Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Gameplay AC2 jest specyficzny. Ci co lubią sanboxy od razu podłapią gameplay, a ci co nie...

Dnia 22.12.2009 o 20:14, Bracio napisał:

Może mi ktoś podrzucić link do poradnika z trofeami (najlepiej po polsku lecz nie pogardzę
innymi)?

Ale chodzi ci o: http://www.ps3site.pl/trofea/lista-gier/gry-retail-pl/assassins-creed-ii/
Czy o szczegółowy poradnik jak te trophy wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:21, Kaucz napisał:

Gameplay AC2 jest specyficzny. Ci co lubią sanboxy od razu podłapią gameplay, a ci co
nie...


... zasną.

Dnia 22.12.2009 o 20:21, Kaucz napisał:

Ale chodzi ci o: http://www.ps3site.pl/trofea/lista-gier/gry-retail-pl/assassins-creed-ii/
Czy o szczegółowy poradnik jak te trophy wykonać?


Mam fajny poradnik, mam nadzieje, że wbiję szybko platynę i oddam koledze grę http://www.ps3info.pl/forum/index.php?/topic/21904-assassins-creed-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:14, Bracio napisał:

/ciach/

http://www.ps3trophies.com/forums/trophy-guides/11004-assassins-creed-ii-trophy-guide.html
Rewelacyjny poradnik, nie ukrywajmy jednak, sprawienie sobie platyny w AC II jest ultra-proste i nie potrzeba raczej żadnych poradników, chyba że masz kłopoty z piórkami, wtedy jest wskazany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 20:34, Bracio napisał:

Czy platyna w AC2 jest łatwa? Chyba nie, ciekawsze oraz łatwiejsze pucharki były w Dead Space.

Chwilkę. To, że w Dead Space były łatwiejsze i ciekawsze pucharki (z czym się zgadzam) nie oznacza, że w Assassin''s Creed II jest trudno. Bo też jest dość łatwo. Zdobycie "Master Assassin" zajęło mi 31 godzin i to z moim ślamazarnym tempem. Jedynie troszkę się frustrowałem przy "Messer Sandman" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo pytani dotyczących PS3 niektóre będą dla was śmieszne ale jestem totalnym Pecetowcem i nie siedzę w tym temacie ;)
1. Co to jest ta Seria PS3 Slim czym ona się różni od zwykłej wersji i czy ją się najbardziej opłaca kupić ?
2. Czy jest możliwość kupienia słuchawek do PS3 ?
3. Czy jest możliwość podpięcia PS3 do Monitora 17" firmy Samsung ?
4. Czy PS Network jest płatne tak jak Xbox Live ?
5. Co trzeba wgrać/podpiąć do PS3 zaraz po kupnie żeby mieć w nim sieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 00:41, gamemaster napisał:

Mam dużo pytani dotyczących PS3 niektóre będą dla was śmieszne ale jestem totalnym Pecetowcem
i nie siedzę w tym temacie ;)
1. Co to jest ta Seria PS3 Slim czym ona się różni od zwykłej wersji i czy ją się najbardziej
opłaca kupić ?

Jest 30% mniejsza, ileś tam cichsza, i pobiera ileś tam procent energii mniej ;)

Dnia 23.12.2009 o 00:41, gamemaster napisał:

2. Czy jest możliwość kupienia słuchawek do PS3 ?

W sensie headset? Tak. Jeżeli chodzi o zwykłe słuchawki - cóż podłączasz je na takiej samej zasadzie jak te do koputera - czyli w praktyce wystarczą zwykłe słuchawki, których używasz na codzień.

Dnia 23.12.2009 o 00:41, gamemaster napisał:

3. Czy jest możliwość podpięcia PS3 do Monitora 17" firmy Samsung ?

Zawsze jest możliwość podpięcia konsoli do monitora. Jeżeli ma wejście HDMI jest jeszcze łatwiej, jeżeli nie - trzeba kupić specjalny kabel, którego ceny oscylują w granicach 60-80zł

Dnia 23.12.2009 o 00:41, gamemaster napisał:

4. Czy PS Network jest płatne tak jak Xbox Live ?

Nie.

Dnia 23.12.2009 o 00:41, gamemaster napisał:

5. Co trzeba wgrać/podpiąć do PS3 zaraz po kupnie żeby mieć w nim sieć ?

Nic. Podłączasz konsolę zwykłym kablem, bądź za pomocą WiFi (PS3 ma wbudowany moduł). Potem rejestracja, kilka aktualizacji i... witamy na PSN.

BTW: To już denerwujące troszkę - co stronę pojawiają się TE SAME pytania, o TE SAME rzeczy... można by zrobić FAQ, albo chociaż przykleić wiadomość u góry do nowych w temacie, żeby przejrzeli kilka stron wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taki FAQ był by przydatny.

PS. Jakim kablem zwykłym telefonicznym czy trzeba przez jakiś modem np. od neostrady a jeśli zwykły kabel to ile się płaci miesięcznie za internet w konsoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 04:42, gamemaster napisał:

No taki FAQ był by przydatny.

PS. Jakim kablem zwykłym telefonicznym czy trzeba przez jakiś modem np. od neostrady
a jeśli zwykły kabel to ile się płaci miesięcznie za internet w konsoli ?


Jak masz livebox''a (tp) to nawet kabla nie potrzebujesz, jak akurat tak mam;
Jeden z moich kumpli ma router,więc ps3 podpiął pod router i działa, ale jest więcej możliwości, musiałbym zajżeć do instrukcji,tam jest wszystko szczegółowo opisane, jak będziesz potrzebował, zeskanuję Ci schematy podłączenia jak będę w domu;

A co do płatności, to buli się abonament za internet,który udostępnia Ci operator, a podłączenie i korzystanie z internetu na konsoli nic nie kosztuje, to poprostu kolejne urządzenie (jak kom,palm,navi itp.), na którym będziesz miał neta;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 14:13, gamemaster napisał:

Czyli jak podepnę modem z neostrady to też będę miał sieć w PS3 ?


No właśnie nie wiem jak to będzie w takim przypadku, ja mam neostradę z liveboxem (który ma wi-fi), więc konsola sama odnalazła sieć,pobrała IP (ustawiłem wyszukiwanie na automatyczne,wyskoczyły dostępne sieci,w tym neostrada,musiałem tylko wstukać klucz WEP a resztę ps3 ściągnęła sobie sama). Muszę rzucić okiem na schematy,ale jak wrócę z roboty, popytam też kumpli;
Ale wydaje mi się,że (na logikę biorąc) trzeba by było podłączyć ps3 do kompa kablem sieciowym, wejść we właściwości (na kompie) i udostępnić połączenie innym użytkownikom (ps3),warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba,że karta sieciowa w kompie nie ma dwóch wejść, to chyba wtedy jakiś router,zapytam się :)
W każdym razie nie ma takiej opcji,żebyś miał neta w domu, a na ps3 nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest ważne bo jak mam neostrade modem SpeedTouch to do niego muszę zainstalować zawsze sterowniki na kompie i ciekawi mnie jak bym to zrobił na PS3 tak samo jak można tam utworzył nowe połączenie sieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:08, gamemaster napisał:

Tylko to jest ważne bo jak mam neostrade modem SpeedTouch to do niego muszę zainstalować
zawsze sterowniki na kompie i ciekawi mnie jak bym to zrobił na PS3 tak samo jak można
tam utworzył nowe połączenie sieciowe.


Na ps3 żadnych sterów nie zainstalujesz,ona łyknie to,co jest skonfigurowane na kompie; Jak masz już skonfigurowanego neta na kompie,wchodzisz na stronki itp. to chyba wystarczyłoby podpiąc ją do kompa, udostępnić (na kompie), i wtedy konfigurować na ps3 (a to już jest znacznie prostsze niż na kompie,przynajmniej imo); przypomniałem sobie o jescze jednym koleżce,on chyba ma taki modem.I ps3 :) pogadam z nim dzisiaj wieczorem,ale sprawdź jeszcze,ile masz wejść na kabel sieciowy w kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok z góry dzięki za pomoc.

PS. Czy PS3 jest wadliwy jakiś żółta kontrolka albo coś a jeśli jest już jakaś usterka i jest po gwarancji to gdzie należy się zwrócić o pomoc ? Do jakiegokolwiek servisu komputerowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:28, gamemaster napisał:

Ok z góry dzięki za pomoc.

PS. Czy PS3 jest wadliwy jakiś żółta kontrolka albo coś a jeśli jest już jakaś usterka
i jest po gwarancji to gdzie należy się zwrócić o pomoc ? Do jakiegokolwiek servisu komputerowego
?

YOLD (żółta lampka), w czasie gwarancji do sklepu, po gwarancji szukać naprawy na allegro lub w sklepach z konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:28, gamemaster napisał:

Ok z góry dzięki za pomoc.

PS. Czy PS3 jest wadliwy jakiś żółta kontrolka albo coś a jeśli jest już jakaś usterka
i jest po gwarancji to gdzie należy się zwrócić o pomoc ? Do jakiegokolwiek servisu komputerowego
?

Lepiej skorzystać z usług serwisu konsolowego (naprawa żółtej diody to dość skomplikowany proces,wymaga wyjęcia płyty głównej, ukrytej pod dosłownie wszystkim; to nie to samo co wyciągnąć płytę z kompa),ci,którzy naprawiają tylko kompy mogą się pogubić w tak dużej ilości rozmaitych śrubek i śrubeczek do wykręcenia,całej masy konektorów,wypięcia zasilacza,zdemontowania całego układu chłodzenia...Lepiej wejść na neta i poszukać serwisu typowo konsolowego,zorientowanego w ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 15:36, Kaucz napisał:

YOLD (żółta lampka), w czasie gwarancji do sklepu, po gwarancji szukać naprawy na allegro
lub w sklepach z konsolami.

Hmm, a co to właściwie jest ten YOLD? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować