Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ktoś może szybko mi przypomnieć jak się dopisywało gry na pozostałe konsole Sony z ps+? Po prostu je "kupuje" i potem przerywam pobieranie? Czy coś specjalnego trzeba było zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2014 o 17:43, Noma napisał:

Ktoś może szybko mi przypomnieć jak się dopisywało gry na pozostałe konsole Sony z ps+?
Po prostu je "kupuje" i potem przerywam pobieranie? Czy coś specjalnego trzeba było zrobić?


Tak, choć najlepiej uruchomić sklepik w przeglądarce, dodać do koszyka i "kupić" nic się wtedy nie ściąga (nie trzeba przerywać), a wszystko jest cacy.

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/home/gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,mam problem z grą tzn.nie mam z nią tylko zakupnem jej bo nie znam dobrej gry strategi.Macie jakiś dobry pomysł.Jak macie jakieś nazwy to podajcie.Wesołych świąt konsolowicze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2014 o 20:45, Parwa napisał:

Siema,mam problem z grą tzn.nie mam z nią tylko zakupnem jej bo nie znam dobrej gry strategi.Macie
jakiś dobry pomysł.Jak macie jakieś nazwy to podajcie.Wesołych świąt konsolowicze :)

Valkyria Chronicles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, mam pytanie konsole mam od roku często był przypadki że musiałem ją resetować, bo bf4 nagle się ścinal i nic nie działa. Czy takie resetowanie może uszkodzić dysk system? bo zastanawiam się nad przywróceniem systemu ;P czy format nie znam się dokładnie :D. Bo mam takie wrażenie że gry nie chodzą mi płynnie jak dawniej mowa o Far cry 3 bf4 hitman rozgrzeszenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2014 o 15:20, Kubson023 napisał:

siema, mam pytanie konsole mam od roku często był przypadki że musiałem ją resetować,
bo bf4 nagle się ścinal i nic nie działa. Czy takie resetowanie może uszkodzić dysk system?
bo zastanawiam się nad przywróceniem systemu ;P czy format nie znam się dokładnie :D.
Bo mam takie wrażenie że gry nie chodzą mi płynnie jak dawniej mowa o Far cry 3 bf4 hitman
rozgrzeszenie .


Poprzez resetowanie możemy narazić konsole na uszkodzenie dysku czy coś w tym rodzaju.Spróbuj odbudować bazę danych, powinni się to robić raz na tydzień, gry wtedy działają płynniej i ogólnie cały interfejs konsoli się szybciej ładuje.

Jeżeli nie zauważysz poprawy to przywróć system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 09:20, Kubson023 napisał:

W jaki sposob, odbudowac baze danych? Bo jeszcze tego nie robilem.


Wyłączasz konsolę i czekasz 15 s.Później przytrzymujesz przycisk włączania na konsoli aż nie ,,pipnie''''dwa razy

Podłączasz pada kablem do konsoli (inaczej nie będzie on działał)

Z menu trybu bezpiecznego wybierasz odbudowę bazy danych.

Może to potrwać minutę, ale równie dobrze i godzinę.

A i jeszcze dopowiem, że odbudowa bazy danych nie powoduje zniknięcia danych z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 13:02, Chaotizz napisał:

O co chodzi w tego typu aukcjach? Dostaje normalną grę, mogę pykać przez neta czy jak?
Bo nie czaję, dawno nic nie kupowałem na ps3.

http://allegro.pl/call-of-duty-advanced-warfare-pl-12dlc-gra-ps3-i4891761085.html


Gościu wysyła ci mail''a z danymi do konta z którego pobierasz sobie grę.Normalnie grasz, ale jeżeli usunie ci się ona z dysku to nie będziesz mógł jej pobrać ponownie (bo prawdopodobnie zmieni hasło do konta z którego tą grę pobrałeś).

Dopowiem jeszcze, że prawdopodobnie nie jest to zgodne z regulaminem Sony, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2014 o 10:57, Hepe napisał:

> W jaki sposob, odbudowac baze danych? Bo jeszcze tego nie robilem.

Wyłączasz konsolę i czekasz 15 s.Później przytrzymujesz przycisk włączania na konsoli
aż nie ,,pipnie''''dwa razy

Podłączasz pada kablem do konsoli (inaczej nie będzie on działał)

Z menu trybu bezpiecznego wybierasz odbudowę bazy danych.

Może to potrwać minutę, ale równie dobrze i godzinę.

A i jeszcze dopowiem, że odbudowa bazy danych nie powoduje zniknięcia danych z dysku.

Włanczam konsole po 2 piknięciu pokazuje mi się ze wykryto urządzenie HDM1I i czy widzę obraz i od razu przechodzi do ps ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2014 o 14:56, Kubson023 napisał:

Włanczam konsole po 2 piknięciu pokazuje mi się ze wykryto urządzenie HDM1I i czy widzę
obraz i od razu przechodzi do ps ..


Masz tutaj link do poradnika, który wyjaśnia cały proces krok po kroku razem ze screenami.



Mam nadzieję, że ci to pomoże, bo prościej nie da się tego opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie jest Bayonetta na PS3? Bo widzę, że jest na przecenie za 16,50 zł - czyli prawie za darmo. Z tego co czytałem na reddicie to niezłe były problemy z fpsami oraz czasami ładowania, ale to posty sprzed 3-5 lat. Została ta gra naprawiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 20:46, LastOrder napisał:

W jaki sposób zwiększyć ilość usb w konsoli. Potrzebuje na 3 pada na kabelku. Jakiś Usb
Hub czy coś wystarczy ? Tak żeby hulało.


Tak usb hub wystarczy.Najtańsze to koszt 30-40 złotych, ale jak dokładnie poszukasz to znajdziesz jeszcze coś tańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 19:46, Rizzan napisał:

W jakim stanie jest Bayonetta na PS3? Bo widzę, że jest na przecenie za 16,50 zł - czyli
prawie za darmo.



Na Psn tyle kosztuje? Jeśli tak to do kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować