Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

To co zwykle - przeciazone serwery, padniete dyski u Soniaka, burze piaskowe czy plamy na sloncu. Choc gorale mowia, ze przyczyna sa wlasnie przeciazone serwery ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:56, Albii napisał:

A od strony grafiki i sterowania ? ;p Nie jest tak źle w porównaniu z ps3 ?

http://tvgry.pl/?ID=726 - Polecam videorecke ; ] Wszystko wyjaśnione. Graficznie jak na możliwości tej małej konsolki jest całkiem przyzwoicie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:56, Albii napisał:

A od strony grafiki i sterowania ? ;p Nie jest tak źle w porównaniu z ps3 ?

Grafika jak na możliwości konsoli jest bardzo dobra. Plansze są różnorodne i bardzo kolorowe. Sterowanie, jak wspominałem jest uproszczone i raczej szybko się przyzwyczaisz i ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 19:04, EjVi napisał:

> > > Zresetuj konsole i będzie ;>
A ja zadam głupie pytanie:
Jak zresetować konsolę? xd
uruchamiam konsolę parę razy i nic
przywróciłem ustawienia domyślne i też nic ;/
tylko j. polski mam
czy to może być wina baardzo wolnego łącza?


Jeśli dalej masz problem z AXN to może będę mógł pomóc ;>.
Sprawdź czy masz ustawiony kraj na Polskę i czy twój e-mail kończy się na ".pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 21:30, jojtos napisał:

> > > > Zresetuj konsole i będzie ;>
> A ja zadam głupie pytanie:
> Jak zresetować konsolę? xd
> uruchamiam konsolę parę razy i nic
> przywróciłem ustawienia domyślne i też nic ;/
> tylko j. polski mam
> czy to może być wina baardzo wolnego łącza?
>

Jeśli dalej masz problem z AXN to może będę mógł pomóc ;>.
Sprawdź czy masz ustawiony kraj na Polskę i czy twój e-mail kończy się na ".pl".

Mam polskę ale e-mail kończy się na .eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:29, EjVi napisał:

> > > > > Zresetuj konsole i będzie ;>
> > A ja zadam głupie pytanie:
> > Jak zresetować konsolę? xd
> > uruchamiam konsolę parę razy i nic
> > przywróciłem ustawienia domyślne i też nic ;/
> > tylko j. polski mam
> > czy to może być wina baardzo wolnego łącza?
> >
>
> Jeśli dalej masz problem z AXN to może będę mógł pomóc ;>.
> Sprawdź czy masz ustawiony kraj na Polskę i czy twój e-mail kończy się na ".pl".

Mam polskę ale e-mail kończy się na .eu


Ja miałem na .com, zmieniłem na .pl, zresetowałem konsole i poszło. Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 00:42, Albii napisał:

Na PSP też są trophiesy takie jak na PS3 ? No i czy jest jedno konto od PSP i PS3, tak
jak jedno od XBL i GfwL ? ;)

Na PSP nie ma trophy (lecz podobno Sony ma je wprowadzić). A co do konta to tak, można mieć to samo co na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:29, EjVi napisał:

Mam polskę ale e-mail kończy się na .eu


Nie musisz zmieniać żadnego emaila :D Ja sam mam końcówkę .com i wszystko śmiga.
Poczekaj z parę godzin, pograj sobie, odpocznij, a samo się zaktualizuje. Tak przynajmniej było u mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Planuję zakupić PS3 i w związku z tym mam parę pytań:
- czy da się podłączyć bezprzewodowo PS3 z netem przez WiFi, jeśli mój router jest ustawiony na ukrywanie ssid i klucz WPA-PSK?
- czy da się grać na normalnym TV bez HD? (czy też np. napisy w grach są nieczytelne)
- jakie gry polecacie na początek (nie ma doświadczenia w graniu na padzie;)) oprócz planowanych przeze mnie FIFA2010 i Uncharted2/Dragon''s Age?

E: Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 16:48, ferbi napisał:

Witam wszystkich
Planuję zakupić PS3 i w związku z tym mam parę pytań:
- czy da się podłączyć bezprzewodowo PS3 z netem przez WiFi, jeśli mój router jest ustawiony
na ukrywanie ssid i klucz WPA-PSK?

Da się połączyć, a klucz możesz sam wpisać w konsoli.

Dnia 29.11.2009 o 16:48, ferbi napisał:

- czy da się grać na normalnym TV bez HD? (czy też np. napisy w grach są nieczytelne)

Da się grać. Na LCD wszystko widać nawet na małych. A na innych? Nie wiem nie sprawdzałem, ale powinno się dać.

Dnia 29.11.2009 o 16:48, ferbi napisał:

- jakie gry polecacie na początek (nie ma doświadczenia w graniu na padzie;)) oprócz
planowanych przeze mnie FIFA2010 i Uncharted2/Dragon''s Age?

Ratchet&Clank - seria. To genialna platformówka i dużą dawką humoru i strzelania. Któreś Call of duty jeśli chcesz się nauczyć grać na padzie.A i oczywiście Metal gear solid 4 i Batmana AA ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2009 o 16:48, ferbi napisał:

- jakie gry polecacie na początek (nie ma doświadczenia w graniu na padzie;)) oprócz
planowanych przeze mnie FIFA2010 i Uncharted2/Dragon''s Age?


To ja jeszcze z gier do polecenia wymienilbym Uncharted 1, inFamous, Killzone 2 i Fight Night Round 4 do popykania z kumplami na 2 pady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...] i klucz WPA-PSK?
Tylko pamietaj, ze jesli bedziesz chcial ten klucz wpisac padem to... powodzenia! ;)...

Dnia 29.11.2009 o 16:48, ferbi napisał:

- czy da się grać na normalnym TV bez HD? (czy też np. napisy w grach są nieczytelne)

Gralem na starym telewizorze kineskopowym. Stosunkowo malym. Coz, niestety - niektore napisy ciezko odczytac. Komfort wzrasta zdecydowanie jak podlaczysz ''Pleja'' do jakiegos LCD :)

Dnia 29.11.2009 o 16:48, ferbi napisał:

- jakie gry polecacie na początek (nie ma doświadczenia w graniu na padzie;))

Uncharted2 zostaw moze na pozniej? Jak juz to lepiej przejsc najpierw jedynke - a cena dwojki sobie spokojnie spadnie ;D.

Do wymienionych polecilbym jeszcze GTA4. System autocelowania zdecydowanie pomaga, a gra jest swietna. Mam juz 30godzin na liczniku i mysle, ze spokojnie dojade to 100h (bede gral co najmniej jeszcze raz, a do tego sporo sekretow do odkrycia :)). Dodatkowo - God of War Collection.


Strzelanki? Dla kogos kto nie gral na padzie moze byc problem. Do tej pory wiec nie kupuje Killzone'a 2, bo w demko mi cienko idzie :(. Nie mam takiej precyzji jak na myszce :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mi bardziej chodzi o to, czy jak konsola sama nie wykryje sieci (przy ukrytym ssid) to bede mogl sam ta nazwe wpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 19:26, Piotrek_K napisał:


Strzelanki? Dla kogos kto nie gral na padzie moze byc problem. Do tej pory wiec nie kupuje
Killzone''a 2, bo w demko mi cienko idzie :(. Nie mam takiej precyzji jak na myszce :/...

Strzelanki na padzie wcale takie trudne nie są ;) Wcześniej grałem jedynie w Prince of Persia przy użyciu pada, a obie części Resistance spokojnie ukończyłem na normal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno na PS3 rozmowy głosowe to dno. Może mi ktoś powiedzieć, czy to prawda ? No i headseta w zestawie nie ma i trzeba kupować samemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 00:30, Albii napisał:

Podobno na PS3 rozmowy głosowe to dno. Może mi ktoś powiedzieć, czy to prawda ? No i
headseta w zestawie nie ma i trzeba kupować samemu ?

Jak masz jakiegoś taniego headseta (działa większość ,jak nie każdy na bluetooth) jak ja miałem to jest żenada .Nic nie słychać ,warczy wszystko .Do jakości dźwięku XBL daleko ,nie wiem jak z headsetami Sony ,albo jakimiś droższymi ,ale na mojej 50zł Motoroli to było straszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować