Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Skoro już zacząłeś temat to powiedz co chciałeś mi zasugerować.
Nie wiem jakie gry są fajne a jakie gry nie, najnowsza gra w jaką grałem to Medal of Honor Warfighter, a po tym Wiedźmina 2. Na moim komputerze chodziły tylko na niskich ustawieniach graficznych.
Nie grałem w żadne nowe Battlefieldy ani CoD''y a na konsoli chętnie to zrobię bo wiem, że je tam odpalę.
Dla mnie nowe gry to te, które zaczęły wychodzić po 2011 roku, także praktycznie cokolwiek odpalę na PS3 będzie fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zasmucę Cię, nowe CoDy nie są takie fajne jak kiedyś. Nie są słabe, broń Boże, ale trywialne, nudne, odtwórcze. CoD 4 MW w swoim czasie był w pewnym sensie odkrywczy i od tamtego czasu leci jeden schemat. Wtedy byłem naprawdę wielkim fanem tej serii, niestety po World at War miałem długą przerwę, dopiero na PS3 ograłem resztę części w tym doku (aż do Black Ops 2). Nuda, klisze etc. Są dobre gry, ale robione na tym samym schemacie, jedynie seria Black Ops próbuje eksperymentować, ale to wciąż za mało. Zagrać, przejść, zapomnieć. Może z BF3 będzie trochę lepiej, bo to wielki skok w stosunku do poprzednich części. Warto jednak zainteresować się stricte konsolowymi tytułami, osobiście polecam m. in. serię Uncharted, God of War, Team ICO Collection.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 23:18, Bezi_113 napisał:

Skoro już zacząłeś temat to powiedz co chciałeś mi zasugerować.

Chciałem zasugerować, że wybrałeś całkiem mierne tytuły (CoD, MoH deal with it...), albo takie które na konsoli radzą sobie miernie vide Skyrim (nie wspominając o scenie moderskiej).

Dnia 01.11.2013 o 23:18, Bezi_113 napisał:

Nie wiem jakie gry są fajne a jakie gry nie, najnowsza gra w jaką grałem to Medal of
Honor Warfighter, a po tym Wiedźmina 2. Na moim komputerze chodziły tylko na niskich
ustawieniach graficznych.
Nie grałem w żadne nowe Battlefieldy ani CoD''y a na konsoli chętnie to zrobię bo wiem,
że je tam odpalę.

Wyobraź sobie, że też jestem osobą z całkiem starym już PC, o graniu w Wieśka 2 nawet nie myślałem bo działał u mnie tragicznie. Jednakże nie próbuj mi mówić, że nie ruszały Ci CoDy....., czy też Skyrim ktory o dziwo był genialnie zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 23:47, Perry_Cox napisał:

Zasmucę Cię, nowe CoDy nie są takie fajne jak kiedyś. Nie są słabe, broń Boże, ale trywialne,
nudne, odtwórcze. CoD 4 MW w swoim czasie był w pewnym sensie odkrywczy i od tamtego
czasu leci jeden schemat. Wtedy byłem naprawdę wielkim fanem tej serii, niestety po World
at War miałem długą przerwę, dopiero na PS3 ograłem resztę części w tym doku (aż do Black
Ops 2). Nuda, klisze etc. Są dobre gry, ale robione na tym samym schemacie, jedynie seria
Black Ops próbuje eksperymentować, ale to wciąż za mało. Zagrać, przejść, zapomnieć.

Słyszałem, że te nowe CoD''y są kiepskie, ale i tak sam chce się przekonać. Interesuje mnie wątek SAS zaczęty w Modern Warfare, a z tego co wiem jest kontynuowany poza MW 2.

Dnia 01.11.2013 o 23:47, Perry_Cox napisał:

Może z BF3 będzie trochę lepiej, bo to wielki skok w stosunku do poprzednich części.

Taką mam też nadzieję ;)

Dnia 01.11.2013 o 23:47, Perry_Cox napisał:

Warto jednak zainteresować się stricte konsolowymi tytułami, osobiście polecam m. in.
serię Uncharted, God of War, Team ICO Collection.

No na pewno będę coś działał w tym kierunku. PS3 nie mam zamiaru przerabiać i grać w piraty, tak więc będę grał po prostu w to co wpadnie mi w ręce, z naciskiem jednak na wcześniej wspomniane przeze mnie tytuły.
@nightfaler
>Wyobraź sobie, że też jestem osobą z całkiem starym już PC, o graniu w Wieśka 2 nawet nie myślałem bo >działał u mnie tragicznie. Jednakże nie próbuj mi mówić, że nie ruszały Ci CoDy....., czy też Skyrim ktory o >dziwo był genialnie zoptymalizowany.
Ze Skyrimem nie miałem problemów, ale chcę go mieć na PS3. CoDów na PC nawet nie ruszałem. Nie wiem jakie wymagania mają te najnowsze CoDy (black ops i black ops 2, modern warfare 3) dlatego z początku byłem sceptycznie nastawiony do kwestii czy pójdą na moim kompie czy nie. Teraz jak już mam konsolę to mam przynajmniej gwarancję, że pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 12:55, Bezi_113 napisał:

Ze Skyrimem nie miałem problemów, ale chcę go mieć na PS3.

To bym się zastanowił ze dwa razy czy to dobry pomysł, bo Bethesda olała optymalizację na PS3. No chyba, że coś naprawili w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z Uncharted 3 z PS+, ponieważ zastanawia mnie jedna rzecz? Czy będę mógł normalnie grać po sieci? Na liście pobierania są co prawda moduły do trybu jednoosobowego i trybu dla wielu graczy, ale nie wiem czy dostęp do multiplayera jest od razu wpisany, czy trzeba mieć dodatkowo swój online pass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazda gra zakupiona w PS+ posiada wszystkie niezbedne rzeczy, by grac w Single/Multi. Wyjatkiem sa wszelkiego rodzaje DLC.

Dodatkowo, sam multi w U3 jest od kilku miesiecy darmowy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 14:04, Piotrek_K napisał:

Kazda gra zakupiona w PS+ posiada wszystkie niezbedne rzeczy, by grac w Single/Multi.
Wyjatkiem sa wszelkiego rodzaje DLC.

Nie, akurat Uncharted 3 z PS+ nie posiada pełnej wersji multiplayera. To jest dokładanie to samo F2P, co każdy może sobie ściągnąć.

Dnia 03.11.2013 o 14:04, Piotrek_K napisał:

Dodatkowo, sam multi w U3 jest od kilku miesiecy darmowy dla wszystkich.

Proszę Cię, nie róbmy z szamba perfumerii. Jeden tryb gry, możliwość osiągnięcia maks. 15 poziomu (40 minut) i konieczność dopłacenia za wszystko inne - raczej nie można tego nazwać "darmowym multi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zrobiłem sobie format ps3 gruntowny i miałem zakupiony ps+. Teraz po założeniu konta i zalogowaniu się na te same dane przy psn jej nie mam. Chciałem ściągnąć sejwy z dysku internetowego. Co mam zrobić? Bo kurde jestem teraz kompletnie bez savów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 07:05, Qbasmok napisał:

Hej, zrobiłem sobie format ps3 gruntowny i miałem zakupiony ps+. Teraz po założeniu konta
i zalogowaniu się na te same dane przy psn jej nie mam. Chciałem ściągnąć sejwy z dysku
internetowego. Co mam zrobić? Bo kurde jestem teraz kompletnie bez savów.


A eksportowałeś sejwy do chmury?
Jeśli tego nie robiłeś, to klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 20:49, Renzov napisał:

> konserwacja? wtf
Tak, standardowo :>.


pytam, bo mam swiezego neta, a nigdzie nie moge znalezc wzminaki o planowanej konserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 18:52, LastOrder napisał:

Czysto teoretycznie. Czy na PS3 będzie widać trofea które zdobyłem z PS Vity oczywiście
z tego samego konta na PSN.


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować