Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2013 o 12:24, Kirabaxior napisał:

Dragons Crown to japońszczyzna,

Japońszczyzniany jest tylko dizajn, trzon gry czyli gameplay jest obstukanym modelem, dopieszczonym do maksimum typowym 2d side scroll smahserem z elementami rpg. Do diabła, każdemu polecam tą grę i każdy chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 14-dniowe triale PS Plus dla tych, którzy nigdy nie mieli wcześniej subskrypcji (wliczając w to triale).

Komu? Mam dwie sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe. Ale właśnie, ten dizajn mnie odstrasza :P Nawet Zelda mnie do siebie nie przekonała... Pokemony i Dragon Ball z sentymentu. Nawet MGS specjalnie mi się nie podoba. Jedyną japońską grą(czy tam koreańską, nie pamiętam :P) która mi się podobała to Dark Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to jestem głupim noobem.Mam malutki dysk i jak to jest naprawdę.Pobieram DMC co zajmuje 6GB więc muszę mieć tylko 6 GB wolnej przestrzeni czy tak naprawdę 12.Na sciągnięcie i instalację.Dane czysto teoretyczne.
Jak to jest naprawdę?

Jak sobie kupię nowy dysk to wystraczy że się zaloguje na PSN i moje trofea się przeniosą.Save muszę wpieprzyć do jakiej chmury czy co? Bardzo to skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12GB - gry z PSN wymagaja posiadania na dysku DWA RAZY wiecej pojemnosci niz info ze strony do zainstalowania. Po zainstalowaniu, pliki tymczasowe sa kasowane, wiec gra zajmuje wtedy juz ''poprawna'' wielkosc.

Save'y najlepiej trzymac przez PS+ (ale to usluga platna). Jak nie masz Plusa, to zawsze mozesz skopiowac save'y na pendrive'a, chociaz czesc jest zablokowana przed kopiowaniem na USB, wiec nie pojdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2013 o 17:12, Piotrek_K napisał:

12GB - gry z PSN wymagaja posiadania na dysku DWA RAZY wiecej pojemnosci niz info ze
strony do zainstalowania. Po zainstalowaniu, pliki tymczasowe sa kasowane, wiec gra zajmuje
wtedy juz ''poprawna'' wielkosc.


To się załamałem.Plusa sobie dzisiaj strzeliłem na 3 miechy na próbę.Teraz się zdziwiłem że Ameryka ma inne gry.Jak zobaczyłem że mają najnowszego Bioshocka to się zdziwiłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps Plus rządzi!! DmC już pobrane a Remember Me już leci.Szkoda że tak późno się za to zabrałem bo wiele genialnych gier mnie minęło.Kiedy można się spodziewać nowego rzutu gier , jak jakaś stała data w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z Borderlands 2, otóż chodzi mi o fatalną wydajność, czytałem na forach, że Borderlands 2 działa słabo na ps3, ale na mojej konsoli działa wręcz beznadziejnie, przez 90% czasu mam poniżej 30 fps, granie w co-opie mija się z celem, grałem przed chwilą z 3 innymi graczami i miałem około 15 FPSów przez cały czas. Sprawdzałem gameplaye na yt z coopem z Borderlands 2, aby sprawdzić czy to wygląda tak u wszystkich, akurat zdziwiło mnie, gdy zobaczyłem, że ludzie grali we 4, z czego dwóch grało na split screenie i gra chodziła płynniej niż u mnie gdy gram solo. >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieli, ale jest promo dla subskrybentów plusa w zakładce styczniowych promocji, sporo ekskluziwów za friko. Typy Mass Effect 3, AC2+Revelation, EA SPORT MMA, F1 2013, Rayman Origin i jeszcze parę ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 12:00, Qbasmok napisał:

Nie wiem czy widzieli, ale jest promo dla subskrybentów plusa w zakładce styczniowych
promocji, sporo ekskluziwów za friko. Typy Mass Effect 3, AC2+Revelation, EA SPORT MMA,
F1 2013, Rayman Origin i jeszcze parę ;o

Może się nie znam bo plusa mam od dwóch dni ale w wypadku tych gier co wymieniłeś to nie chodzi o darmowe godzinne triale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 12:00, Qbasmok napisał:

/.../


LastOrder ma rację. Darmowe są triale, natomiast subskrybenci PS+ mają dodatkową zniżkę do pełnej wersji.

Edit.
Wprowadza się z deczka ludzi w błąd. "Pełna wersja gry", a pod spodem "Na wyłączność" , "(znaczek plusa) bezpłatnie". Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, faktycznie, my bad. Niby stały subskrybent. Dobrze, że nie przedłużyłem, bo ładnie bym się wpakował ; ) Dzięki panowie za rozjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
czy ktoś może mi powiedzieć, jaka jest różnica między konsolą PS3 SuperSlim 500GB a PS3 SuperSlim 12GB? Tak druga ma rzekomo oprócz dysku 500GB jeszcze jakiś 12GB, dlaczego więc skoro niby jest lepsza jest też dużo tańsza? Czegoś tu nie rozumiem...
Chcę kupić PS3, co prawda mam pewne wątpliwości, czy to najlepsza inwestycja teraz, ale jak zobaczyłem ceny PS4 to trochę się załamałem.
Jeszcze jedno pytanie, może głupie, ale z PS3 nigdy nie miałem do czynienia, czy jeśli kolega ma swoje stare gry, to może mi je bez problemu pożyczyć i będą działały? Chodzi mi o to, czy gry są jakoś przypisywane do konta czy nie (mam na myśli wersje box)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 13:04, GanD napisał:

różnica między konsolą PS3 SuperSlim 500GB a PS3
SuperSlim 12GB? Tak druga ma rzekomo oprócz dysku 500GB jeszcze jakiś 12GB


Mylisz się ;) Pierwsza ma dysk 500GB, druga ma 12GB. Nie wiem jak mogłeś pomyśleć, ze SuperSlim 12GB ma gdzieś 500GB.
Sam PS3 kupiłem ponad miesiąc temu (używana) i uważam, że świetnie zrobiłem. Gry od Twojego kolegi będą działały bez problemu, w końcu handel używkami na allegro istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to wydawało dziwne, a przeczytałem tak w opisie aukcji na Allegro, sam sobie tego nie wymyśliłem. Zakładam więc, że to ściema.

Hmm, skoro kupiłeś używaną, to... z jakiegoś sprawdzonego źródła/sklepu? Sam o takiej myślałem, ale biorąc pod uwagę jak delikatny jest to sprzęt, nie jestem pewien, czy chcę ryzykować wersją używaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 13:44, GanD napisał:

Hmm, skoro kupiłeś używaną, to... z jakiegoś sprawdzonego źródła/sklepu? Sam o takiej
myślałem, ale biorąc pod uwagę jak delikatny jest to sprzęt, nie jestem pewien, czy chcę
ryzykować wersją używaną.


Na allegro. Źródło? Jakiś użytkownik z ponad 400 komentarzami, 100% pozytywne i te wszystkie gwiazdki na 5.0. Notabene to była okazja, bo za niecałe 7 stówek dostałem konsolę z dwoma padami od Sonego, 320GB i 3 świetne gry (GTA4, RDR oraz Rayman Origins). Nie powiem, żebym kupił w ciągu kilku dni od postanowienia kupna konsoli - dobre 4 tygodnie przeglądałem oferty i szukałem dobrej okazji.

Koledzy tutaj z forum mi polecali kupno używanej, aniżeli nowej - czekać i szukać okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2013 o 13:04, GanD napisał:

Cześć,
czy ktoś może mi powiedzieć, jaka jest różnica między konsolą PS3 SuperSlim 500GB a PS3
SuperSlim 12GB

Tak jedna ma 500GB, a druga 12GB ot cała różnica..

edit. zapomniałek odświerzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie własnego problemu, jakby ktoś miał ogromne spadki FPS w Borderlands 2 to niech spróbuje

- pomogło dla mnie, z niegrywalnych 5 FPS do ~30 w coopie we 4 w walce z bossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować