Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Proszę? Napisałem jedynie, że "nie sądzę, żebym się wciągnął" i tyle. A nie że jakiś uprzedzony jestem. Do gier od dawna nie jestem uprzedzony, bo kiedyś zbyt wiele razy zdarzało się, że poznałem świetną grę, choć przed zagraniem wmawiałem sobie, że to pewnie jakiś chłam. Jeżeli w PS+ będzie, to w wolnej chwili na pewno dam szansę, w końcu dostaję za friko a ściąganie nie kosztuje mnie nic, zostawiam konsolę na 2h w spokoju i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem przypiętego posta odnośnie kolekcji na ps plus. Tylko chce się dowiedzieć czy już zaklepane gry z zeszłego miesiąca będę pobierał z ps store w zakładce PS+ czy nawet normalnie w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2014 o 16:52, Darnok_Rukia napisał:

Przeczytałem przypiętego posta odnośnie kolekcji na ps plus. Tylko chce się dowiedzieć
czy już zaklepane gry z zeszłego miesiąca będę pobierał z ps store w zakładce PS+ czy
nawet normalnie w sklepie?

Normalnie w sklepie też pobierzesz, jeżeli je ręcznie wyszukasz albo znajdziesz w widoku gatunków czy najnowszych czy whatever. Czasem to może być łatwiejsze niż przewijanie listy pobranych i szukanie czegoś tam na samym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 18:25, Kirabaxior napisał:

Walić sesje, Bajoszok!!

+1.
A tu jeszcze Ni No Kuni i The Last of Us czeka na przejście ;_;
Nic tam. Ekonomia sama się jutro zaliczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat niedawno skończyła mi się trzymiesięczna subskrypcja PS+, po weekendzie, jak wrócę z wyjazdu krótkiego, załadować trzeba od nowa, bo trzeba w końcu skończyć DmC i męczyć kolejne poziomy trudności w Metal Gear Rising: Revengeance (Pozdrawiam ludzi, którzy na klawiaturze to przechodzą teraz na PC) A co do obecnego rzutu, to meh - Infinite skończony kilka dni po premierze na PC, a Metro tak sobie mnie interesuje :P Jak dobrze, że Borderlands 2 rzucili wcześniej, to męczy się ze znajomym razem z DLC''kami... Do tego promocje na SoulCalibur V ze wszystkimi dodatkami oraz na Super Street Fightera IV: Arcade Edition, więc wieczorne granie po sieci już i tak mam ustawione. Jedyne czego brakuje do szczęścia, to pad, który działa stuprocentowo - jeden "umarł", a w drugim zaczyna powoli szwankować L2 (co w bijatykach jest raczej uprzykrzającym życie defektem). Co ciekawe, to oryginalny pad wyzionął ducha, a podróba działa do teraz (akurat z konsolą dostałem taki zestaw padów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Posiada ktoś/grał ktoś na takim padzie? http://allegro.pl/gamepad-pad-speedlink-xeox-do-pc-i-ps3-wireless-kr-i3895259283.html
Jest mocno zbliżony do jakości oraz komfortu oryginalnego pada od MS? Grając w strzelanki na PS3 czasami tęsknie za tym padem, więc zastanawia mnie taka, stosunkowo niedroga, alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ten Uncharted 3 single z PS Plusa jest tylko po angielsku, czy coś przeoczyłem i nie mogę włączyć polskiej wersji? A szkoda, bo gram na słabej jakości telewizorze i niezbyt wyraźnie slysze co oni gadają(nie na tyle wyraźnie, by zrozumieć angielski słuchany) i muszę czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować