Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2013 o 18:47, MrGregorA napisał:

Ma ktoś ochotę pograć w U2 na multi?

Termin? Jestem dostępny cały dzisiejszy dzień, jutro od 20, potem dopiero w weekend. Jakby co, PSN-owe id jest w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli dziś kupię abonament playstation plus i szybko pobiorę interesujące mnie pozycje za czerwiec to czy będę mógł w nie grać w lipcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 16:36, I_dont_know napisał:

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli dziś kupię abonament playstation plus i szybko
pobiorę interesujące mnie pozycje za czerwiec to czy będę mógł w nie grać w lipcu?

Tak. W lipcu i w następnych miesiącach aktywnego abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 17:08, Magwisienka napisał:

> Cześć! Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli dziś kupię abonament playstation plus
i szybko
> pobiorę interesujące mnie pozycje za czerwiec to czy będę mógł w nie grać w lipcu?

Tak. W lipcu i w następnych miesiącach aktywnego abonamentu.

Mam zdrapkę na miesiąc czy jezeli użyje jej dziś to dostanę darmowe gry tylko za czerwiec czy za czerwiec i lipiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy PS3 może stać na głośniku (obok wzmacniacza) ? Magnesy w owych urządzeniach nie wpłyną "negatywnie" na konsolę ? Znawca poszukiwany.

P.s.
Witajcie nowego posiadacza konsoli ;)

20130702173013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 17:26, I_dont_know napisał:

Mam zdrapkę na miesiąc czy jezeli użyje jej dziś to dostanę darmowe gry tylko za czerwiec
czy za czerwiec i lipiec?

I czerwiec i lipiec, jak mi się zdaje, ale będziesz mógł grać w nie tylko do końca abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 17:30, Kermit napisał:

Czy PS3 może stać na głośniku (obok wzmacniacza) ? Magnesy w owych urządzeniach nie wpłyną
"negatywnie" na konsolę ? Znawca poszukiwany.

W dzisiejszych czasach takie sprzęty są zabezpieczone przed wyrządzeniem szkody innym urządzeniom znajdującym się w okolicy, więc o to spokojnie. Bardziej bym się natomiast zastanowił, czy wibracje z takiego głośnika nie będą miały złego wpływu np. na HDD albo napęd, który jest dość delikatny. Dlatego odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 00:25, diablolod napisał:

Pytanie. Czy oferta ps plus (gry co miesiac) roznia sie soba w ps plus amerykanskim a
europejskim?

Różnią się i to czasem dość znacznie. Oba odziały załatwiają to we własnym zakresie. W tym miesiącu tylko BF3 jest wspólny.
Fun fact: jeszcze tak z pół roku temu pod wpisami o PS+ na europejskim PS Blogu pojawiała się lawina komentarzy typu "dlaczego US dostaje zawsze takie dobre gry, a EU same gnioty?". Ale potem tendencja się odwróciła i teraz takie komentarze padają po drugiej stronie wody. SCEE w natarciu, dostajemy ciekawsze pozycje od jakiegoś czasu (wiadomo, kwestia subiektywna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli bylbym zainteresowany bardziej grami typu rpg (jrpg wskazane), a z gier akcji to raczej te typu uncharted, to ktore lepiej wybrac Twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 00:41, diablolod napisał:

jezeli bylbym zainteresowany bardziej grami typu rpg (jrpg wskazane), a z gier akcji
to raczej te typu uncharted, to ktore lepiej wybrac Twoim zdaniem?

Uhm, mówisz o PS Plusie, czy ogólnie o samych grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 00:42, ww3pl napisał:

> jezeli bylbym zainteresowany bardziej grami typu rpg (jrpg wskazane), a z gier akcji

> to raczej te typu uncharted, to ktore lepiej wybrac Twoim zdaniem?
Uhm, mówisz o PS Plusie, czy ogólnie o samych grach?


mowie o grach ktore dostaje sie co miesiac ; ) W sensie, w czy u nas, czy w us czesciej rzucaja gry tego typu.
Europa i ameryka roznia sie preferencjami graczy, wiec mysle ze roznica gier w ofercie ps plus jest tym uwarunkowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, bo o grach, jakie dostanie dany region, dowiadujemy się zazwyczaj na tydzień-dwa przed kolejnym rzutem. Gatunkowo zazwyczaj było chyba po równo. W kwestii preferencji - te nie mają aż takiego wpływu na dobór gier, bardziej działa to na zasadzie "co się uda wziąć z dobrych gier, to damy".
Myślę, że subskrypcji Plus na europejskim PSN nie będziesz opłakiwał - z japońszczyzny w czerwcu dali Catherine (aż boli, że nie ma Persona 4: Golden na PS3, to i tego może byśmy się doczekali), z akcji Kingdoms of Amalur: Reckoning i Demon Souls, a to tylko jeden miesiąc.
Wydałem całe ~50 zł, a jestem całkiem zadowolony, bo interesują mnie właściwie wszystkie tytuły z listy czerwcowej i lipcowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2013 o 00:51, ww3pl napisał:

Wydałem całe ~50 zł, a jestem całkiem zadowolony, bo interesują mnie właściwie wszystkie
tytuły z listy czerwcowej i lipcowej.


ja mysle o wykupieniu abonamentu na caly rok. Stracic napewno na tym nie strace, chyba ze ze wzgledu na zblizajaca sie premiere PS4, sony postanawia zmienic polityke plusa. Mam sie czego bac, czy moge brac rok w ciemno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz specjalnie dla PS4, zawsze możesz wziąć bundle''a z PS+ i jakąś grą.

Chociaż jeśli bierzesz konsolę na premierę, to czemu nie, więcej grania po Sieci dla Ciebie. Do tej pory mało było crapowatych rzutów, więc albo takowe zaczną się dopiero teraz, albo nie będzie już ich nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2013 o 00:57, ww3pl napisał:


Chociaż jeśli bierzesz konsolę na premierę, to czemu nie, więcej grania po Sieci dla
Ciebie. Do tej pory mało było crapowatych rzutów, więc albo takowe zaczną się dopiero
teraz, albo nie będzie już ich nigdy.


nie nie nie, mowie o ps3 ciagle. Prawde mowiac mialem 2 lata konsolke, stala u mojej siostry zeby jej syn mial na czym sie zagrywac (ja dostalem jako prezent, ale z zasady wole pc). Teraz stwierdzilem ze warto ja odebrac i wziasc ps plus, bo za nie wielka cene duzo gier sie dostaje co miesiac. Dlatego tez taki pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie takie, bo widziałem w PS+ zakładki "Gry dostępne w lipcu" i "gry dostępne przez cały rok", a w opisie usługi ''bezpłatny dostęp do 60 minutowych wersji gier". To w końcu jak to jest z tą usługą? Kupię PS+ to mogę grać bez limitu w które gry, a w które przez 60 minut, o ile w ogóle mogę grać bez limitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei.
Co miesiąc mamy nowy rzut gier, stąd mamy rzuty czerwcowe, lipcowe itd. - right? Right.

Problem w tym, że co miesiąc pewne gry też odchodzą z zestawienia.

Jeśli w trakcie obecności gier w PS Plus tylko je "kupimy" (w sensie, spróbujemy je ściągnąć), zostaną na zawsze przypisane do naszego konta i możemy pobierać je i uruchamiać tak długo, jak mamy abonament. Oznacza to, że im wcześniej zarejestrujemy się na PS Plus, to zakładając, że przy każdym rzucie będziemy chwytać za wszystkie gry, będziemy mieli więcej gier niż osoby, które zarejestrują się później. Jeśli stracimy abonament, tracimy też dostęp do gier z Plusa dopóki ponownie nie zakupimy subskrypcji.

Gry, które mają 60-minutowe próbki to inny dział, gdzie ściągamy pełne wersje działające tylko przez godzinę. Po ich upływie musimy grę po prostu kupić (albo czekać, aż trafi w którymś miesiącu do kolekcji gier na żądanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 01:13, ww3pl napisał:

Po kolei.
Co miesiąc mamy nowy rzut gier, stąd mamy rzuty czerwcowe, lipcowe itd. - right? Right.

Wiem dokladnie jak to dziala, mialem ps plus wtedy gdy byly ataki hackerow na Sony.
Ja poprostu pytam czy jest jakas tendencja do dawania czesciej gier konkretnego gatunku na ktorejs wersji regionalnej ps plus

czekaj, sorki, na szybko pisalem, nie zauwazylem nawet czy to do mnie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować