Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2010 o 23:23, Taikun napisał:

> 3) trafią się polskie wersje językowe?
nie, tak samo jak ma się sytuacja z grami na psx

> 4) będą trofea?
j.w


CoD Classic został wypuszczony na psn wraz ze specjalnie stworzonymi dla tego rimejku trofeami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 23:42, Qbasmok napisał:

CoD Classic został wypuszczony na psn wraz ze specjalnie stworzonymi dla tego rimejku
trofeami.


a wszystkie gry na PSX nie :) zależy jakie przyjmą zasady Sony, podejrzewam że podobne jak w przypadku gier z PSXa by nie zniechęcać producentów dodatkową robotą ... zauważ że od roku z kawałkiem wszystkie gry czy to na PS3 czy na PSN muszą być z trofeami - wszystkie prócz gier emulowanych z PSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 23:42, Qbasmok napisał:

CoD Classic został wypuszczony na psn wraz ze specjalnie stworzonymi dla tego rimejku
trofeami.


Podobnie GoW i GoW II, ale tu jest różnica, bo wyszły na płycie i są drogie, ale przynajmniej poprawili grafikę, co niespecjalnie można o CoD powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 00:28, Taikun napisał:

a wszystkie gry na PSX nie :) zależy jakie przyjmą zasady Sony, podejrzewam że podobne
jak w przypadku gier z PSXa by nie zniechęcać producentów dodatkową robotą ... zauważ
że od roku z kawałkiem wszystkie gry czy to na PS3 czy na PSN muszą być z trofeami -
wszystkie prócz gier emulowanych z PSX

Tak się już przyjęło i raczej jestem zdania, że gry z ps2 jednak będą urozmaicone o osiągnięcia. W końcu nie przesadzajmy, stworzenie trophy to nie taka pracochłonna robota, dobra grupka programistów w kilka dni dałaby radę je wprowadzić do produkcji, a większości graczy bardzo zależy na możliwości zdobycia kilki/kilkunastu aczików. Więc gry z trofeami kapkę bardziej interesują trophy hunterów, co przekłada się na chęć zakupu danego tytułu, czyli dobra lecące do kieszeni sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod pytaniem kaczua, w razie czego, mój nr gg na gs''e.
I jeszcze jedno, może jest ktoś kto ściągał dodatkowe piosenki do singstara i miał ochotę się ze mną nimi podzielić, mhm? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem demo A vs P i nie mogę się wbić do żadnej gry. Cały czas szuka dostępnych gier. Też tak macie?


PS. Multi w Bad Company będzie urywać jaja ! Już demko trzyma za nie mocno i nie puszcza ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 15:42, Kaucz napisał:

Napisze tu. Jak ktos ma kodzik na demko heavy rain to poprosze kaucz@o2.pl . Niestety
spoznilem sie...

Sposób na demko HR via Polygamia :) "Zakładacie konto na login: kontoheavy123@gmail.com hasło: konto123 potem wchodzicie z tego konta do sklepu PSN, a dalej w View Downloads i ściągacie!" Miłej gry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie dziala ;). Ale ja tam czekam na pelna wersje. Pozniej miesiac po premierze (jak sobie troche stanieje) pobiegne do sklepu i zakupie.

Juz sie nie moge doczekac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 07:30, BluesBoy napisał:

Pobrałem demo A vs P i nie mogę się wbić do żadnej gry. Cały czas szuka dostępnych gier.
Też tak macie?


tak już alarmował producent że wypuści łatke do dema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 09:23, Piotrek_K napisał:

Hmm... nie dziala ;). Ale ja tam czekam na pelna wersje. Pozniej miesiac po premierze
(jak sobie troche stanieje) pobiegne do sklepu i zakupie.

Juz sie nie moge doczekac ^^


Jak chcesz mieć demko HR to wejdź na tą stronkę http://www.precinct52.com/case1117_briefing po zarejestrowaniu się musisz rozwiązać zagadkę, jak ci się uda zostaniesz wynagrodzony kodem do wersji demo :>


Tu masz odpowiedzi jakbyś chciał

Spoiler

* krótkie cygaro - Short cigarette (117b)

* ptak z origami - Origami bird

* Coffee shop C ("diner")

* ślady opon - 117h (tyre tracks).



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam prosił bym wyjaśnienie mi pewnej rzeczy. Postanowiłem kupić sobie ps 3 i podłączyć go do monitora. Xboxa łączyłem przez wejście dvi zas dźwięk podprowadzałem kablem hdmi z wejściem Optical/RCA Audio(ten od xboxa . Posiadam monitor Samsung 2032BW. I pytanie jak wyglądało by podpięcie ps 3 fata do monitora by dodatkowo byl dźwięk oczywiście:>?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 14:29, GreyKing napisał:

Witam prosił bym wyjaśnienie mi pewnej rzeczy. Postanowiłem kupić sobie ps 3 i podłączyć
go do monitora. Xboxa łączyłem przez wejście dvi zas dźwięk podprowadzałem kablem hdmi
z wejściem Optical/RCA Audio(ten od xboxa . Posiadam monitor Samsung 2032BW. I pytanie
jak wyglądało by podpięcie ps 3 fata do monitora by dodatkowo byl dźwięk oczywiście:>?
Pozdrawiam

PS podłącz do monitora kablem HDMI, a dźwięk puść do głośników kabelkiem optycznym i po kłopocie.
I taka mała rada - jak już postanowiłeś kupić PS3, a nie masz telewizora, do którego mógłbyś ją podpiąć, to rozważ zakup tandemu konsola plus TV, sto razy lepszy deal niż męczyć się na monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na monitorze w full hd tez daje rady wic tv nie jest wymagany do idealnego obrazu. Bo za dwa/trzy lata już każdy bedzie miał tv 3d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 11:32, NeMo-PL napisał:

Na monitorze w full hd tez daje rady wic tv nie jest wymagany do idealnego obrazu. Bo
za dwa/trzy lata już każdy bedzie miał tv 3d :D


Na dobrą sprawę na mniejszym monitorze Full HD będziesz mieć lepszy obraz niż na TV (mniejsze piksele), ale jednak duży TV to wygoda po prostu :) .

Tja jasne. Za 2-3 to może już każdy będzie miał Full HD co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odpaliłem demo Heavy Rain, kurczę naprawdę solidny tytuł się szykuje, pierwsze wrażenia są niesamowite, czekam na pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejscami kiepska reżyseria, postacie bez duszy, Krzysztof Krawczyk podkładający głos pod Jaydena (naprawdę tak brzmi!) i robienie z analogów wynalazku na poziomie Wiimote''a.

No i każda postać jest chora na astmę, bo żadna nie jest w stanie biec. Ekstra, hm?

Przynajmniej całość ratuje naprawdę fajna grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować