Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 11:15, Woo-Cash napisał:

Nie wiem już, nic mi to nie wychodzi. Ukończę RS: Vegas 2, wyzeruję system...chyba, że
ktoś chciałby się zabawić w świętego mikołaja i zrobić mi takie konto, na fałszywych
danych oczywiście, by nikt z nas nie miał kłopotów ;)
Znajdę może jakiś wolny kod, 5-10 wpln w ramach podziękowania ;)

Jak byk jest napisane, że nie spełniasz wymagań, weź po prostu wpisz, że masz 18 lat i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 21:39, Szczur22 napisał:

> Na dniach kupuję PS3 i tu moje pytanie: jak to jest z podłączeniem do sieci?

Jeśli masz Neostrade i Liveboxa to jest genialnie, zero problemu z podłączeniem przez
wifi i znakomity sygnał (w przeciwieństwie do oryginalnego adaptera)

Netia - modem sagema :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie twój problem polega na tym, że nie masz odopwiedniego wieku przez to PSN - chce byś założył główne konto które będzie kontem rodzica/opiekuna - i dopiero na tym głównym koncie ustawić opcje które umożliwią ci współpracę z subkontami - dlatego zawsze za każdym kieruje twoją osobę na stronę logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to ja mam jeszcze pytanie odnośnie net + PS3, ale ostrzegam kategoria "hardcore" ;p .

Jako, że nie mam możliwości innego podłączenia konsoli do sieci to się pytam, czy:
PS3 plus modem iPlus na USB - to przejdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 21:03, MKRaven napisał:

O to ja mam jeszcze pytanie odnośnie net + PS3, ale ostrzegam kategoria "hardcore" ;p
.

Jako, że nie mam możliwości innego podłączenia konsoli do sieci to się pytam, czy:
PS3 plus modem iPlus na USB - to przejdzie? :D

A ci powiem że nawet nie wiem.

Spróbować nie zaszkodzi. Jednak z doświadczenia wiadomo że taki net tylko i wyłącznie do przeglądania internetu jest dobry. Do grania nie za bardzo.

Chyba że grałeś już na nim gdzieś?? I nie miałeś żadnych problemów? No to spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Dzisiaj otrzymałem paczkę z PS3 i oczywiście euforia, ale mam problem z podłączeniem do TV. Otóż podpiąłem i kabel HDMI i ten co był w pudełku ale mam albo obraz albo dźwięk (tzn. z menu pilota na ustawiając na "PC" sam głos, a na "HD" tylko obraz.) Mój telewizor to: Philips 32PF7320/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 19:36, Pablo_Querte napisał:

Witajcie! Dzisiaj otrzymałem paczkę z PS3 i oczywiście euforia, ale mam problem z podłączeniem
do TV. Otóż podpiąłem i kabel HDMI i ten co był w pudełku ale mam albo obraz albo dźwięk
(tzn. z menu pilota na ustawiając na "PC" sam głos, a na "HD" tylko obraz.) Mój telewizor
to: Philips 32PF7320/10


Nie będę sprawdzał modelu twojego TV, ale proponuje podłączenie kablem "trzykolorowym", który powinieneś mieć w zestawie. Wtedy ustawiasz na AV i grasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:08, Woo-Cash napisał:


Nie będę sprawdzał modelu twojego TV, ale proponuje podłączenie kablem "trzykolorowym",
który powinieneś mieć w zestawie. Wtedy ustawiasz na AV i grasz :P

Właśnie mam oba podłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:34, Pablo_Querte napisał:

>
> Nie będę sprawdzał modelu twojego TV, ale proponuje podłączenie kablem "trzykolorowym",

> który powinieneś mieć w zestawie. Wtedy ustawiasz na AV i grasz :P
Właśnie mam oba podłączone.

Wystarczy 1.

HDMI odpowiada zarówno za obraz jak i dźwięk. Ja tak mam. mam 3 wejścia HDMI. I mam PS3 podłączone pod numerkiem jeden. HDMI 1 i mi śmiga dźwięk i obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:37, Slappy napisał:

Wystarczy 1.

HDMI odpowiada zarówno za obraz jak i dźwięk. Ja tak mam. mam 3 wejścia HDMI. I mam PS3
podłączone pod numerkiem jeden. HDMI 1 i mi śmiga dźwięk i obraz.

Jak próbuję ustawić, żeby dźwięk szedł przez HDMI to wyskakuje mi błąd, iż jest to niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:45, Pablo_Querte napisał:

Jak próbuję ustawić, żeby dźwięk szedł przez HDMI to wyskakuje mi błąd, iż jest to niemożliwe
:(

Jezu drogi, zestaw te HDMI i podłącz do AV. Chyba, że masz to gniazdo zajęte przez np. DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz oba kable HDMI i AV podłączone równocześnie? Wywal AV i zostaw samo HDMI, jak nie będzie dźwięku to coś jest źle skonfigurowane, bo jest niemożliwe żeby nie działało. Jak Ci się nie chce szukać przyczyny usterki to po prostu wywal HDMI i graj na AV, ale jakość dźwięku i obrazu będzie gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 20:26, MastAlol napisał:

Masz oba kable HDMI i AV podłączone równocześnie? Wywal AV i zostaw samo HDMI, jak nie
będzie dźwięku to coś jest źle skonfigurowane, bo jest niemożliwe żeby nie działało.
Jak Ci się nie chce szukać przyczyny usterki to po prostu wywal HDMI i graj na AV, ale
jakość dźwięku i obrazu będzie gorszy.

Udało mi się przez AV już odpalić. I rzeczywiście nie wygląda to najlepiej na 32 calowym TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:35, ww3pl napisał:


Jutro zmierzę ile mierzy moja "jaskinia" dla konsoli, bo też mam podobną dziuplę, ale tak patrząc na zdjęcie to chyba będzie za wąska. Musi być trochę przestrzeni żeby wentylatory mogły odprowadzać powietrze na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcę ustawić obraz jak i dźwięk przez HDMI to mam taki błąd jak na pierwszym obrazku (nawet jeśli odepnę wszystkie inne kable). Kupiłem nawet jakąś przejściówkę, żeby poszedł głos przez czincze ale dalej nie słyszę go na HD :/

20090918172922

20090918173232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 17:35, Pablo_Querte napisał:

Kiedy chcę ustawić obraz jak i dźwięk przez HDMI to mam taki błąd jak na pierwszym obrazku
(nawet jeśli odepnę wszystkie inne kable). Kupiłem nawet jakąś przejściówkę, żeby poszedł
głos przez czincze ale dalej nie słyszę go na HD :/

Czy Twój telewizor w ogóle ma HDMI? Bo w instrukcji nie znalazłem. A jeśli podłączasz do DVI to być może w twoim telewizorze nie ma dźwięku przez to gniazdo? W instrukcji na stronie 13 masz jak podłączyć sprzęt HD do tego telewizora i widzę, że jest tylko kombinacja komponent->VGA->DVI i dźwięk osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować