Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Noo, na reszcie ktoś kto mi odpowiedział sensownie na te nurtujące pytania :D Dzięki.
Kupiłem wczoraj konsolę, właśnie do mnie leci, widziałem miesięczne keye na allegro do PS Plus, z tego co widziałem oryginały po 4zł, więc pewnie sprawdzę jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 12:56, Kirabaxior napisał:

Noo, na reszcie ktoś kto mi odpowiedział sensownie na te nurtujące pytania :D Dzięki.
Kupiłem wczoraj konsolę, właśnie do mnie leci, widziałem miesięczne keye na allegro do
PS Plus, z tego co widziałem oryginały po 4zł, więc pewnie sprawdzę jak to działa.


Zdobądź jakąś platynę, albo będziesz dla mnie noobem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 12:56, Kirabaxior napisał:

Noo, na reszcie ktoś kto mi odpowiedział sensownie na te nurtujące pytania :D Dzięki.
Kupiłem wczoraj konsolę, właśnie do mnie leci, widziałem miesięczne keye na allegro do
PS Plus, z tego co widziałem oryginały po 4zł, więc pewnie sprawdzę jak to działa.


Te keye za ~4 zł to triale na 30 dni. Sony rozdawało je swego czasu za darmo i co najważniejsze można je użyć tylko raz na danym koncie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 18:07, Magwisienka napisał:

> Mam zdrapkę na miesiąc czy jezeli użyje jej dziś to dostanę darmowe gry tylko za
czerwiec
> czy za czerwiec i lipiec?
I czerwiec i lipiec, jak mi się zdaje, ale będziesz mógł grać w nie tylko do końca abonamentu.

Dzięki za odpowiedź :).

Mam jeszcze jedno pytanie do forumowiczów dziś jest już 3 lipiec więc o której można się spodziewać aktualizacji gier na Playstation plus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>widziałem miesięczne keye na allegro do

Dnia 03.07.2013 o 12:56, Kirabaxior napisał:

PS Plus, z tego co widziałem oryginały po 4zł, więc pewnie sprawdzę jak to działa.


https://www.facebook.com/PlayStationPolska/app_106681779474103
Wystarczy że tutaj wypełnisz formularz i dostaniesz taki kod :) Nie musisz nic płacić, bo to darmowy - 30dniowy trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 12:56, Kirabaxior napisał:

Noo, na reszcie ktoś kto mi odpowiedział sensownie na te nurtujące pytania :D Dzięki.
Kupiłem wczoraj konsolę, właśnie do mnie leci, widziałem miesięczne keye na allegro do
PS Plus, z tego co widziałem oryginały po 4zł, więc pewnie sprawdzę jak to działa.


Akcja z fb nadal działa, więc nie ma po co płacić, lepiej założyć konto na fb, wejść w stronę konkursu i po kilku dniach jest key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość dziwne pytanie mam.

Czy kupując jakąś kolekcję HD w wydaniu pudełkowym, dajmy na to God of War HD Collection, dostanę trofea z każdej gry osobno, czy będą one "spakowane" w jeden zbiór trofeów nazwany na przykład "God of War HD Collection trophies"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda GoW Collection nie mam, ale mam parę innych trylogii czy też kolekcji i jeszcze nie spotkałem się z sytuacją by trofea były "spakowane".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o kolekcje God of War, Metal Gear Solid i ICO & Shadow of the Colossus.

Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 14:43, Ventil napisał:

Dość dziwne pytanie mam.

Czy kupując jakąś kolekcję HD w wydaniu pudełkowym, dajmy na to God of War HD Collection,
dostanę trofea z każdej gry osobno, czy będą one "spakowane" w jeden zbiór trofeów nazwany
na przykład "God of War HD Collection trophies"?

W God of War masz osobno do każdej części. Zapewne w pozostałych też, bo byłoby bez sensu dostawać 1 platynę za przejście wszystkich MGSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 14:16, I_dont_know napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie do forumowiczów dziś jest już 3 lipiec więc o której można
się spodziewać aktualizacji gier na Playstation plus ?

Jest aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 15:14, ww3pl napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie do forumowiczów dziś jest już 3 lipiec więc o której można

> się spodziewać aktualizacji gier na Playstation plus ?
Jest aktualizacja.

Dzięki ;) jak patrzyłem o 14 to jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 13:11, woko27 napisał:

Te keye za ~4 zł to triale na 30 dni. Sony rozdawało je swego czasu za darmo i co najważniejsze
można je użyć tylko raz na danym koncie. :)

Chyba nie całkiem to jest prawda. Sam zużyłem dwa tego rodzaju kody - jeden od SONY, otrzymany na maila, a drugi z fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć w jakich wersjach ukazały się konsole z dyskiem 160 gb/320 gb ? Bo tych rozmiarów dysków jest od cholery, trudno mi stwierdzić które zostały zakupione, a które były w wyposażeniu danej wersji konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120, 160, 250 i 320 GB to rozmiary dysków standardowo montowanych w wersjach slim.

EDIT: Upewniłem się, i widzę, że według google dysk 160 GB był też w fatach. Nigdy nie spotkałem się z taką wersją, ale widać tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2013 o 16:07, Darkstar181 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć w jakich wersjach ukazały się konsole z dyskiem 160 gb/320 gb
?

Jeden FAT (w Europie praktycznie nie do dostania) oraz Slimy serii 30xx i 25xx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować