Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 12:57, Pablo_Querte napisał:

Znacie jakiś skuteczny sposób na podłączenie pada od PS3 do komputera? Mój kiedyś działał
normalnie, ale niestety teraz odmówił posłuszeństwa i już nie wiem co robić.

Jaki sterownik? Nigdy nie miałem problemu z dualshockiem pod pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Jaka jest szansa, że IV trafi do plusa? Ta cena 30zł za complete mnie BARDZO kusi. Co prawda ze 4 miesiące temu kupiłem za 35zł wszystkie części na Steamie, ale dzisiaj sobie odpaliłem III żeby sprawdzić jak się gra i nie jestem w stanie obsługiwać myszki i klawiatury w innych grach niż strategie. 3 dychy to nie dużo, ale jak mam za 2 czy trzy miesiące dostać za darmo, to szkoda mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 18:38, Pablo_Querte napisał:

> Jaki sterownik? Nigdy nie miałem problemu z dualshockiem pod pc
Z tego linka http://dl.qj.net/playstation-3/tools-and-utilities/ps3-dualshock-3-controller-drivers.html

Coś nie chcą chulać...
http://www.motioninjoy.com/download próbuj to własnie sprawdziłem (DAMN!) działa ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:23, Pablo_Querte napisał:

No właśnie zapomniałem napisać, że to też testowałem i mam błąd jak chcę wgrać sterowniki.

Wgrywasz z poziomu programu? ( zakładka driver manager?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałbym skorzystać z promocji PSPlus rok+3 miesiące gratis, ale chciałbym również skorzystać z pierwszego miesiąca za free. Kod już od dostałem i jeszcze nie wykorzystałem. Czy istnieje opcja wykupienia PSPlus z promocją, ale nie aktywowanie go przez miesiąc?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 19:01, Ambroo napisał:

Witam,
chciałbym skorzystać z promocji PSPlus rok+3 miesiące gratis, ale chciałbym również skorzystać
z pierwszego miesiąca za free. Kod już od dostałem i jeszcze nie wykorzystałem. Czy istnieje
opcja wykupienia PSPlus z promocją, ale nie aktywowanie go przez miesiąc?
Pozdrawiam.


Taka opcja nie istnieje. Pamiętaj, że ps plus się kumuluje. Jak kupisz teraz 3x rok PS+, to dostaniesz 3 lata plus 270 dni.
Wykorzystaj kod na miesiąc z free, a potem kup plusa z poziomu pss. powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ogólnie potrzebuje jakiegos headseta do ps3, coby ze znajomymi mieć więcej fanu przy gta 5 na multi. Ile musiałbym mniej więcej przeznaczyć, aby faktycznie dobrze to działało, bez szumów i innych tego typu zgrzytów? Znalazłem coś takiego, lecz nie wiem czy jest warte swojej ceny, czy może jest coś tańszego, a podobnego w ilość superlatyw?
http://allegro.pl/wireless-stereo-headset-7-1-sony-ps3-nowy-fv-24h-i3551337369.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 21:52, Qbasmok napisał:

Panowie, ogólnie potrzebuje jakiegos headseta do ps3, coby ze znajomymi mieć więcej fanu
przy gta 5 na multi. Ile musiałbym mniej więcej przeznaczyć, aby faktycznie dobrze to
działało, bez szumów i innych tego typu zgrzytów? Znalazłem coś takiego, lecz nie wiem
czy jest warte swojej ceny, czy może jest coś tańszego, a podobnego w ilość superlatyw?

http://allegro.pl/wireless-stereo-headset-7-1-sony-ps3-nowy-fv-24h-i3551337369.html

Myślę, że zwykły headset bluetooth wystarczy - czyli taki, który zapewnia Ci komfort przy rozmowach i/lub słuchaniu muzyki.

... sam miałem jedną słuchawkę na ucho, ale z niej zrezygnowałem, bo może i dało się rozmawiać, ale był na tyle niewygodny, że małżowina była wielkości Godzilli.
To znaczy, puchła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Sony też wprowadza coś w stylu Xbox Game Ahead? Coraz i coraz więcej gier będzie dostawać kopie na konsole nowej generacji "za grosze", jeśli kupisz grę na konsolę obecnej generacji, a potem będziesz chciał grać na konsoli nowszej. Sony też ma coś takiego? Wiem, że Battlefield 4 będzie tak miał. Inne gry też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, będzie miał, choć szczegóły nie są jeszcze dostępne i, tak jak w przypadku Xboksa, "zostaną określone przez wydawców".

Wciąż, promocja na obu konsolach jest tak ograniczona (zarówno w retailu, jak i na platformach cyfrowych), że my możemy o niej co najwyżej pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ograniczona? Dlatego, że nie określono całej listy gier?

Kupię sobie CoD: Ghosts i BF4 na Xboxa 360, to chętnie potem zamienię te wersje na wersje nowej generacji za $10. Raczej opłacalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o ograniczenia czasowe i w takiej sytuacji, przynajmniej przy retailu, traci to sens (szczególnie, że najpierw musisz im grę odesłać, a potem czekać na wersję na X1), bo wymieniasz swoją wersję gry na X360 na tytuł, który na Xbox One odpalisz dopiero po wydaniu gry w Polsce.
A cała ta promocja ma trwać bodaj do 31 grudnia 2013 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dopiero skapnąłem się... że nie mam wibracji w grach. W żadnej, pady są praktycznie nowe. Coś trzeba specjalnie włączać jeszcze? Chyba zresztą zaznaczałem w ustawieniach z poziomu XMB, ale jak nie bylo tak ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 22:45, Reffan napisał:

> ciach

Czyli kupię w pudełku BF4 na PS3 to dostanę BF4 na PS4 też w pudełku? Dobrze rozumiem?

Jeśli już korzystasz z promocji w retailu (zagranicznym, bo polskie chyba tego nie organizują) - tak.
Tyle że musisz odesłać im swojego BF4 w pudełku na PS3, by dostać wersję na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować