Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 12:25, EjVi napisał:

Dzięki za odp
A ten kod w europejskim psn działa? bo trochę niezbyt się w tym orientuje.

Najlepiej spytaj się na jakimś forum o PS3 np. PSX extreme forum lub PS3 site. Tam ci odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 10:23, Mavarius napisał:

kurczę, mam mały problem, po odzyskaniu konsoli od wujka, któremu ją pożyczyłem okazało
się, iż wifi nie łączy się automatycznie, czy jest możliwość że w jakiś cudowny sposób
wifi się popsuło? miał ktoś taki problem?

Wszystko gra, Twój wujek ustawił sobie połączenie na nowo, wpisał swój numer WEP i zapisał ustawienia swojej własnej sieci. Musisz ponownie wybrac swoją sieć,wpisać swój WEP,reszta poleci "z automatu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 17:36, Mavarius napisał:

no mam taką nadzieję :)

Spoko-jak oddawałem konsolę do serwisu,to też wracała z innymi ustawieniami sieci (płyta w napędzie to chłopaki się trochę pobawili ^^),musiałem na nowo włączyć wyszukiwanie, wybrać neostradę,wstukać klucz WEP a resztę konsola znalazła sama w trybie auto,zapisała i ponownie łączy się automatycznie (tzn. łączyła,bo wczoraj znowu był YLOD ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 22:49, NeMo-PL napisał:

PS3
wady
- brak możliwości przerobienia konsoli

Dla mnie to jest plus, że Sony zdołało stworzyć takie zabezpieczenia, których piraci jeszcze nie złamali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 17:51, gamemaster napisał:

Co to jest YLOD w PS3 i jak to wygląda w konsoli gdy on się psuje ?

Przegrzewanie się układu graficznego (najczęściej); konsola piknie 3 razy, na ekranie pojawi się...coś tam (u mnie jakiś szary shit),po czym zgaśnie na amen.Kolejne włączenie powoduje ten sam efekt- najpierw "dobre" zielone światełko, 3 "piknięcia" + żółte światełko (dlatego yellow light of death,oznacza awarię), a następnie migające czerwone (oznacza awarię z przyczyn "termicznych",podobnie jak w x360).Trwa to może max 2 sekundy, jeśli masz płytę w napędzie,nie zdążysz jej wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:04, gamemaster napisał:

A często się to zdarza w PS3 i od czego to zależy ?

Generalnie nie tak często (dotyczy to głównie modeli z poczatków produkcji), a co do częstotliwości tej usterki to bywa różnie-niektórzy tylko raz mieli taką awarię, inni (jak ja)-raz na miesiąc (ogólnie moja ps3 zaliczyla YLOD 3 razy,ostatnio po 3 tygodniach od naprawy),nie da się więc tego jednoznacznie określić;

Od czego to zależy? Na logikę biorąc z niewlaściwego użytkowania (trzymanie konsoli na półkach, gdzieś w przegrodach,gdzie ma mały dostęp świeżego powietrza), ale moja stała,że tak powiem-na otwartej przestrzeni,więc warunki miała właściwe,a i tak zdechła; koleś z serwisu nazwał to chorobą wieku dzieciecego-wykonane w starszej technologii chipy wydzielaja więcej ciepła,powstają zimne luty,szybciej wysycha tez pasta termiczna,którą pokrywa się procesory dla zapewnienia lepszej przewodności cieplnej; Układ chłodzący przestaje za tym nadążać (konsola przez większość czasu chodzi wyraźnie głośniej) aż w pewnym momencie następuje przegrzanie,czujka termiczna odcina zasilanie i...koniec zabawy. Jutro idę po wersje Slim,mam dosyć cyklicznego wożenia 60-tki do odleglego o 40km serwisu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 18:04, gamemaster napisał:

A często się to zdarza w PS3 i od czego to zależy ?


Czytałeś FAQ ?!


kodi24

Z jednej strony masz dobrze ze względu na wsteczną kompatybilność i dodatkowe 2 porty USB oraz czytnik kart pamięci, a z drugiej źle ze względu na ciągłe YLOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał myśleć,że to dobrze ;) Nigdy nie korzystałem wiecej niż z dwóch portów naraz,najcześciej używam jednego; Ze wstecznej kompatybilnosci też przestałem korzystać,bo nie ma co narzekać na nowe gry :)
Z czytnika kart pamięci nie skorzystałem nigdy-jeśli potrzebuję coś wrzucić na ps3,robie to za pomocą usb lub blue-tooth, z kartami nie chce mi się pierniczyć ;) Nie wiem dlaczego 60-tki mają dzisiaj taka cenę,tak naprawdę mają wszystko to,czego na dobra sprawę najmniej sie używa,dlatego kolejne wersje i Slimka były uboższe o te elementy-one sie poprostu nie opłacały, uczyniły 60-tkę może tylko nieco bardziej "gadżeciarską",ale dla mnie ważniejsza jest żywotnosć tego sprzętu bo lubię duzo pograć :) Dlatego idę jutro po Slimę 120 GB,bedę miał problem z głowy,a 60-tkę oddam do serwisu po nowym roku i znajdę jej inne zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji pogratulować. Awesome job guys! Temat oszczędzi na lalikowskich pytaniach w stylu ''jak podłączyć konsolę do sieci ietepe''. Swoją drogą, o czym może świadczyć zawieszanie konsoli? Dziś mi się od dłuższego czasu zwiesiła podczas ciorania w Dragon Age. Włączyłem wiatraczki po resecie i później było już w porządku, ale jakiś mały strach za każdym freezem mnie łapie ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 09:40, MamDowna napisał:

dwa pytanka:
a)czy gry na ps3 maja dzwiek 5.1?
b)czy w ps3 jest wyjscie optical tak by mozna bylo podlaczyc glosniki?


Jest optical a co za tym idzie dzwiek przestrzenny 5.1.(Dolby Digital jak i w niektorych grach DTS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 09:57, MamDowna napisał:

mam pytanie nie zbyt zwiazane z tematem ale coz.. : P
jesli kino domowe ma wyjscie hdmi ale nie ma wejscia hdmi, to bedzie dalo sie podlaczyc
ps3 ?

Tak, przez HDMI podłączysz sobie PS3 do telewizora, a kablem optycznym PS3 do kina, żebyś miał dźwięk z głośników, potem w ustawieniach dźwięku w menu PS3 ustawiasz, żeby był przesyłany nie przez HDMI, a przez optyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 17:48, kodi24 napisał:

> no mam taką nadzieję :)
Spoko-jak oddawałem konsolę do serwisu,to też wracała z innymi ustawieniami sieci (płyta
w napędzie to chłopaki się trochę pobawili ^^),musiałem na nowo włączyć wyszukiwanie,
wybrać neostradę,wstukać klucz WEP a resztę konsola znalazła sama w trybie auto,zapisała
i ponownie łączy się automatycznie (tzn. łączyła,bo wczoraj znowu był YLOD ;))



tylko chodzi o to,że sieci wykrywa ,a nie chce się połączyć, że niby SSID zły etc. wywale połączenie i spróbuje postawić je od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich;) mam pytanie dotyczące Wireless Headset SONY na PS3...przymierzam się do kupna i jestem ciekawy opinii użytkowników tego sprzętu.. Interesują mnie największe wady jak i zalety z góry dzięki za wszlkie rady!! no i Zyczę szczęśliwego nowego roku xDD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest JAKAKOLWIEK szansa na to, że na PS Store będzie możliwość kupowania i ściągania gier na PS2, które będą działaś na PS3, bądź czy jest szansa na to, że w którymś uaktualnieniu systemu PS3 pojawi się możliwość grania w gry PS2 na PS3?
Zastanawiam się nad sprzedaniem PS2 i wszystkich moich gier na nią bo wszystkie już ukończyłem i jakoś nie ciągnie mnie do nich z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować