Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Infamous? Killzone? God of War? Z biedy można dodać Resistance 2, ale od tej gry odbiłem się jak piłka od ściany. Nudna jak flaki z olejem. Kupiłem i tego samego dnia wystawiłem na allegro. W sumie jako fan jrpgów dodałbym jeszcze inne tytuły, jak Talesy lub Persona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A GOWy, InFamousy, RDR, LBP, pozostałe części Uncharted?
No i jeśli Journey to również flOw i Flower.
Edit: i Tokyo Jungle. Obowiązkowo. System-seller i must-play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 20:55, Shinigami napisał:

# Uncharted 3: Drake''s Deception

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE. Uncharted 2 jest POD KAZDYM wzgledem lepszy i lepiej nie zamazywac sobie tego mega pozytywnego wrazenia grajac w U3.

Do listy dopisalbym Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction oraz Motorstorm Apocalypse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pod każdym. Pod względem tempa i jakości skryptów, fabuły - może tak. U3 ma ciekawsze multi, spokojniejsze tempo rozgrywki, ciekawsze zagadki, a klimat to kwestia gustu (U2 działo się praktycznie wszędzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2015 o 15:08, Piotrek_K napisał:

Do listy dopisalbym Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction oraz Motorstorm Apocalypse.


Dzięki wszystkim za propozycje, co do U3 - cóż nie ma innych gier o podobnej tematyce, więc pewnie i tak ruszy. Tak dla zakończenia i zachowania ciągłości serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O co chodzi z tymi kontami ps plus na 14 dni za ok. 2 zł na allegro? Kupiłem z ciekawości i na razie wszystko działa, ale czy to, hmm, etyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to konta na których został użyty darmowy klucz na PS Plus. Trofea zbierasz tylko na tym koncie, a postęp w grze sieciowej będzie dotyczyć tylko tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tu akurat trofea mi leżą. W sensie miła sprawa, ale gram dla gry, a nie osiągnięć. Multi zazwyczaj nie tykam (jeśli już to coop na podzielonym ekranie). Generalnie bardzo opłacalne rozwiązanie, ale śmierdzi mi cwaniactwem. Choć teraz żałuję, że dużo wcześniej nie wykupiłem abonamentu, tylko świetnych gier mi uciekło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak nazwiesz sprzedawanie kont z Origin po 5zł z The Sims 2 Complete Edition, ktore rowniez bylo za darmo? Cwaniactwo :D
Zrobił taki ze sto kont i sprzeda po 2zł - 200zł murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na Waszą pomoc. Zakupiłem kabel optyczny, podłączyłem do konsoli i karty dzwiękowej do której mam podłączone głośniki 5.1 i pozmieniałem w opcjach dźwięku w konsoli. Niestety dźwięku nie ma i nie bardzo rozumiem dlaczego. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyceni ktoś?

Ps3 fat (stan DBD), 2 pady, stacja dokująca do padów, 6 gier (fifa 15, skate 3, diablo 3 + dodatek, gta 5, test drive unlimited 2, ucharted 1)

Ps vita (stan, BDB, żadnej nawet najmniejszej ryski), 5 gier (Uncharted złota otchłań, Killzone najemnik, God of War collection, Assasins creed 3 liberation, Resistance burning skies), etui

PSP street (stan BDB), 4 gry (Patapony 2, Tekken dark ressurrection, Loco roco, Fifa 12, eye pet) Kamera do psp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 18:51, masswoord napisał:

Wyceni ktoś?

Ps3 fat (stan DBD), 2 pady, stacja dokująca do padów, 6 gier (fifa 15, skate 3, diablo
3 + dodatek, gta 5, test drive unlimited 2, ucharted 1)


Jaki dysk? Podobny zestaw, tylko PS3 Slim 160GB sprzedalem dosc nie dawno za 700zl. Wiec gdzies 600-700

Dnia 21.03.2015 o 18:51, masswoord napisał:

Ps vita (stan, BDB, żadnej nawet najmniejszej ryski), 5 gier (Uncharted złota otchłań,
Killzone najemnik, God of War collection, Assasins creed 3 liberation, Resistance burning
skies), etui

500-600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2015 o 19:47, Kirabaxior napisał:

> Wyceni ktoś?
>
> Ps3 fat (stan DBD), 2 pady, stacja dokująca do padów, 6 gier (fifa 15, skate 3,
diablo
> 3 + dodatek, gta 5, test drive unlimited 2, ucharted 1)

Jaki dysk? Podobny zestaw, tylko PS3 Slim 160GB sprzedalem dosc nie dawno za 700zl. Wiec
gdzies 600-700
> Ps vita (stan, BDB, żadnej nawet najmniejszej ryski), 5 gier (Uncharted złota otchłań,

> Killzone najemnik, God of War collection, Assasins creed 3 liberation, Resistance
burning
> skies), etui
500-600


dysk tylko 74gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Wejdź na rodzimy serwis aukcyjny (inny też może być)
<Sprawdź ceny poszczególnych konsol / gier które chcesz sprzedać (gwarancja pewnie nie wchodzi w grę)
<Zobacz co oferuje konkurencja w tych cenach
<Odczytaj numer swoje konsoli - w przypadku FAT jest to dość ważne, bo Twój model może obsługiwać gry z PS2 - za który niektórzy mogą dać więcej,
<Nie oczekuj, że ktoś odwali całą robotę za Ciebie, łącznie z podaniem losowej kwoty ;-)

<Profit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 00:35, Shinigami napisał:

<Wejdź na rodzimy serwis aukcyjny (inny też może być)
<Sprawdź ceny poszczególnych konsol / gier które chcesz sprzedać (gwarancja pewnie
nie wchodzi w grę)
<Zobacz co oferuje konkurencja w tych cenach
<Odczytaj numer swoje konsoli - w przypadku FAT jest to dość ważne, bo Twój model
może obsługiwać gry z PS2 - za który niektórzy mogą dać więcej,
<Nie oczekuj, że ktoś odwali całą robotę za Ciebie, łącznie z podaniem losowej kwoty
;-)

<Profit.


Już wczoraj to zrobiłem, dzięki za info o numerze konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować