Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ja polecam cokolwiek z serii gier Lego. Grałem kiedyś w Lego Star Wars i było świetne, teraz mam Lego Batman i też się przy tej grze można nieźle bawić, a jej dodatkowym atutem jest spora długość. W tych grach jest cooperative, drugi gracz może się dołączać do gry w każdym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 18:28, Bracio napisał:


> To o PS3 trzeba jakoś specjalnie dbać poza ścieraniem z niej kurzu? :P

Starsze wersje były zrobione z takiego fajnego plastiku który się łatwo rysował gdy się
ścierało kurz, obudowa łatwo zbierała odciski palców oraz niesamowicie przyciągał kurz,
więc niektóre egzemplarze po roku użytkowania były po prostu zmasakrowane. PS3 Slim ma
taki plastik tylko po bokach, więc problem znika.


Co ty w ogóle piszesz buhaha mam pierwszą konsolę która wyszła na rynek i zwykłą ścierą można kurz ścierać i nic sie nie rysuje. Takie głupoty lepiej zachowaj dla siebie bo ludzie cie wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tez ne zauwazylem zeby przy sciaraniu kurzow obudowa sie rysowała, chyba ze ty kurze scierasz druciakiem ;) Co prawda obudowe mam porysowaną ale to bylo podczas transportu gdzie nie owinalem obudowy niczym miekkim i luzem wrzucilem pada. Konsola miala wtedy 2 tygodnie i az przykro bylo patrzec ale wzieło sie paste do samochodu, wypolerowało i ryski niemal calkowicie zniknely xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko, a mianowicie co trzeba zrobić aby kupywać gry z PSstore ??(Inaczej jak kupywać czy trzeba mieć konto w banku itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 12:25, NdysH napisał:

Małe pytanko, a mianowicie co trzeba zrobić aby kupywać gry z PSstore ??(Inaczej jak
kupywać czy trzeba mieć konto w banku itp.)

Nie musisz mieć konta w banku, ale potrzebna jest karta kredytowa (nie mylić z debetową, czyli zwykłą kartą dodawaną do kont)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli poprostu zamawiam i podaje numer konta i potem muszę spłacić i nic więcej ? Żadnych punktów i pay-palów ? Nic ? No cholerka jasna kocham Sony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wybrałem (niestety bez Waszej pomocy, bo nikt nie chciał mi nic doradzić :P ) wreszcie Linuksa na PS3 - Yellow Dog 8.1 bodaj (PS3 special, czy jakoś tak).
Backup zrobiony, teraz tylko wypalić płytkę i zainstalować.

kaczoor

Bierz Little Big Planet. Gra jest absolutnie prześwietna, jeżeli grasz w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 17:13, ww3pl napisał:

Bierz Little Big Planet. Gra jest absolutnie prześwietna, jeżeli grasz w towarzystwie.


jeszcze jakies propozycje? ;)
moze jakies wyscigi? potrzebuje tak z 6-7 tytułów jakis gier 2-osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola na pewno jest lepsza od Xboxa, bo ma darmowy internet. Ale muszę zapytać was - otóż mam taką chęć na PS3, bo niedługo wychodzi na nią świetny ekskluziw - Heavy Rain. Ta konsola jest też lepsza od Xboxa pod względem kartoteki, choć tu szansę się wyrównują. Napiszecie mi w skrócie te wady i plusy konsoli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 22:08, Ezio napisał:

Ta konsola na pewno jest lepsza od Xboxa, bo ma darmowy internet. Ale muszę zapytać
was - otóż mam taką chęć na PS3, bo niedługo wychodzi na nią świetny ekskluziw - Heavy
Rain. Ta konsola jest też lepsza od Xboxa pod względem kartoteki, choć tu szansę się
wyrównują. Napiszecie mi w skrócie te wady i plusy konsoli?:)


Miałem ponad rok xboxa w ver. elite, przesiadłem sie na ps3 czemu a to jużci napiszę:

xbox
wady:
- głośna praca, a napęd chodzi jak suszarka (chyba robili na ilość a nie na jakość wystarczy popatrzeć do wnętrza konsoli)
- brak wbudowanego wifi (trzeba dokupić za śmieszną kasę)
- gry może jest ich więcej niż na PS3 ale te gry to są głównie na PC
- trzeba wykupić golda za jakieś 100-120zł na rok by pograc na multi. (są mniejsze opcje ale nieopłacalne, ale i tak paranoja)
- zewnętrzny zasilacz gruby i duży (co za tym idzie więcej kabli itp.)

plusy
- możliwość przerobienia konsoli
- headset w komplecie
i chyba tyle... też plusem może być menu co jest bardzo ciekawsze niż w ps3.

PS3
wady
- brak możliwości przerobienia konsoli
- pad po 5 miesiącach padł (w moim wypadku:)
- tylko pod HDMI wyświetla idealnie obraz
- brak dodanego headset w zestawie i kabli np hdmi (co daje nam dodatkowe koszty)

plusy
- wbudowany WIFI
- wbudowany zasilacz (kabel od zasilania i monitora/TV i włola zero dodatkowych pierdół)
- gry może jest ich jeszcze mniej ale za to jakich jak ktoś lubi serie GOW,MGS,Uncharted,killzone
itp. pozycja obowiązkowa by mieć tą konsolę.
- napęd blue-ray (im nowsze gry tym większa pojemność już nie wspomnę o filmach)

Kto co lubi ja sprzedałem xboxa360 i kupiłem ps3 bo wole mieć przyszłościową konsolę co mam gwar. że będzie śmigała dobre kilkadziesiąt lat i będzie sie trzymała na rynku. Wystarczy popatrzeć na PS2.
PS to PS i tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zauwazylem niedawno kolejnego plusa :D W innym watku wyczytalem ze zeby podlaczyc pada z xboxa do pc potrzebny jest jakies adapter ktory kosztuje ok.160zl a w PS3 wystarczy troche pokombinowac i pada mozna normalnie podlaczyc przez kabel USB a nawet bezprzewodowo przez jakis tani bluetooth. Najlepsze jest to ze zostalo opracowane nieoficjalne oprogramowanie pozwalajace windowsowi widziec pada z PS3 jako pada z Xboxa ktory w chwili obecnej jest uzywany w naprawde wielu grach. Niby niewiele a cieszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 10:06, kodi24 napisał:

Możliwość przerobienia konsoli? mówisz o modach do obudowy,czy spiraceniu jej?


Zapewne chodzilo mu o spiracenie ktore mysle dla wiekszosci ludzi jest glownym atutem konsoli MS, choc pewnie dla mnie tez by było ale na szczescie zaopatrzylem sie w PS3 i nie zaluje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 08:57, Makus89 napisał:

A ja zauwazylem niedawno kolejnego plusa :D W innym watku wyczytalem ze zeby podlaczyc
pada z xboxa do pc potrzebny jest jakies adapter ktory kosztuje ok.160zl a w PS3 wystarczy
troche pokombinowac i pada mozna normalnie podlaczyc przez kabel USB a nawet bezprzewodowo
przez jakis tani bluetooth. Najlepsze jest to ze zostalo opracowane nieoficjalne oprogramowanie
pozwalajace windowsowi widziec pada z PS3 jako pada z Xboxa ktory w chwili obecnej jest
uzywany w naprawde wielu grach. Niby niewiele a cieszy xD

Można podłączyć pada od X360 do PS3? Kurczę jeśli tak to musiałbym tez pokombinować. Bo IMO ten od X''a jest lepszy.
Tylko co dokładnie trzeba zrobić wiesz może? No i musiałbym kupić pada. Ale muszę mieć gwarancje że na bank działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 10:32, Kaucz napisał:

Kto się wysili zrobi FAQ na temat PS3? Bo pada wiele pytań i bez sensu co chwile na te
same odpowiadać ;D


Może wspólnie jakoś zrobimy przez miesiąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 10:35, Michu94x napisał:

> Kto się wysili zrobi FAQ na temat PS3? Bo pada wiele pytań i bez sensu co chwile
na te
> same odpowiadać ;D

Może wspólnie jakoś zrobimy przez miesiąc ?

To zrób najczęściej padane pytania, a potem razem odpowiemy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować