Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2014 o 20:12, lis_23 napisał:

Wiesz, jestem osobą słabowidzącą więc oglądam jak i gram z odległości niecałego metra
od ekranu
wiem, że stare gry będą wyglądać gorzej niż świeżynki ale tym bardziej zdziwiło mnie
demo Marvelowskiej gry LEGO z tą swoją słabą oprawą graficzną, niby w FHD.

Podniesiona rozdzielczość obrazu nie poprawi jakości tekstur i geometrii. A w tych wszystkich reedycjach HD niestety zmiany są bardzo kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć znalazłem nową gre free to play. Nazywa się Free Realms.Grafika bardzo ładna bo bajkowa, cała gra mi przypomina playstation home i troszeczkę Metina.Sami ocencie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 20:05, Parwa napisał:

Cześć znalazłem nową gre free to play. Nazywa się Free Realms.Grafika bardzo ładna bo
bajkowa, cała gra mi przypomina playstation home i troszeczkę Metina.Sami ocencie :p

Wybrałeś idealny moment - gra wkrótce zostanie wyłączona. Na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie PS Vity, zbliżone do pytania o PS3. Czy można zainstalować na niej w jakiś sposób Defaultowy Software? Po aktualizacji 3.1 wyłącza mi się ona po 5 minutach używania... Gwarancji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 20:42, Kirabaxior napisał:

16 GB.

Jeśli po paczu dalej będzie coś nie tak, dzwoń do Sony mimo braku gwarancji i powiedz, że problem wystąpił po łątce 3.1. Spróbować nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paczu problem występuje, ale przynajmniej gry się włączają i działają przez 10 minut, wcześniej konsola wyłączała się przy każdej próbie uruchomienia jakiejś gry. Kurde, wiedziałem że tak bedzie kupując ten szmelc od jakiegoś frajera z allegro. Najpierw okazuje się że uruchamia się ona w Demo_Mode, potem po aktualizacji grac się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam pomożecie mi w pewnej sprawie.Chce napisač do głównej siedziby Playstona w sprawie żeby do Store (PSs)ustawili grę Harvest Moon. Z ps one to dla mnie klasyk,zajawka mnie na nią wzięła.pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pd trzech lat znajduje się w sklepie amerykańskim i jeżeli dotąd nie pojawiła się w naszym, to już się nie pojawi. Załóż konto z regionem US, doładuj portfel PayPalem albo kup zdrapkę 10$ na Allegro i kup sobie tam grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2014 o 21:10, Siriondel napisał:

Gra pd trzech lat znajduje się w sklepie amerykańskim i jeżeli dotąd nie pojawiła się
w naszym, to już się nie pojawi. Załóż konto z regionem US, doładuj portfel PayPalem
albo kup zdrapkę 10$ na Allegro i kup sobie tam grę.

To. Musi przylecieć do mnie z Ameryki dziennikarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś namiary na jakiś serwis zajmujący się sprzętem Playstation? W Polsce? Albo gdzieś za granicą? Właśnie gadałem z supportem i powiedział wprost, że w mojej Vicie musi być uszkodzone Hardware. Tylko ciekawey, czy nie mając gwarancji nie wyjdzie mi to więcej jak za kupienie nowej PS Vity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 01:50, Kirabaxior napisał:


W psp mialem taka usterke tylko, że w cale nie czytalo mi kart i wymieniono mi na nową konsole. W najlepszym wypadku pewnie coś trzeba przylutować. Wymiana plyty to prawie, że jak zakup nowej konsoli przynajmniej z doświadczeń z telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2014 o 19:47, Kirabaxior napisał:

A gdzie Ci wymienili? Nie mogę znaleźć serwisu zajmującego się PS Vita.

Ja miałem na gwarancji poszedłem do sklepu, a oni wysłali dalej do warszawy tylko, że miałem na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować