Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2013 o 18:59, Piotrek_K napisał:

Po pierwsze, nie wiem czemu to jest w spoilerze.
Po drugie, strona wywala blad, ze jestem niezalogowany, wiec i tak nic nie widze...


W skrócie, chodzi o odbudowę bazy danych na ps3, jest w spojlerze, ponieważ zawsze wklejam linki w spojlerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
przestały mi działać przyciski L1, R1, L2 oraz R2 w moim DualShocku3. Po rozkręceniu pada nie mogę dojść co się z nim stało. Co jednak dziwne, jak jest ta giętka płytka ze ścieżkami, którymi leci sygnał z przycisków, to nie reagują te czarne obszary na dotykanie czarną kropką, który jest na kawałku gumy, który zaś powoduje "klikanie" L1 i R1. Zero reakcji, null. Ciekaw jestem czy miał ktoś podobny problem. W sumie to wątpię czy da radę cokolwiek na to zaradzić, oprócz znalezienia tych ponad 120 zł i polecieć po nowego DS3, no ale zapytać się można... Dobrze, że mam jeszcze drugiego pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakieś sklepy w Polsce gdzie można kupić używane gry? Do tej pory korzystałem właściwie tylko z allegro albo brytyjskiego amazona jeśli nówka wychodziła niewiele drożej niż używka na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 09:35, SiDi napisał:

Czy ktoś zna jakieś sklepy w Polsce gdzie można kupić używane gry? Do tej pory korzystałem
właściwie tylko z allegro albo brytyjskiego amazona jeśli nówka wychodziła niewiele drożej
niż używka na allegro.


gametrade.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 09:35, SiDi napisał:

Czy ktoś zna jakieś sklepy w Polsce gdzie można kupić używane gry? Do tej pory korzystałem
właściwie tylko z allegro albo brytyjskiego amazona jeśli nówka wychodziła niewiele drożej
niż używka na allegro.

Możesz też wyjść na miasto i poszukać, w wielu miastach są małe sklepy które handlują/odkupują/wymieniają gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten temat był już poruszany ale... Chcę sobie podpiąć konsole do monitora bez hdmi.Znalazłem już przejściówkę ale jak wprowadzić dźwięk bo ten monitor chyba nie ma wbudowanego audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 22:25, LastOrder napisał:

Pewnie ten temat był już poruszany ale... Chcę sobie podpiąć konsole do monitora bez
hdmi.Znalazłem już przejściówkę ale jak wprowadzić dźwięk bo ten monitor chyba nie ma
wbudowanego audio.

No to musisz puścić innym kablem w takim razie do zewnętrznego źródła audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kabel od PS3 --> Adapter Cincha - Mini Jack --> Beczka mini-jack i masz wyjście audio mini-jack. Sam tak zrobiłem, aby na własnych słuchawkach mieć dźwięk.

Adapter kosztuje około 2 złoty w każdym sklepie elektronicznym. Niestety z beczką jest problem, bo wiele osób w ogóle nie rozumiało mnie, gdy próbowałem im to tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2014 o 22:25, LastOrder napisał:

Pewnie ten temat był już poruszany ale... Chcę sobie podpiąć konsole do monitora bez
hdmi.Znalazłem już przejściówkę ale jak wprowadzić dźwięk bo ten monitor chyba nie ma
wbudowanego audio.

Albo zwykły component np.
http://allegro.pl/kabel-hdtv-component-yuv-av-playstation-ps2-ps3-fv-i3796176371.html
Sam takiego używałem, hdmi do obrazu, component do wzmacniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 10:42, Qbasmok napisał:

Albo zwykły component np.
http://allegro.pl/kabel-hdtv-component-yuv-av-playstation-ps2-ps3-fv-i3796176371.html
Sam takiego używałem, hdmi do obrazu, component do wzmacniacza.


Ja się na tym nie znam.Ale jak mówiłem mój monitor ma wejście vga więc ten kabel to chyba nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Żaden. Przez VGA nie idzie dźwięk tylko obraz. HDMI przenosi obie rzeczy.)

Edit: Źle zrozumiałem. VGA to analog, HDMI to cyfra. Będziesz miał i tak znacznie gorszą jakość. Nie wiem czy sam kabel zadziała - jak to przekonwertuje? Jak już to o pełnym adapterze myślalbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 19:28, SiDi napisał:

Żaden. Przez VGA nie idzie dźwięk tylko obraz. HDMI przenosi obie rzeczy.


edit.No właśnie:) To diupa.Ale spróbuje bo to nie majątek.
edit 2.Jaki konwerter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 19:41, Piotrek_K napisał:

Na GOLu pojawila sie mozliwa rozpiska gier na luty w PS+

PS4 - Outlast
PS3 - Bioshock Infinite oraz Metro List Light
Vita - Dynasty Warriors Next oraz Modnation Racers
https://www.gamepointsnow.com/blog/rumoured-february-playstation-plus-content/

Mother of God O_o

Nie no Sony rozpoczyna nowy rok "Like a boss" ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 19:41, Piotrek_K napisał:

Na GOLu pojawila sie mozliwa rozpiska gier na luty w PS+

PS4 - Outlast
PS3 - Bioshock Infinite oraz Metro List Light
Vita - Dynasty Warriors Next oraz Modnation Racers
https://www.gamepointsnow.com/blog/rumoured-february-playstation-plus-content/

Mother of God O_o


Jeśli to prawda to ja pierniczę. Nie dość że miałem zamawiać Bioshocka tydzień temu to jeszcze Metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 19:41, Piotrek_K napisał:

Mother of God O_o

Aj szkoda że juz Metro i Bioshock dawno ograne bo to naprawdę super gry. W czołówce moich ulubionych 2013 to na pewno. Outlast nie moje klimaty, więc niestety nic ciekawego dla mnie w przyszłym miesiącu, pomimo bardzo ciekawego update''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metro na pewno sobie sprawdzę. Nie sądzę żebym się wciągnął, bo jedynka mnie zanudziła totalnie. A jeżeli coś mnie nudzi mimo mojego ulubionego klimatu postapo, to znaczy że coś tu nie gra. Ale widziałem w sieci już opinie narzekaczy w stylu "za dużo FPSów" :P
Ale co tam. Te kosmiczne styczniowe wyprzedaże jak na razie odchudziły mój portfel tak, że i bez PS+ mam w co grać przez długi czas :) Czekałem na te Raymany aż trafią do PS+ i czekałem, ale się nie doczekałem. To w końcu zmiękłem i kupiłem :P Przepiękne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2014 o 14:09, Siriondel napisał:

Metro na pewno sobie sprawdzę. Nie sądzę żebym się wciągnął, bo jedynka mnie zanudziła
totalnie. A jeżeli coś mnie nudzi mimo mojego ulubionego klimatu postapo, to znaczy że
coś tu nie gra.

To źle sądzisz. Last Light dzieli od 2033 przepaść. Gra jest świetna i jeśli lubisz klimaty post-apo to po prostu nie wierzę, żeby ci się mogła nie spodobać. Pod warunkiem że nie będziesz od razu uprzedzony do tej gry, co niestety z twojego posta wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować