Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2009 o 13:00, kaczoor napisał:

siemka, jestem szczesliwym posiadaczem ps3, ale nie mam gier ;d

No to wcale nie jesteś szczęśliwym posiadaczem PS3, tylko nieszczęśliwym, bo nie masz w co grać :P

Za darmo umarło, żeby porządnie pograć musisz zapłacić niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś grę Marvel Ultimate Alliance 2 na PS3 i pobrał DLC z nowymi postaciami? Gdzie można zakupić ten pakiet? Szukałem na PS Store, ale tam nie znalazłem nic, a ponoć wyszło to już w listopadzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam jedna gre, ale strzelanke, a to mi tak sobie pasi ;d
a mam jeszcze jedno pytanie. podlaczylem ps3 do 19'' LCD i mam dosc kiepski obraz. to wina po prostu telewizora(on nie jest zaden HD, ma juz ze 3 lata). da sie jakos poprawic to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 00:00, kaczoor napisał:

aha, no i jeszcze a propos tych darmowych gier, czy jest W OGOLE jakas darmowa gra, gdzie
moga zagrac 2 osoby ze soba?

Na PSN nie ma ani jednej darmowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:03, Magwisienka napisał:

Czy poza F3 są jeszcze jakieś gry, których polskie wersje nie wspierają trofeów?

Nie. Ale jednak trzymałbym pewien dystans od gier które w Polsce są dystrybuowane przez Cenege.
Najlepiej jak najwięcej się o nich dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego nie mogę zmienić emiala? Tzn. mogę, ale nie na taki, jaki by mnie interesował (potrzebuje do pozyskania smoczej zbroi do gry dragon age). Chodzi mianowicie o to, że kiedy zmieniam mój aktualny email (qbasmok007@tlen.pl) na qbasmok@o2.pl wszystko się zgadza, natomiast kiedy chcę zmienić na qbasmok007@o2.pl to już wyskakuje komunikat, że taki email nie może być użyty. Dlaczego? Oczywiście, tlen i o2 to to samo, ale nie w tym przypadku ; ] Popełniłem małą gafę podczas rejestracji konta bioware/ea i teraz szukam jakiegoś sposobu na jego rozwiązanie. Z góry dzięki.

edit; of korz chodzi o psn ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli konto @tlen.pl i @o2.pl to to samo, PSN rozpoznaje je jako dwa różne e-maile.
Ja jedno z kont mam właśnie na @o2.pl, a drugie na @go2.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 20:59, gamemaster napisał:

Czy na PS 3 można instalować linuxa ? A jeśli tak to czy można w nim normalnie przeglądać
internet i mieć GG ?


Można, ale tylko w starszych wersjach (w wersji Slim nie można już instalować Linuxa). Moim zdaniem nie warto instalować Linuxa- za dużo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 20:21, ww3pl napisał:

Nawet jeśli konto @tlen.pl i @o2.pl to to samo, PSN rozpoznaje je jako dwa różne e-maile.

To oczywiście wiem ; ] Ciekaw jestem tylko dlaczego nie mogę zmienić majla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 21:08, gamemaster napisał:

To jak można zrobić żeby mieć GG w PS3 ?

No tak jak masz powiedziane wyżej - zainstaluj Linuxa i potem GG. Jak na normalnym komputerze z Linuxem. Ale jeżeli masz PS3 Slim, to nie możesz zainstalować innego OSa, wobec czego nie możesz mieć GG na PS3. Tak jak napisał Bracio, tylko w starszych Chlebakach takie sztuczki (tych dużych), czyli 80 GB i poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj moje ogłoszenie odniesie jakiś skutek :P Czy ktoś z Bydgoszczy lub bliskich okolic mógłby pożyczyć zestawik z GH lub Rock Banda na PS3? :) Tylko na sylwestrową noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś dobrej gry na PS3, koniecznie splitscreen (albo i bez, ale żeby była możliwość gry na jednej konsoli na dwóch padach), taka, żeby móc pobawić się nią parę ładnych wieczorów w dwie osoby. Na dworze zimno i śnieg, w kosza nie ma jak grać, to musimy jakoś z kumplem przezimować. :) Odpadają sportowe i RE5, bo to zostało przerobione w zeszłą zimę.

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 00:07, Kryhuu napisał:

Szukam jakiejś dobrej gry na PS3, koniecznie splitscreen (albo i bez, ale żeby była możliwość
gry na jednej konsoli na dwóch padach), taka, żeby móc pobawić się nią parę ładnych wieczorów
w dwie osoby. Na dworze zimno i śnieg, w kosza nie ma jak grać, to musimy jakoś z kumplem
przezimować. :) Odpadają sportowe i RE5, bo to zostało przerobione w zeszłą zimę.

Z góry dzięki za podpowiedzi :)

LittleBigPlanet i Resistance: Fall of Man można przejść na dwie osoby przy jednej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 00:09, Pablo_Querte napisał:

LittleBigPlanet i Resistance: Fall of Man można przejść na dwie osoby przy jednej konsoli.

A jest tam co robić? Chodzi mi o to, by po jednorazowym przejściu kampanii (co zajmie pewnie dwa-trzy dni) nie rzucić tej gry w kąt, bo drugi raz nudzi. Tak jak jest to zrobione w RE5, że można to przejść 5 razy, za każdym razem z taką samą ochotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować