Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Zapomniałem dodać, że konsola do monitora podłączona jest przez HDMI. Z mojegu punktu widzenia ustawienie zakresu RGB na pełny znacząco poprawia jakość wyświetlanego obrazu. Pytanie czy nie jest to niebezpieczne/nienajlepsze dla urządzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy mogę w sposób legalny korzystać z konta PS Plus mojego znajomego ? Jeżeli po jakimś czasie zdecyduje się na kupno tej usługi to nie będzie żadnych problemów i kar w postaci banów itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 10:29, Net_com napisał:

CZy mogę w sposób legalny korzystać z konta PS Plus mojego znajomego ? Jeżeli po jakimś
czasie zdecyduje się na kupno tej usługi to nie będzie żadnych problemów i kar w postaci
banów itd ?

Jest to bardziej kwestia moralności, a nie legalności.
Osobiście przez długi czas korzystałem z konta jednego znajomego potem innego, a teraz od dłuższego czasu mam swoje. Rób jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2013 o 14:59, qwerty5712 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem PS3 lub PS4 ze względu na premierę GTA5.
Jak jest z dostępnością japońskich gier?

Sporo jest dostępnych tylko w Stanach Zjednoczonych, ale europejski Store PO-WO-LI nadrabia.

Zawsze możesz zdecydować się na import, w końcu PS3 jest region free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym prosił o dodanie mnie do listy, losiek008

I jednocześnie ponowię moje pytanie z poprzedniej strony. Czy ustawienie zakresu RGB na pełny przy podłączeniu konsoli do monitora przy pomocy kabla HDMI może wiązać się z jakimiś ryzykiem dla poprawnego działania sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajomy opłaca abonament, a sam nie może z niego korzystać z pewnych przyczyn nie widzę w tym nic złego. Czym innym natomiast jest korzystania z czyjegoś konta bez jego zgody. Zastanawiałem sie tylko czy takie działania nie są przez Sony w jakiś sposób karane lub wyłapywane (co w momencie gdy konto jest aktywne na dwóch konsolach jednocześnie itd.), pojęcie własności czy to fizycznej czy wirtualnej jest w dzisiejszym świecie mocno zachwiane ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ym, moje pytanko.

Nie wiem jak to jest obecnie, ale mój monitor sprzed 5 lat ma takie większe wejście, które nazywa się bodajże DVI.

Teraz moje pytanko brzmi czy nie będzie żadnego problemu jeżeli chcę podłączyć do niego PS3 kupując jedynie odpowiednią przejściówkę z HDMI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam problem z grą Uncharted: Drake`s Fortune. Kupiłem używkę w sklepie i facet powiedział mi że można jakoś ściągnąć napisy polskie. Nie wiem jak to zrobić i czy wgl istnieje tak możliwość. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 12:27, Henrar napisał:

Tak, ale dźwięku przez to złącze nie prześlesz.

Jak zatem rozwiązac problem dźwięki jeżeli np monitor nie ma wbudowanych głosników. da radejakoś podłaczyć wieżę na jacku ? http://allegro.pl/kabel-hdmi-1-4b-dvi-24-1-cx-hd102-fullhd-3d-2m-i3530927454.html <- czy ten kabel nada się do podłączenia ps3 pod wejście dvi-d w monitorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 14:29, Net_com napisał:

> Tak, ale dźwięku przez to złącze nie prześlesz.
Jak zatem rozwiązac problem dźwięki jeżeli np monitor nie ma wbudowanych głosników. da
radejakoś podłaczyć wieżę na jacku ? http://allegro.pl/kabel-hdmi-1-4b-dvi-24-1-cx-hd102-fullhd-3d-2m-i3530927454.html
<- czy ten kabel nada się do podłączenia ps3 pod wejście dvi-d w monitorze ?

Kupujesz przejściówkę i dźwięk przesyłasz componentem. W opcjach na konsoli ustawiasz inne źródło dźwięku niż HDMI i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. kupilem jakis czas temu konsole, ktora posiada tylko 12 gb pamięci flash, cokolwiek to znaczy. Gta V, która tez kupiłem podobno zajmuje 8 gb, rzeszta z płyty. Sprawdziłem ostatnio stan swojej konsoli po usunięciu 95% zbędnych rzeczy okazało się, że mimo to mam tylko nieco ponad 5 gb wolnej pamieci. Co moge zrobic, zeby bylo chociaz te minimum, czyli 8 gb? czy konieczny jest zakup dodatkowego dysku czy jakoś to pojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 14:48, karoleee napisał:

witam. kupilem jakis czas temu konsole, ktora posiada tylko 12 gb pamięci flash, cokolwiek
to znaczy. Gta V, która tez kupiłem podobno zajmuje 8 gb, rzeszta z płyty. Sprawdziłem
ostatnio stan swojej konsoli po usunięciu 95% zbędnych rzeczy okazało się, że mimo to
mam tylko nieco ponad 5 gb wolnej pamieci. Co moge zrobic, zeby bylo chociaz te minimum,
czyli 8 gb? czy konieczny jest zakup dodatkowego dysku czy jakoś to pojdzie?

3GB tak z kieszeni nie wytrzepiesz. Te wersje z małymi flashami są dla niedzielnych graczy grających w minis i dla osób lubujących się w reedycjach starych hitów, które nie zajmują dużo miejsca. Zmiana dysku wysoce wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobie jeszce całkowity format i może pyknie. z tym niedzielnym graczem to trafiles idealnie, orpocz konsoli mam jeszcze prace, szkole i mase innych dziwnych rzeczy, ktore nie pozwalaja mi się spuszczać na analogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Konsul ze sklepu odszedł z serwisu i teraz nikt nie odpowiada na pytania kupujących ;[
Wysłałem do nich 2 e-maile i brak jakiejkolwiek odpowiedzi.
Pozostaje tylko telefon, ale wątpię by odebrali.
Dlatego piszę tutaj.
Interesuje mnie czy w sklepie pojawi się jeszcze laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
procesor i7-3660QM, karta graficzna GeForce GTX 660M.
Bardzo podoba mi się ten laptop, w dodatku jest świetny pod względem cena/jakość bo kosztował w tym sklepie tylko nieco ponad 2900 zł.
Niestety w zeszłym tygodniu nie miałem czasu, aby zamówić ten laptop i go później odebrać w sklepie. Dzisiaj widzę, że ten laptop rozszedł się jak świeże bułeczki ! (dosłownie).
A więc czy ktoś coś wie kiedy ewentualnie ponownie w sklepie gram.pl będzie dostępny laptop Lenovo IBM Y580 i7-3630QM (59-371659) ?
Dzięki za przeczytanie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować