Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2013 o 15:32, maniekk napisał:

> RDR bije GTA w KAŻDYM CALU. Kilka dni temu przeszedłem drugi raz i zrobiłem 100%.
Dodatkowo
> multiplayer, który coś sobą oferuje w przeciwienstwie do tego w gta. dla mnie w
pierwszej
> 5 gier tej generacji

Naprawdę 100%? A jak udało Ci się zrobić to trofeum gdzie trzeba zetrzelić x kapeluszy,
nie przeładowujac broni?


Jest miliard poradniow na necie. bierzesz mauser pistol, strzelasz, az nie zostanie ci jeden pelny magazyne. idziesz do saloonu w armadillo (tam jest gang waltona z dlugimi kapeluszami). dead eye i jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sony za 3 dni matura, a ja tracę czas przy nowym rzucie gier w ramach plusa...
Przyznam, że dawno żadnej gry nie ukończyłem poza właśnie Malicious i dopiero co skończonej (wczoraj usnąłem klnąc na którejś mapce;p) Catherine. Oczywiście rozumiem, że gra logiczna jako główny element gameplay''u nie każdego zachwyci, ale historia też jest na tyle dobra, że każdemu się przynajmniej spodoba, a jeśli tylko ktoś lubi japońskie klimaty na pewno będzie wniebowzięty. Nie wspomnę o paru fajnych smaczkach jak odpowiadanie na różnego typu moralne pytania, których potem wyniki są porównywane z innymi graczami ;]. O 8 zakończeniach nie wspominając, które akurat mam zamiar teraz przewertować. Co jak co, ale takich gier powinno być więcej, oryginalnych, które mają do powiedzenia coś więcej niż ciągłe sequele znanych już marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj spokój z maturą. do polaka, matmy i angola nie uczyłem się nic. biologię zacząłem powtarzać o 16 przed maturą (tutaj popełniłem błąd) i chemię na 2h przed. Średnia ze wszystkich 85. Jak się wcześniej nie uczyłeś, teraz już nic nie zrobisz. Jak się uczyłeś - dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 20:40, Darnok_Rukia napisał:

Nie strasz ...


Inteligenty człowiek da sobie radę ;). Czyżbyś wątpił w swoje możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 20:56, Bracio napisał:

Inteligenty człowiek da sobie radę ;). Czyżbyś wątpił w swoje możliwości?


Jeśli chodzi o matematykę to mam poważne watpliowści ale do odważnych świat należy . Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2013 o 19:14, MrGregorA napisał:

daj spokój z maturą. do polaka, matmy i angola nie uczyłem się nic.

Powiem tam, polaka i angola faktycznie się człowiek nie nauczy, ale matmę?
Prawie 4 lata bimbałem sobie w technikum żeby teraz zacząć się uczyć i dosłownie teraz podstawa mnie nuży ;], a rozszerzenia nie ma mnie kto nauczyć.... Przej*banie żałuję, że się wcześniej nie przykładałem....
Pomijam fakt, że rozwiązywanie zadań sprawia przyjemność. HOLY SHIT SICK!
Poza tym, nie komentować jakiegoś bullshitu, a gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja ogólnie nigdy za dużo się nie uczyłem i wszystko raczej osiągnąłem zdolnosciami. Dopiero teraz musiałem się powaznie wziac za robote. KONIEC OFFTOPU

EDIT: tak na marginesie, matura do w dużej mierze inteligencja. Niestety tak jest teraz nawet z chemią i fizyką. z biologią było tak od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka.
PS3 60GB YLoD. Inwestować w rebailing, czy lepiej szukać zamiennika na Allegro?

Tylko ta wersja konsoli mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem okiem na Allegro, PS3 60GB za koło 4 stówek, a rebailing jest za dwie. Co prawda była jedna sześćdziesiątka za 250 zł ale uszkodzone wejście HDMI...chyba lepiej podratować swoją czarnulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątku o PS4 więc liczę że może wy będziecie coś wiedzieć. Czy są jakieś pogłoski/potwierdzone informacje że gry z PS3 będą hulać na nowej konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 00:50, necron1501 napisał:

Nie ma wątku o PS4 więc liczę że może wy będziecie coś wiedzieć. Czy są jakieś pogłoski/potwierdzone
informacje że gry z PS3 będą hulać na nowej konsoli?

Nie będą hulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 00:50, necron1501 napisał:

Nie ma wątku o PS4 więc liczę że może wy będziecie coś wiedzieć.

O braku tego wątku mówisz?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82202&tpage=1

Dnia 12.05.2013 o 00:50, necron1501 napisał:

Czy są jakieś pogłoski/potwierdzone informacje że gry z PS3 będą hulać na nowej konsoli?

O ile mi wiadomo to brak wstecznej kompatybilności gier z playstation 3 został potwierdzony co oznacza, że na playstation 4 zagrasz tylko w nowe gry. Mówi się co prawda, że prawdopodobnie w "stare" hity będzie można grać za parę lat za pośrednictwem streamingu, ale to jak na razie sfera czysto teoretyczna. Gdybam, że prawdopodobnie nie wszystkie gry będą udostępnione za pośrednictwem tej usługi i nie mamy obecnie pojęcia kiedy ( i czy w ogóle) możemy oczekiwać jej startu. Ogółem lepiej za bardzo się na to nie nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 01:30, qrex napisał:

> Nie ma wątku o PS4 więc liczę że może wy będziecie coś wiedzieć.
O braku tego wątku mówisz?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82202&tpage=1


Ops, my bad. Wyszukiwarka mnie wykiwała ;<

Dnia 12.05.2013 o 01:30, qrex napisał:

O ile mi wiadomo to brak wstecznej kompatybilności gier z playstation 3 został potwierdzony
co oznacza, że na playstation 4 zagrasz tylko w nowe gry. [...]


No i kicha. Czyli muszę się jakoś pozbyć xklocka i złapać PS3 w jakiejś rozsądnej cenie. Teraz z perspektywy czasu, strasznie żałuję wyboru Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:09, necron1501 napisał:

Ktoś zainteresowany sprzedażą swojej konsoli lub wymianą za xboxa? :D


No chyba nie :P. Wymieniłem się kiedyś z kolegą. Ja dałem mu PS3 a on mi dał X360, a że była niedziela i oczywiście nie dał mi baterii do pada to sobie pograłem w Girsy ;P.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem PS3 poszukaj na allegro, znajdzie się dobra oferta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - brat wyrwał ostatnio pierwszą slimkę z dwiema grami, gdzie za całość w stanie idealnym zapłacił... 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 13:09, necron1501 napisał:

Ktoś zainteresowany sprzedażą swojej konsoli lub wymianą za xboxa? :D


Jak będziesz się rozglądać za używaną konsolą to staraj się znaleźć używkę Slima bo z FATami to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze poczekaj az oglosza brak wstecznej kompatybilności dla nowego Xboxa, moze cena uzywanych wzrosnie ;)

Czy po premierze PS4 mozna oczekiwac spadku ceny Ps3(nowych i uzywanych) i po jakim czasie (miesiace, lata?)?
Jak bylo z cenami Ps2 gd wyszlo ps3?
Czy zle szukam czy FF13 mozna kupic tylko na plycie( i raczej tylko uzywke?), nie ma cyfrowej wersji w sklepie sony?(nie mam konsoli, wiec opieram na niepelnych infomacjach?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować