Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 13:07, PJan3k napisał:

> A jak z trickami, animacjami i multi?
Te ważniejsze parkourowe triki są i wygląda naprawdę nieźle. Multi na 2 osoby przy jednej
konsoli, takie sobie.


Z kumplem obok na fotelu może być zabawnie : ) A jak wygląda fabuła? Czy po prostu biegasz na pałe zbierając punkty i odblokowujesz kolejne mapy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 17:09, Qbasmok napisał:

A jak wygląda fabuła? Czy po prostu biegasz
na pałe zbierając punkty i odblokowujesz kolejne mapy?

Dokładnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:09, Woo-Cash napisał:

Nie chciałby ktoś pożyczyć hasła do PSN na jeden dzień? Musze ściągnąć demo fify 10.


A nie możesz stworzyć/użyć własnego ? Szczerze wątpię, żeby Ci ktoś pożyczył swoje konto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:13, HeyBabyGirl napisał:

Nie potrafisz sam założyć konta ?

Nie, nie potrafię. Po wybraniu Sing up a new... pojawia mi się zwykły ekran logowania. Próbowałem zarejestrować się na komputerze, przy próbie zalogowania prosi mnie o hasło, o które nikt przy zakładaniu mnie nie pytał!

To jak, nikt mi nie zaufa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymiane Fallout 3 (ang, ideał), Darkness (ang, bardzo dobry) i Fife 09 (pl, ideał). Prosze o propozycje lecz najbardziej interesuje mnie Termiantor Salvation, Army of two, Star wars TFU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:07, Kaucz napisał:

Mam na wymiane Fallout 3 (ang, ideał), Darkness (ang, bardzo dobry) i Fife 09 (pl, ideał).
Prosze o propozycje lecz najbardziej interesuje mnie Termiantor Salvation, Army of two,
Star wars TFU.

Nie chcę być upierdliwy ani bawić się w Moderatora .
Ale czy do takich ogłoszeń nie jest przeznaczony ku temu ten temat : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&u=2367 - z ogłoszeniami :) Widzę że go znasz bo aktywnie w nim zarzucasz podobnymi ofertami ...

Woo-Cash

Myślę że w ogóle nie starałeś się nawet przeczytać linka który ci zaserwowałem w.w.
Albo masz jakiś "defekt" w konsoli .
Jeśli to drugie polecam zadzwonić do obsługi technicznej,albo coś w tym stylu .
Przecież nie da się żyć z PS3 bez konta na PSN ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:28, Kaucz napisał:

Wiem, ale w temacie o xboxie360 zarzucane są podobne ogłoszenia cały czas i żaden moderator
nic do tego nie ma, wiec pewnie podobnie jest tu.


Wiesz że jest " kryzys " na gram związany z Moderatorami :)
Ale według mnie powinien być na forum jeden temat z ogłoszeniami i basta . W końcu w tym celu został stworzony temat z ogłoszeniami , jeśli tak bardzo chcesz promować swoją ofertę polecam swoj gramsajt, tylko żebyś potem nie promował gramsajta na prawo czy na lewo . Krótko mówiąc Reklama na forum jest beee
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 20:54, Pablo_Querte napisał:

Na dniach kupuję PS3 i tu moje pytanie: jak to jest z podłączeniem do sieci?


Jeśli masz Neostrade i Liveboxa to jest genialnie, zero problemu z podłączeniem przez wifi i znakomity sygnał (w przeciwieństwie do oryginalnego adaptera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i dalej:

a na koniec, czegokolwiek bym nie zrobił, wyskakuję "incorrect pasword". Zarejestrowałem się też na kompie, ale te konta jakby nie istniały. Co robić, by ściągać dema z PlayStation Story?

20090913104158

20090913104206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 10:41, Woo-Cash napisał:

Nie wiem, o co tu chodzi...jak się zarejestrować?! Wyskakuję mi ekran logowania, zamiast
rejestracji...

Może brak pełnoletności? (sam nie wiem)
Jak wiesz do hasła muszą być cyfry i litery. A e-mai musi być wolny (nie możesz mieć na nim poprzedniego konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 10:48, Kaucz napisał:

> Nie wiem, o co tu chodzi...jak się zarejestrować?! Wyskakuję mi ekran logowania,
zamiast
> rejestracji...
Może brak pełnoletności? (sam nie wiem)
Jak wiesz do hasła muszą być cyfry i litery. A e-mai musi być wolny (nie możesz mieć
na nim poprzedniego konta).


Ale ja nie jestem proszony o stworzenie hasła, tylko o zalogowanie. A gdy rejestruję się na kompie, dalej"forget passwords"( czy jakoś tak), to mówi mi, że nie jestem zarejestrowany! Coś może robię nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już, nic mi to nie wychodzi. Ukończę RS: Vegas 2, wyzeruję system...chyba, że ktoś chciałby się zabawić w świętego mikołaja i zrobić mi takie konto, na fałszywych danych oczywiście, by nikt z nas nie miał kłopotów ;)
Znajdę może jakiś wolny kod, 5-10 wpln w ramach podziękowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować