowe ACIII na PSN to po polsku?

Swego czasu (okolice premiery) kupiłem slota z AC3 PSN i było wyłącznie eng. Więc i teraz raczej nie ma co na pl liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 21:11, Siriondel napisał:

Swego czasu (okolice premiery) kupiłem slota z AC3 PSN i było wyłącznie eng. Więc i teraz
raczej nie ma co na pl liczyć.

Tyle że znając Ciebie miałeś eng xmb? :-) Znam sytuacje gdzie od tego właśnie zależy język pobranej gry.

PS dzięki towarzysze moderatorzy za oszpecenie tytułu wątku wielkopańskim m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2013 o 21:27, Renzov napisał:

Tyle że znając Ciebie miałeś eng xmb? :-) Znam sytuacje gdzie od tego właśnie zależy
język pobranej gry.

To prawda, ale gadałem z gościem, od którego kupiłem slot i był zły, że nie ma pl i źle zrobił, że nie zainteresował się tym tematem przed zakupem. To mu odpisałem, że dla mnie to bardzo dobrze. Ale cóż, tacy jak ja są w mniejszości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest głupie, że PSN automatycznie wybiera język, ja osobiście nie lubię gier z polskim dubbingiem... Nie można zrobić tak jak to jest na platformach tj Steam, gdzie język w dowolnej chwili można zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówi Harrolfo, odkąd przerzuciłem się na angielski język w XMB, tak wszystkie gry domyślnie lecą w języku angielskim. W to mi graj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czyli to nie zależy od kraju na jaki rejestrowało się konto, a od języka w XMB (systemie konsoli)? Jeśli tak, to czy zmiana języku wymaga ponownego ściągania, czy automatycznie zmienia się język w grze?

Nadal pozostaje mimo to problem: jak zmienię na angielski, to co jeśli chcę mieć którąś grę po polsku (napisy)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko:
- niektóre gry uruchamiają się w takim języku, jaki mamy ustawiony XMB.
- nie wymaga to ponownego ściągania ani nic, język w grze zmienia się płynnie. Zmienisz na pl i włączysz grę - będzie pl. Zmieniasz z powrotem na eng - będzie eng (chyba że gra nie ma eng - przypadki Cenegi, np. Assassin''s Creed Brotherhood czy Dishonored - wtedy będą jakieś ruskie krzaki).
- jeżeli chcesz mieć język XMB eng i grę po polsku, to z reguły nie jest możliwe, dlatego że w ten głupi sposób język zmieniają gry, które nie mają możliwości jego zmiany normalnie w opcjach. Jeżeli jest opcja zmiany z poziomu gry, problem nie istnieje. Takie cyrki mają miejsce również w wersjach pudełkowych, ale głównie to cyfrówki od Sony, np. miało tak Journey czy LBP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2013 o 19:03, nightfaler napisał:

PKO konto dla młodych, ta ich karta debetowa jest obsługiwana przez PSN? Kredytowej nie
wyrobie, nie mam stałych dochodów...


Poszukaj karty prepaid BZWBK na allegro. To na pewno PSN obsługuje bo sam z tego korzystam, działa jak debetówka tylko fizycznie karty nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 21:53, nightfaler napisał:

Mortal Kombat 9 na ekranie początkowym, tam gdzie proszą nas o Press Start button gra
się zawiesza ;/.
Coś poza reinstallem wchodzi w grę? Wersja PSNowa.


Miałem coś podobnego z Deus Ex: HR, myślę że taki problem to wina konsoli, a nie danej gry. Jeśli gra jest aktualna i nie wymaga patchy, to pozostaje spróbować reinstallu, ponoć pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:)
Ostatnio gdzieś usłyszałem ,że na PS 3 można już graćw gry z PS 2 czy to prawda?
Jeśli tak to proszę mi napisać czy FF X FF X2 i FFXII są dostępne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu dodano do sklepu PS Store dział PS2 Classics (abonenci PS Plus dostali z niego Max Payne''a).
Jeśli dobrze kojarzę, Finali z PS2 jeszcze tam nie ma, ale wrzucono niedawno GTA, więc zakładam, że uzupełnią katalog o hitowe tytuły. Chyba że zechcą wymusić sprzedaż edycji HD...
Poza tym tradycyjnie płytki odpala stara fatka z 60GB twardym dyskiem. Info w podpiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje się ktoś może gdzie mogę dostać kod online na 100, albo 200 złotych do PSN? Sklep gram.pl przez cały tydzień nie ma go w sprzedaży, a w innych sklepach też wcale nie jest lepiej. Mieszkam w Opolu, chciałem kupić kod w wersji pudełkowej, ale byłem w 2 empikach, komputroniku i RTV Euro AGD - również nie mają na stanie. Co się dzieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 10:31, NuuGGet napisał:

Odwiedzajcie lombardy w poszukiwaniu gier, 3 dyszki za to dałem. :>

http://files.tinypic.pl/i/00368/sotc17am75ff.jpg


e tam. przeciez na all tez stoją po 30 dychy. ja kupilem za 34 chyba


EDIT: @Damianuss

Jak tam plejak? Jak wypada w porównaniu xboxem? Ja najpierw miałem ps3, a potem korzytsalem z 360 i musze powiedziec, ze straszliwie sie zawiodlem. wydaje sie jednak, ze chodzi tutaj glownie o przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować