Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Paczcie i radujcie oczęta swe! :) http://polygamia.pl/Polygamia/1,101109,7520864,Mass_Effect_2_na_PS3___kod_zrodlowy_potwierdza_.html Oby wreszcie BioWare powiedziało coś oficjalnie, nie mogę się doczekać ME na PS3 :)

Gryczka---> Tam gdzie masz wejście do kabla w padzie jest też napis jaki jest to pad, na pewno Dualshock 3, aka SixaxiS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 16:27, Gryczka napisał:


> max stówka,dual 3-max 2 stówki
E? Nie orientuje się, co jest co jeszcze ;) Taki dołączony pad do zestawu z konsolą,
ten oryginalny to jest sixaxis czy dual?

Masz napewno Dual Shock 3 (zresztą jest to napisane na padzie- sixaxis dual shock 3-czyli pad czujnikiem przechyłu i wibracjami; na starych padach było tylko sixaxis,bo miały czujnik,ale nie miały wibracji,więc nazwano je poprostu "sixaxis")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można kupić nieoryginalny pad do którego nie trzeba tego odbiornika bluetooth do konsoli wpinać? Wszystkie pady nieoryginalne, które oglądałem (szczególnie MadCatz MW2 jest miodzio !) mają niestety dołączany taki mały stick. Czy może Sony zastrzegło technologię i tylko oryginalne pady łączą się bezpośrednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Siriondel ;)

Dnia 02.02.2010 o 16:24, Siriondel napisał:

Jak masz 3.15 - masz najnowszy model i wszystkie jego funkcje :) Jeżeli nie, polecam
aktualizację.

Wersja 3.01, a więc zalecasz aktualizację. Hm, tylko na razie się nią nie nacieszę, bo routera niestety jeszcze nie posiadam :)

Dnia 02.02.2010 o 16:24, Siriondel napisał:

Wersja 3.10 firmware''u wprowadza polski język interfejsu do PS3. Jak go nie ma - masz
pewnie nieaktualne oprogramowania, a nieznających tematu proszę o nie wprowadzanie w [ciach..]

O, to czyli faktycznie nie jest źle ze wsparciem od Sony - jak w którejś tam z kolei łatce wychodzi nasz ojczysty język. Ale cóż, posiadacze Xboxa nadal nie mają przyjemności założyć konta przypisanego do kraju "Polska", czyż nie?

Dnia 02.02.2010 o 16:24, Siriondel napisał:

Na moment. Ładujesz do maxa. Kilkasz środkowy wielki przycisk i jak na przyciemnionym
ekranie pokaże się "Charge Complete" - możesz odłączyć pada. Ofkors w czasie ładowania
możesz grać normalnie.

Ok, rozumiem prawie wszystko, ale powiedz mi jeszcze jedno - ten przyciemniony ekran to na TV, tak? Czyli po zakończeniu ładowania przerwie mi grę i wyświetli mi się informacja o pełnych bateriach?

edyta: odnośnie tego padzia - czyli jednak ten droższy, Dual Shock. Jak będę kupować to na pewno się jeszcze odezwę z zapytaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:35, Gryczka napisał:

Wersja 3.01, a więc zalecasz aktualizację. Hm, tylko na razie się nią nie nacieszę, bo
routera niestety jeszcze nie posiadam :)

Nie bój nic, Sony przewidziało, że nie każdy musi mieć neta na konsoli, ale każdy ma prawo do najnowszego firmware''u. Pobierz go tutaj:
http://uk.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item249463/Update-features-%28ver-3-15%29/
Wrzuć go na Pendrive wg określonego katalogu folderów, który utworzysz na nośniku:
pendrive\PS3 ->UPDATE -> a tam Twój nowy firmware. Podłącz do konsoli, wejdź w System Update i wybierz "Update via Storage Media". Reszta pójdzie sama.

Dnia 02.02.2010 o 17:35, Gryczka napisał:

O, to czyli faktycznie nie jest źle ze wsparciem od Sony - jak w którejś tam z kolei
łatce wychodzi nasz ojczysty język. Ale cóż, posiadacze Xboxa nadal nie mają przyjemności
założyć konta przypisanego do kraju "Polska", czyż nie?

Nie mają. Ale właśnie trwa w tym celu zażarta walka, nie? Nie mam Xboxa i nie chcę mieć, ale doceniam jego możliwości i życzę grającym na tej platformie, by dostali to, co im się przecież należy.

Dnia 02.02.2010 o 17:35, Gryczka napisał:

Ok, rozumiem prawie wszystko, ale powiedz mi jeszcze jedno - ten przyciemniony ekran
to na TV, tak? Czyli po zakończeniu ładowania przerwie mi grę i wyświetli mi się informacja
o pełnych bateriach?

No na TV, ale chodzi o ten, jaki pojawia się, gdy przytrzymasz ten przycisk z logo PS (opcje Quit Game, Turn Off the System itp.). Gry Ci nie przerwie, musisz sam podczas grania wcisnąć i zobaczyć, czy ładuje się, czy już jest naładowany i możesz goi odłączyć. Informację o tym masz w lewym dolnym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry zadko wymagaja instalacji. Nie mozna ichzapisywac na dysku by zwiekszyc szybkość wczytywania. Idealnym przykladem jest Uncharted 2 - brak instalacji, zero wczytywan podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 11:11, Kaucz napisał:

Gry zadko wymagaja instalacji. Nie mozna ichzapisywac na dysku by zwiekszyc szybkość
wczytywania. Idealnym przykladem jest Uncharted 2 - brak instalacji, zero wczytywan podczas
gry.


Witam Kaucz. To ja się podepnę do tematu. Moje pytanie jest takie - w jaki sposób "odinstalować" grę na PS3, żeby zwolnić miejsce na dysku. Chodzi mi konkretnie o GTA IV. Nie gram obecnie, a pamiętam, że przy pierwszym włożeniu płyty - długo na dysk zapisywały się dane. Nie ma nigdzie informacji - gdzie one są zapisane i nie chodzi mi o sejwy... Jak płytę wyjmę z napędu - to w menu wogóle GTA IV nie ma, a jak płyta w środku jest - to też nie ma opcji "odinstaluj"... Macie pomysł jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 13:00, woko27 napisał:

>... Macie pomysł jakiś?

Katalog z danymi gry. ;)


łe ry zyt (po angielsku) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym konsoli, wejdź w zakładkę GRY (tam gdzie się pojawia ikonka płytki w napędzie itp.). No i tam masz katalogi z sejwami i zainstalowanymi plikami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tam masz katalogi z sejwami i zainstalowanymi plikami. :)

Dzięki za pomoc. Już się uporałem...

Pytanie z innej beczki. Która gra zapewnia najłatwiejsze zdobycie platyny? Jedną wypada mieć, ale nie mam wytrwałości ... heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 11:18, BluesBoy napisał:


Pytanie z innej beczki. Która gra zapewnia najłatwiejsze zdobycie platyny? Jedną wypada
mieć, ale nie mam wytrwałości ... heh :(

>
Hmm...chyba Uncharted 2 albo MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajnie, ale najważniejsze informacje dopiero przed nami:
1) cena
2) jakie dokładnie tytuły
3) trafią się polskie wersje językowe?
4) będą trofea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jeszcze za wcześnie .... pewnie dopiero gdzieś za rok dodadzą taką opcję - jeśli w ogóle dodadzą

Dnia 04.02.2010 o 14:50, MaccCry napisał:

1) cena

skoro na psx kosztuje 36 zł to stawiam że ps2 będzie 72 zł :)

Dnia 04.02.2010 o 14:50, MaccCry napisał:

2) jakie dokładnie tytuły

w zależności od tego którzy wydawcy będą chcieli zarobić jeszcze raz na tym samym

Dnia 04.02.2010 o 14:50, MaccCry napisał:

3) trafią się polskie wersje językowe?

nie, tak samo jak ma się sytuacja z grami na psx

Dnia 04.02.2010 o 14:50, MaccCry napisał:

4) będą trofea?

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować