Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 17:54, Kaucz napisał:

> Przynajmniej trofea sie szybciej laduja
Całe XMB szybciej się ładuje.


Nie wiem, jeszcze nie ściągałem, dopiero z pracy wróciłem ... czytałem jedynie że trofea szybsze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciągnąłem i poprawili zegar po wychodzeniu do xmb z poziomu gry ...

ALLELUJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czekałem na to od kiedy mam PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 21:00, majercak2311 napisał:

No i jest zmieniony trochę motyw przy włączaniu konsoli :P


No tak. "PS3" jest zdecydowanie lepsze niż "Sony Entertaiment" :P

Mam takie pytania:
1. Czy wejście, do którego podłączasz pada, to zwykłe USB, do którego można podłączyć klawiaturę( mysz już podłączyłem, teledyski na pełnym ekranie ogląda się rewelacyjnie - pad w necie jakoś mi się odpowiadał)?
2. Czy teledyski z YouTube "odczują", gdy kupię porządne głośniki do TV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 17:58, Woo-Cash napisał:

Mam takie pytania:
1. Czy wejście, do którego podłączasz pada, to zwykłe USB, do którego można podłączyć
klawiaturę( mysz już podłączyłem, teledyski na pełnym ekranie ogląda się rewelacyjnie
- pad w necie jakoś mi się odpowiadał)?
2. Czy teledyski z YouTube "odczują", gdy kupię porządne głośniki do TV?


at.1. Yup. Jak najbardziej, każda klawiatura w wyjściem usb będzie działać.

at.2. Yup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 17:58, Woo-Cash napisał:

2. Czy teledyski z YouTube "odczują", gdy kupię porządne głośniki do TV?

Szczerze mówiąc może i coś tam odczują, ale ogólnie ich jakość jest taka, że kupowanie do nich porządnych głośników mija się z celem. No chyba, że będziesz słuchać normalnych CD, czy innego porządnego bitrate. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh jak się wczoraj wkurzyłem to szok :/ Na tym nowym FW3.0 zacina się Uncharted, normalnie pogram 30 minut i zwis reset konsoli tylko pomaga... Nie dość, że nic pożytecznego nie dał ten up to jeszcze nie pozwala grać :) Dość komiczne, lepiej, żeby to szybko naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 16:53, MastAlol napisał:

Ehhh jak się wczoraj wkurzyłem to szok :/ Na tym nowym FW3.0 zacina się Uncharted, normalnie
pogram 30 minut i zwis reset konsoli tylko pomaga... Nie dość, że nic pożytecznego nie
dał ten up to jeszcze nie pozwala grać :) Dość komiczne, lepiej, żeby to szybko naprawili.

Sony już "podobno" pracuje nad poprawką bo nie tylko ci zacina się uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 18:56, Kaucz napisał:

Sony już "podobno" pracuje nad poprawką bo nie tylko ci zacina się uncharted.


Wiem wiem, dlatego się tak nie martwię strasznie, na początku myślałem, że coś z konsolą to lekkiego stracha miałem, ale na forum PS3 Site piszą ludzie o tym problemie czyli spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:23, MastAlol napisał:

Wiem wiem, dlatego się tak nie martwię strasznie, na początku myślałem, że coś z konsolą
to lekkiego stracha miałem, ale na forum PS3 Site piszą ludzie o tym problemie czyli
spoko ;)


Lepiej się ciesz że teraz jest ''moda'' na zawieszanie się gry ... gdy konsole świrowały po update''ach nie było tak miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:02, Taikun napisał:

Lepiej się ciesz że teraz jest ''moda'' na zawieszanie się gry ... gdy konsole świrowały
po update''ach nie było tak miło ;)


Dlatego zawsze instalowałem up''y po jakimś czasie, a nie od razu. Teraz mnie tylko tak jakoś wzięło i z głupa zainstalowałem. Jak to się mówi, za błędy się płaci ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grze free running? Pojawiła się ostatnio na ps store. Zastanawiam się właśnie nad kupnem - 69zł. Lubie gry o charakterze parkouru, więc jest to dla mnie gratka ; p Jedyne co mnie odstrasza to grafika, która imo jest słaba, ale przecież to gra z ps2 : ) I czy są tam trofea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 12:10, Qbasmok napisał:

Co sądzicie o grze free running? Pojawiła się ostatnio na ps store. Zastanawiam się właśnie
nad kupnem - 69zł. Lubie gry o charakterze parkouru, więc jest to dla mnie gratka ; p
Jedyne co mnie odstrasza to grafika, która imo jest słaba, ale przecież to gra z ps2
: ) I czy są tam trofea?

Miałem te grę na Ps2, i średnio polecam.

Ogólnie grafika słaba, sam parkour fajny, ale momentami irytujący. Projekty poziomów też niezłe. Grę oceniam na taki dobry -, ale za 70 zł IMO się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 12:10, Qbasmok napisał:

Co sądzicie o grze free running? Pojawiła się ostatnio na ps store. Zastanawiam się właśnie
nad kupnem - 69zł. Lubie gry o charakterze parkouru, więc jest to dla mnie gratka ; p
Jedyne co mnie odstrasza to grafika, która imo jest słaba, ale przecież to gra z ps2
: ) I czy są tam trofea?

Parkur z trophy - bierz ME. A ta gra jest słaba, sam patrzyłem sobie czy kupić na PS2 - ale opinie nie były zbyt przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 12:50, PJan3k napisał:

Ogólnie grafika słaba, sam parkour fajny, ale momentami irytujący. Projekty poziomów
też niezłe. Grę oceniam na taki dobry -, ale za 70 zł IMO się nie opłaca.


A jak z trickami, animacjami i multi? ; ) zapewne w wersji na ps3 coś poprawili to Twoją ocenę można zniwelować o ten ''-'' (minus) ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 12:53, Qbasmok napisał:

> Ogólnie grafika słaba, sam parkour fajny, ale momentami irytujący. Projekty poziomów

> też niezłe. Grę oceniam na taki dobry -, ale za 70 zł IMO się nie opłaca.

A jak z trickami, animacjami i multi? ; ) zapewne w wersji na ps3 coś poprawili to Twoją
ocenę można zniwelować o ten ''-'' (minus) ; p

Nic w wersji na PS3 nie poprawili - to ta sama gra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nic w wersji na PS3 nie poprawili - to ta sama gra ;]

Na pewno ją skonwersowali ; p może coś tam podciągneli jakieś tekstury ; p Jak pjanek mówi, że sam gameplay całkiem fajny to może faktycznie się skuszę, bo filmiki na yt wyglądają obłędnie : D
A co ME to ... może kiedyś, gra jest krótka i nudna, samo skakanie. A tutaj i wszelakie bacflipy - frontflipy, rolle, vaulty itepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 12:53, Qbasmok napisał:

A jak z trickami, animacjami i multi?

Te ważniejsze parkourowe triki są i wygląda naprawdę nieźle. Multi na 2 osoby przy jednej konsoli, takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować