Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Co do kodów do PSPlusa na miesiąc - mają sporo ograniczeń, cyknąłem Wam nawet fotkę i zaznaczyłem co najważniejsze.
Wybaczcie słabą jakość, ale wszystko da się całkiem nieźle rozczytać.

20130704102056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 08:15, Piotrek_K napisał:

Mozesz tez na poczatku sprobowac z automatycznym adresem IP na PS3, ale jak nie zadziala
to atakuj opcje jak wyzej.


Dzieki wielkie, tak tez dzisiaj zrobie
\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Po wyłączeniu konsoli i jej ponownym uruchomieniu wyskoczył mi komunikat, że trzeba ponownie zbudować bazę systemu. Czy to jakiś niepokojący komunikat? Zwłaszcza, że od jakiś 20 minut odbudowanie bazy stoi na 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 10:21, ww3pl napisał:

Co do kodów do PSPlusa na miesiąc - mają sporo ograniczeń, cyknąłem Wam nawet fotkę i
zaznaczyłem co najważniejsze.
Wybaczcie słabą jakość, ale wszystko da się całkiem nieźle rozczytać.


Mam dzwonić po policję? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2013 o 08:15, Piotrek_K napisał:

Pozniej podpinasz PS3 do PC/lapka, odpalasz PS3, wchodzisz w opcje sieci i ustawiasz


Komputer wariuje, nie jest w stanie ustalic z czym tak wlasciwie sie polaczyl, a gdy przez PS3 proboje polaczyc sie z siecia, ta na kompie nagle wlacza sie i wylacza, nigdy nie udaje jej sie poprawnie zidentyfikowac. Zmienienie adresow na podane nic nie zmienilo.

Bede walczyl jeszcze jakos z tym, ale ciezko to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączam w podobny sposób X360 do komputera - ot, wyłącz wszystkie możliwe programy w komputerze, które mogłyby korzystać z Internetu i do dzieła, wtedy nic nie powinno wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla.
Pomieszalo mi sie, zmienilem adresy, ale na kompie w polaczeniu lokalnym zamiast w opcjach ps3.
Teraz mam inny problem. Podczas recznego podawania danych, prosza o DNS i DNS zastepczy. O ile ten drugi mozna nie zmieniac to pierwszy trzeba ruszyc, aczkolwiek ja nie mam pojecia co tam wpisac.
Koniec koncow, niby wykryl polaczenie lokalne, ale dostepu do neta nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i trzeci post leci.
Poszperalem co i jak przez wujka google, uzylem troche z tego forum, troche z jakichs innych - w kazdym razie dalo rade, internet na ps3 dziala. Dzieki za pomoc ; )

Jakby kogos interesowalo. Rozwiazaniem problemu bylo wpisanie dokladnie tych adresow:

Wpisane na PC w polaczeniu lokalnym z PS3:
* Adres IP: 192.168.0.1
* Maska podsieci: 255.255.255.0
* Brama domyślna: nic nie wpisujemy
* Preferowany serwer DNS: 208.67.222.222
* Alternatywny DNS: 208.67.220.220

Wpisane w ustawieniach na PS3:
adres IP: 192.168.0.2
maska: 255.255.255.0
bramka: 192.168.0.1
* Preferowany serwer DNS: 208.67.222.222
* Alternatywny DNS: 208.67.220.220
(w sumie to chyba tego alternatywnego nie wpisalem na ps3, ale to bez roznicy raczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i git :). Dziwne przy tym, ze na kompie musiales sam wpisywac adresy. Za kazdym razem jak ja to robilem to IP i maska wpisywala sie sama.

DNSy mozesz zostawic jak sa. Choc ja zawsze korzystam z 8.8.8.8 oraz 8.8.4.4, czyli DNSow google''a (szybciej sie tez je wpisuje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 16:35, woko27 napisał:

Pany, wczoraj na PS Store pojawiło się demo nowego Unchar... Unearthed, czyli arabska
wizja gry od Naughty Dog. xD


Haha dzięki za info . Wygląda pociesznie . Zrobię sobie jaja z kuzyna i powiem mu że to U3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od środy w PS+ dostępny jest Battlefield 3, ale do ściągnięcia są dwa pliki o tej samej wadze (13 GB). Ktoś ściągał obydwa? Bo jedno mam, jest zainstalowane i BF3 działa, ale co to jest ten drugi plik?? Czyżby jakiś błąd w PS Store?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może chodzi Ci o Full Game i Full Game Trial? To są osobne pliki niby, ale teraz kiedy BF3 jest w PS+, nie ma różnicy który się ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 21:20, Bracio napisał:

Mam pytanie. Po wyłączeniu konsoli i jej ponownym uruchomieniu wyskoczył mi komunikat,
że trzeba ponownie zbudować bazę systemu. Czy to jakiś niepokojący komunikat? Zwłaszcza,
że od jakiś 20 minut odbudowanie bazy stoi na 0%.

I jak, już działa? U mnie coś podobnego wyskakiwało po resecie konsoli, gdy zawieszała się w Skyrimie, ale jak już konsola zrobiła co miała, wszystko było później ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2013 o 00:03, Magwisienka napisał:

I jak, już działa? U mnie coś podobnego wyskakiwało po resecie konsoli, gdy zawieszała
się w Skyrimie, ale jak już konsola zrobiła co miała, wszystko było później ok.


Wyciągnąłem kabel od zasilania i później odprawiłem modły przy ponownym uruchomieniu konsoli. Wyskoczyło kilka komunikatów, że coś nie bangla i jakoś konsola uruchomiła XMB ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 23:32, Siriondel napisał:

Być może chodzi Ci o Full Game i Full Game Trial? To są osobne pliki niby, ale teraz
kiedy BF3 jest w PS+, nie ma różnicy który się ściągnie.


A no tak, zapewne jeden plik to wersja trial, tak jak mówicie. Rzeczywiście bez znaczenia, którą zainstalowałem, bo inaczej by BF3 mi nie działał (w triala już dawno grałem). Ale trochę to mylące, Sony powinno coś z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi nie o głównie PS3, a tylko PS3. Wszystko co tego dotyczy. No, wystarczy, że dotyczy PS. Nic o PC i nic o Xboksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować