Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Cześć,

Kolega poleca mi grę ICO przeniesioną z PS2 na PS3. Ktoś grał i może polecić/odradzić? Widzę, że gra chodzi w packu razem z Shadow of the Colossus. Na początku myślałem, że to jRPG, ale wychodzi na to, że to platformówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 10:34, SiDi napisał:

to jRPG, ale wychodzi na to, że to platformówka.

Bardziej gra logiczna, z ciekawym doznaniem(?) ;]
Imo jedna z tych gier obok których szanujący się gracz nie powinien przejść obojętnie...
SotC też się do tej półki zalicza. Brać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, potrzebuje kupić jako prezent telewizor + ps3 właśnie.
Nie zna ktoś jakiegoś sklepu który miewa promocje na takowe zestawy [telewizor + konsola] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze porownanie ma bardzo wiele luk logicznych i w ogole nie powinno sie tego tak traktowac, ale...

ICO to takie troche Journey dziejace sie w zamku, gdzie sterujesz malym chlopcem, gdzie musisz sie wydostac z tegoz miejsca ratujac przy tym mala dziewczynke, uwazajac by nic sie jej nie stalo, rozwiazujac rowniez logiczne zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wczoraj kupiłem sb na raty ps3+telewizor a że po 5 latach wracam na konsolę więc mam kilka pytań, jedno może wydać się zabawne ale jak gram w gta 5 które było w zestawie i chce wyłączyć, nie ma opcji wyjście tylko pilotem przechodzę na tvn, i wyłanczam konsolę i dopiero wyjmuję płytę, czy jest to dobry sposób?.

2 pytanie to takie czy konsole ps3 tak szybko się nagrzewają? moja po 1h graniu było jak piec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 18:50, Pietro87 napisał:

Mam pytanie, potrzebuje kupić jako prezent telewizor + ps3 właśnie.
Nie zna ktoś jakiegoś sklepu który miewa promocje na takowe zestawy [telewizor + konsola]
?

Polecam media markt sam wczoraj od nich brałem i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 11:56, Kubson023 napisał:

Mam pytanie, wczoraj kupiłem sb na raty ps3+telewizor a że po 5 latach wracam na konsolę
więc mam kilka pytań, jedno może wydać się zabawne ale jak gram w gta 5 które było w
zestawie i chce wyłączyć, nie ma opcji wyjście tylko pilotem przechodzę na tvn, i wyłanczam
konsolę i dopiero wyjmuję płytę, czy jest to dobry sposób?.

Jestem stosunkowo nowym użytkownikiem PS3, ale ja każdą grę wyłączam padem (przycisk PS) oraz konsolę także padem.

Dnia 29.11.2013 o 11:56, Kubson023 napisał:

2 pytanie to takie czy konsole ps3 tak szybko się nagrzewają? moja po 1h graniu było
jak piec .

To dziwne, moja tak się nie nagrzewa.

Teraz ja mam pytanie co do gier. Disgaea 4: A Promise Unforgotten oraz Ni No Kuni na brytyjskim amazonie po 15 i 10 funciaków, więc 25 za oba tytuły. Porównując do allegro to chyba całkiem przyzwoita cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 13:05, SiDi napisał:

Moje pytanie chyba nieważne. Przesyłka podbija cenę o 20 funtów. Ech...


Na amazonie sprzedaja takze podsklepy/posrednicy, nie wiem jak to zwa, a cena 10 funtow Ni No Kuni byla od kogos takiego, po prawej stronie masz More Buying Choices i jest tam oferta amazon 15 funtow, majac wszystko od amazona przesylka powinna byc darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 12:57, SiDi napisał:

> Mam pytanie, wczoraj kupiłem sb na raty ps3+telewizor a że po 5 latach wracam na
konsolę
> więc mam kilka pytań, jedno może wydać się zabawne ale jak gram w gta 5 które było
w
> zestawie i chce wyłączyć, nie ma opcji wyjście tylko pilotem przechodzę na tvn,
i wyłanczam
> konsolę i dopiero wyjmuję płytę, czy jest to dobry sposób?.
Jestem stosunkowo nowym użytkownikiem PS3, ale ja każdą grę wyłączam padem (przycisk
PS) oraz konsolę także padem.

> 2 pytanie to takie czy konsole ps3 tak szybko się nagrzewają? moja po 1h graniu
było
> jak piec .
To dziwne, moja tak się nie nagrzewa.

Teraz ja mam pytanie co do gier. Disgaea 4: A Promise Unforgotten oraz Ni No Kuni na
brytyjskim amazonie po 15 i 10 funciaków, więc 25 za oba tytuły. Porównując do allegro
to chyba całkiem przyzwoita cena.

Poprostu wole się upewnić, dlatego max gram po 1 do 2h i wyłanczam, żeby odpoczeła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:03, Perry_Cox napisał:


To nie Pegazus, moja konsola czasami zalicza kilkugodzinne sesje i nawet się nie spoci.
Gry wyłącza się młotkiem, ew. przyciskiem PS na padzie.

Ok dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 13:33, Sarinew napisał:

Majac wszystko od amazona przesylka powinna byc darmowa.


Chyba jednak nie, ponieważ gdy już mam płacić nagle cena rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:12, SiDi napisał:

Chyba jednak nie, ponieważ gdy już mam płacić nagle cena rośnie.


zrobilem probe
Czy na ostatniej stronie masz zaznaczone FREE Super Saver Delivery (3-10 business days) ? kazda inna opcja kosztuje.
W podsumowaniu Pod tytulem gry musi byc
Sold by: Amazon
order summary
Items: £30.63
Postage & Packing: £0.00
Order Total: £30.63

To ile ty masz?
w trakcie pierwszych stron zaznacz wysylka w 1 paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:12, SiDi napisał:

> Majac wszystko od amazona przesylka powinna byc darmowa.

Chyba jednak nie, ponieważ gdy już mam płacić nagle cena rośnie.

Jeśli rośnie o mały procent, to spowodowane jest to większym podatkiem VAT w Polsce w porównaniu z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:33, ww3pl napisał:

> > Majac wszystko od amazona przesylka powinna byc darmowa.
>
> Chyba jednak nie, ponieważ gdy już mam płacić nagle cena rośnie.
Jeśli rośnie o mały procent, to spowodowane jest to większym podatkiem VAT w Polsce w
porównaniu z UK.


Nie, z 25 funtów wzrosło prawie do 50. Dwie gry wrzuciłem do koszyka: Ni no Kuni oraz Disgaea 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to w ten sposób co podałem. Zrobiłem tak jak Sarinew powiedział bym wybrał amazon.co.uk i tak też zrobiłem. Cena za produkt trochę wyższa, ale dalej mam to samo. Koszty wysyłki :/

I na samym końcu mam:

Order Summary
Items: £30.63
Postage & Packing: £12.67
Order Total: £43.30

20131129144358

20131129144400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rób checkout - po drodze będziesz mógł wybrać darmową wysyłkę.

Dopóki nie zapłacisz, transakcja nie będzie przecież sfinalizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kliknięciu Checkout mam to co na obrazku, a następnie już potwierdzam zamówienie. Nie widzę tam opcji darmowej wysyłki. Taki laik ze mnie jeśli chodzi o tego amazona, sry.

@Sarinew
Nigdzie nie mam właśnie tego "FREE Super Saver Delivery".

20131129145129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 14:51, SiDi napisał:

Po kliknięciu Checkout mam to co na obrazku, a następnie już potwierdzam zamówienie.
Nie widzę tam opcji darmowej wysyłki. Taki laik ze mnie jeśli chodzi o tego amazona,
sry.

Czy oba przedmioty dostępne są do wysyłki /na teraz/?

Jeśli tak, to proponuję Live Chat z Amazonem - mają fajną pomoc techniczną, sprawę załatwiają natychmiast, a często mają też poczucie humoru.

https://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/contact-us?ie=UTF8&nodeId=471044& - odpowiedz na pytania i na samym dole wybierz opcję Chat.

//edit//
Zobaczyłem na screenie winowajcę - Ni no Kuni, którego Amazon będzie miał dopiero w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować