Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2013 o 16:06, Piotrek_K napisał:

Poczekalbym do wieczora - aktualizacje sklepu przewaznie kolo 18/19 sie pojawialy :)


Przed 16 już była aktualizacja : > chwilę po tym jak napisałem posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, te promocje w PSS są kosmiczne tym razem. W Styczniu biorę na absolutny bank Crysis 3 i Rayman Origins. Oprócz tego pomyślę nad Payday 2 i Anarchy Reigns. Będzie co ogrywać. A jak starczy kasy, to może jakąś bijatykę wezmę, TTT2 albo SCV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 16:52, SiDi napisał:

http://lowcygier.pl/promocje/ogromna-styczniowa-wyprzedaz-w-playstation-store/#more-41158

Dość ciekawa promocja. Ni no Kuni za niecałe 4 dyszki. Szkoda, że Tales of Xillia cały
czas w okoliach 150 zł :(


Pozwolę sobie zapytać czy jak kupię daną grę to muszę ją od razu pobierać.Mam bardzo mały dysk i pewno jedna gra na raz by się zmieściła.Można sobie kupić i zaklepac a pobrać powiedzmy za miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brothers: A Tale of Two Sons jakos szybko i mocno stanieli, nawet w wersji PC? Ktos wie czemu? a moze tak poprostu ?

By grac z dlc''ami to konsola musi byc stale podlaczona do neta(online) czy moze byc offline? (gry singleplayer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 21:01, LastOrder napisał:

Pozwolę sobie zapytać czy jak kupię daną grę to muszę ją od razu pobierać.Mam bardzo
mały dysk i pewno jedna gra na raz by się zmieściła.Można sobie kupić i zaklepac a pobrać
powiedzmy za miesiąc ?


Nie, nie musisz. Gra kupiona jest przypisywana do Twojego konta PSN i mozesz ja sciagnac kiedy chcesz. Ja tak robie z PS+, dodaje gry do swojej kolekcji ale nie sciagam ich od razu, bo nie mam tyle czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 23:06, Sarinew napisał:

By grac z dlc''ami to konsola musi byc stale podlaczona do neta(online) czy moze byc
offline? (gry singleplayer)

Nie utrudniasz sobie za bardzo życia?
DLC ściągasz i instalujesz, jeśli zawierają contenct do singla to połączenia nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niezupełnie ten temat, ale tutaj jakby większy ruch. Mógłby ktoś mi pokrótce napisać dlaczego warto(i czy warto) kupić PS Vita? Ciągnie mnie do sprzętu, ale nie chcę bulić 6+ stówek, by pograć w Uncharteda i Killzone''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 21:30, Kirabaxior napisał:

Może niezupełnie ten temat, ale tutaj jakby większy ruch. Mógłby ktoś mi pokrótce napisać
dlaczego warto(i czy warto) kupić PS Vita? Ciągnie mnie do sprzętu, ale nie chcę
bulić 6+ stówek, by pograć w Uncharteda i Killzone''a.


Miałem przez okres pół roku gdzieś. Udało mi się dorwać za jakies 550zł, cena wtedy bardzo atrakcyjna (na szczęście za tyle samo udało mi się ją z powrotem opchnąć). Imo kawał dobrego sprzętu, w porównaniu do PSP, którego również miałem w posiadaniu większy kawałek czasu temu, to kolosalna, wręcz wiekowa przepaść. Ale to pewnie wiesz. Zarówno pod względem umiejscowienia przycisków, tudzież zaimplementowanie "niezbędnej" drugiej gałki, dizajnu, czy graficznym skoku niczym jak przy przesiadce z ps2 na ps3. Same superlatywy chciałoby się rzec, ale jest jedna wada, wydawałoby się jedynie tymczasowa, ale utrzymywana od przeszło premiery nowego handlehanda, mianowicie oprócz Uncharteda, Killzona (imo mało ciekawego) i Soul Sacrifice''a nie ma w co grać. Same crapy, a ilość nowych gier idzie policzyć na palcach jednej ręki. Większość czasu przeleżało u mnie na półce, bądź w torbie na zajęciach, niż w rękach. Dopóki nie będzie jakiejś zatrważającej biblioteki gier imo nie polecam, bo dla 2 tytułów nie opyla się, tym bardziej, że ceny spadają, ze względu premiere slimki, więc za jakiś czas cenowo będzie jeszcze ładnej. Niewykorzystany póki co potencjał. Kupie na bank jeszcze raz jak będzie w co grać. Tymczasem polecam Kindla, ot taka alternatywa, która znacznie bardziej zadomowiła się w moich łapskach niż Vita, mając przy tym znacznie mnie do zaoferowania : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary, takiej wyczerpującej wypowiedzi oczekiwałem :) Miałem w zyciu PSP przez jakieś 2 lata, ale grałem na nim może przez rok, przez następny rok bardziej bawiłem się muzyką, filmami i tego typu rzeczami. PS Vita ma potencjał, ale faktycznie na razie go nie wykorzystuje. Poczekamy na lepsze gry - wtedy się zaintereszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 21:45, Qbasmok napisał:

mianowicie oprócz Uncharteda, Killzona (imo mało
ciekawego) i Soul Sacrifice''a nie ma w co grać

A mianowicie się pan myli na szybko: Zero Escape, Tearaway, Gravity Rush, Persona 4 GOlden, Dragons Crown także troszkę to poszerza twoją listę(w dodatku są to naprawdę oryginalne gry[może poza P4 {rimejk}]). Do tego parę ciekawych indyków jak np: Hotline Miami, Escape Plan, Spulunky.
Jak się chcę to się gra.

Zapomniałem o ostatnim rzucie z plusa Guacamele niszczy system ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 03:51, nightfaler napisał:

A mianowicie się pan myli na szybko: Zero Escape, Tearaway, Gravity Rush, Persona 4 GOlden,
Dragons Crown także troszkę to poszerza twoją listę(w dodatku są to naprawdę oryginalne
gry[może poza P4 {rimejk}]). Do tego parę ciekawych indyków jak np: Hotline Miami, Escape
Plan, Spulunky.
Jak się chcę to się gra.


Fakt, zapomniałem o Gravity Rush ; )
Ale reszta gier, które wymieniłeś to raczej pozycje skierowane do specyficznego odbiorcy. Wymieniłem główne, mając na względzie osoby z "klasycznym" gustem gatunkowym, ale fakt, faktem, jeżeli ktoś się uprze ma w co grać. Po prostu z mojego punktu widzenia nie ma gier dla których opłacalny byłby zakup Vity, jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2013 o 09:07, Qbasmok napisał:

Fakt, zapomniałem o Gravity Rush ; )
Ale reszta gier, które wymieniłeś to raczej pozycje skierowane do specyficznego odbiorcy.

Do takiego Dragons Crown wsiąknie każdy, przecież to klasyk w dosłownym tego słowa znaczeniu ;p Dalej.... wróc, poza Personą (jrpgi faktycznie są dla specyficznego odbiorcy) i Zero Escape [wtf gra logiczno przygodowa(SIC!)] resztą nadaję się w mniejszym lub większym stopniu dla każdego xD. Ktoś tu zabardzo popada w mainstream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak dla mnie za mało jRPG jak na razie po Angielsku.Zero Escape wygląda fajnie ale te gry to i tak mało jak dla takiego specyficznego odbiorcy za jakiego się uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie chce sobie strzelić plusa na próbę i mam pytaginie.Nie mam jeszce Vity ale mogę sobie zachomikować te gierki na przyszłość kupując je na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 13:15, LastOrder napisał:

A właśnie chce sobie strzelić plusa na próbę i mam pytaginie.Nie mam jeszce Vity ale
mogę sobie zachomikować te gierki na przyszłość kupując je na PS3?

ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować